Acil yardım lütfen

bu ama alerji olmuş heralde.hemen yıkan ve alkol sür yoksa kolonya da olur sonra da krem sür yara için.resme gerek yoktu ama

Son düzenleme:
Yok artık.
Bu ne rahatlık böyle. Nasıl bir düşünce tarzı.
Su rahatsız edici fotoğrafı kaldırın lütfen. Bir de detaylar detaylar. Arkadaslar sperm cilde temas ederse alerjik reaksiyona sebep olur mu diye saormak yeterliydi bence.
Edep ya Hu!!!!

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Spermin oluşturduğu bağışıklık sistemine özgü problemlerin küçük bir bölümü sperm alerjisi olarak anılır. İçerdiği protein yapısındaki maddeler nedeniyle gerek sperm hücresi, gerekse içinde bulunduğu meni kadında alerjik reaksiyonlara yol açabilir. Cilt reaksiyonları 24 saat sonra iyileşme sürecine girer.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

cıscıbıl diye Allah seni napmasın hiç gülecegim yoktu

Once koltuk alti sandim onu buyutunce anladim noldugunu

Ben evcil hayvanimla fotomu koyarken kulagim gorunuyo diye icime dert olmustu kiz memis koymus gerci temel fikrasi gibi orayi kim bilecek ama

Profilindeki fotoğrafın kendi fotoğrafın mı bilmiyorum ama eğer öyleyse acil kaldır bence bu fotoğrafını. Yanlış insanlar görebilir. Sonra da git kızaran yerleri soğuk suyla yıka. Asla içinde alkol olan herhangi birşey sürme. Bir süre sonra geçer. Alerjik reaksiyon göstermiş. Yaz dönemindeyiz. Olabilir, normaldir. Çok panik yapmana gerek yok yani.

Kk nin değerini düşürüyo bu tarz iğrençlikler
Bile bile yapılıyo bence bu biraz

Sadece konuyu yazsa neysede o fotograf ne 😃

Birde bısey sorcam sperm nasıl alerji yapıyo ya e evli olsa bu kız içine olcak ne yani hamile kalamıcakmı sperme alerjisi var diye ben anlamadım ciddi soruyorum bunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…