Acil yardım hamileymiyim :((

funda_soykan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2008
19
0
39
Merhaba arkadaşlar geçen ay ki regl başlama tarihimi bir türlü hatırlayamıyorum ama 24-25 temmuz gibi hatırlıyorum normalde adet başından itibaren sayarsam 25. günde adet oluyor ama 2-3 aydır 2-3 günlük gecikmelerim hep oldu şimdi ben daha adet olmadım ( Ve bugün test yaptım ilk dakikalarda 2. çizgiyi göremedim ama testi makinanın üzerinde bırkmıştım banyoda az önce gidip baktım 2. çizgi çok hafif belli belirsiz var gibi çok dikkatli bakınca ama bu arada testi saat 1 gibi yapmıştım.. yorum lütfen bu görüntü negatif mi pozitif mi sizce inşallah negatiftir... 6 yaşında oğlum 13 aylık kızım var (((

benim yaptığım testte aynı böyleydi ve hamileyimama sen emin ol istersen kan testiyle
sorması ayıp neyle korunuyodun?

Canım inşallah değilimdir çok üzgünüm aklıma geldikçe tutamıyorum kendimi :2::2: Eşim korunuyordu dikkatliydim diyor ama bilemiyorum ((

benimde testim böyleydi ama bende çift çizgi vardı canım ve hamileyim

2. çizgi silikse pozitif sayılır. ancak saat 1de yaptığın testte böyle bir şey yoksa ilk 5 yada 10 dk.da şu anki sonuç yanlıştır. bence tekrarlama imkanın varsa tekrarla. kan testi yaptırmak için yarına kadar sabredebilirsen daha ii olur tabiki. hakkında hayırlısı olsun.

ah canım kesin çocuk istemiyosan keşke daha emin bi yöntem deneseydin çünkü o yöntemde olma ihtimali çok yüksek
oğlun büyümüş maşallah o doğana kadar kızında kendini toparlar senin için zor olacak hiç kolay değil bu sorumluluk biliyorum ama üzülme bi şekilde büyüyorlar, yinede emin olmadan kendini harap etme en kısa zamanda bi kan tahlili yaptır biliyosun testin yanılma payıda var belkide bebek yoktur, aldırmayı düşünüyomusun eğer varsa

ya bende en son söyledim kusuruma bakma ama üzüldüm senin adına inşallah yoktur bencede hemen git bi test yaptır

Bebiş bekleyen arkadaşlar rabbim sağ salim kucağınıza almanızı nasip etsin inşallah Valla öyle korktum ki sormayın ne haldeyim Dün markete gittik gerçi yemekten yarım saat sonra gitmiştik eşim tatlı alalım dedi baklava falan diyince baktığımda anda bile midem kalktı onları görünce ( içim bir tuhaf oldu birde böyle içim kıyılıyor sürekli aç değilken aç gibi ondan da korktum acaba diyorum işte ( Yarını bekleyebiliecekmiyim bilmiyorum akşam acilden kana baktırayım diyorum dua edin ne olur negatif çıksın ((( Bu arada ilk 2-3 dakika baktım 2. hiç olmadı az önce gittiğimde gördüm o da çok dikkatli bakınca çok hafif pembe ama belli belirsiz inşallah içindeki kendi çizgisidir..

ya bende en son söyleyeceğim şeyi en baştan söylüyorum kusuruma bakma ama üzüldüm senin adına inşallah yoktur bencede hemen git bi test yaptır

Evet istemiyorum kızım rahatsız zaten Tüberoskleroz hastası tsc li eplepsi nöbeti geçiriyor oğlum okula başlıyor bu yıl çok fazla sorumluluğum var maddi durumumuzda kötüleşti borçlar yüzünden (( aldırmak hiç istemiyorum ki varsada rabbime yalvarıyorum kendi kendine sonlansın diye.. Sağlıksız gebelikler vücuttan atılıyor çünkü daha önce 20 günlük bir gecikmem olmuştu kızımdan 2 ay önce kendiliğinden sonlandı kese boştu zaten.. Bu da öyle birşeydir inşallah ( Bu arada kızımın hastalığının nedeni genetik bozukluk ve sonrası çocuklarda da o genlerin taşınmasıyla oluşma riski var % 25 bu ihtimalde var

allah şifa versin canım çok üzüldüm, sonuç çıkarsa paylaşırmısın senin için dua edicem inşallah yoktur bişey

Sağol canım amin, bu arada dün akşam gidemedim kan vermeye yarım saat önce gidip verdim tahminen yarım saat sonra alıcam sonucu.. Lütfen dua edin birşey çıkmasın arkadaşlar Çok tedirginim açıkcası bu arada bugün rahim ve kasıklarımda hafifte belimde gezinen ince iğne batması tarzında ağrılar var inşallah adet göreceğim içindir bu ağrılar aksi olmasın

iyi geceler arkadaşlar sonucumu aldım çok şükür oran 0.00 Hamile değilmişim ama hala adet olmadım sanırım psikolojik bir durum zor geçen bir 10 gün geçirmiştim sanırım bu yüzden böyle bir durum gerçekleşti.. Çok şükür rabbime dualarımı kabul ettin sizlerlede paylaşmak istedim.. Rabbim isteyen herkese nasip etsin anne olmayı bizim gibi istemeyenlerinde dünya da olan yavrularına ömür versin yeter.. Allaha emanet olun Bu arada zafer bayramımızda kutlu olsun

demekki test bozukmuş canım yoksa benim yaptığım testteki çizgiyide görmek için gözlük takmak lazımdı,
çok şükür iyide olmuş senin için sevindim hadi gözünaydın ama bundan sonra daha dikkatli ol boşuna böyle sıkıntılar çekme

sevindim senin adına canım daha dikkat et ama olurmu korun mutlaka kimi anneler sütüm koruyor diye korunmuyorlar ama böyle bişey yok süt koruması diye...

Teşekkür ederim arkadaşlar çok sağolun :) Bu arada adetim hala gelmedi bu sabah Farlutalın adı değişmiş başka isimi bir ilaç aldım 1 tane içmiştim öğlen 12 de 2 saat sonra çok hafif minik damla geldi sonra gelmedi şimdi 12 de bir tane daha alıcam tam anlamıyla adet olmaya başlayana kadar alsam mı sizce ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…