Acil yardım.. Frınımı temizleyemiyorum

incim_58

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2009
61
0
Arkadaşlar ben Fırınımı ne yapsamda temizleyemiyorum..kazısamda cıkmıyor nasıl birşeyse anlamdım.acaba aranızda BİLEN şöle gerçekten güçlü temizleyen bir deterjan ürünü varmı...Yardımcı olursanız memnun olurum..

Teşekkürler yorumunuz için.Şimdi hazırlanıp almaya gideceğim.Birde bunu deneyelim bakalım nasıl olcak..

Teşekkürler yorumunuz için.Şimdi hazırlanıp almaya gideceğim.Birde bunu deneyelim bakalım nasıl olcak..

incim fırın ankastremi camlımı normal mi:uhm:
benim fırında beni gıcık ediyor
leke cıkıyor ama dalga kalıyor :1shok:

normalinden...arçeliğin birde pahalı aldık en iyisi olsun diye berbaaat okadar yani...ne düzgün pişirdigi var nede temizlendigi var nasıl birseyse yağ lekelerini çıkartamıyorum..anway almaya gittim marketlerin hiçbirinde yok.internetten bulup sipariş verebilirsem alcam inşallah..bıktım usandım denemediğim ürün nerdeyse kalmadı.nasıl fırın anlamadım..

bende amway önerecektim ama zaten önerilmiş, öyle acele markete gidersen sana kimse "dur gitme amway marketlerde satılmıyor" diyemez...demek ki içine tak etmiş hemen gitmişsin...amway gerçekten iyi hatta fırın temizleyicisine bile gerek kalmadan ben bazen amway locla siliyorum

Evet içime okadar tak ettiki hazırlanıp markete gittim üşenmeden,ama maalesef marketlerde satılmıyormuş..eşim internetten sipariş verdi..Bakalım nasıl birşeymiş şu anway..sabırsızlıkla bekliyorum..

Marketlerde satılan bütün deterjanları denemiş biri olarak söylüyorum hiç uğraşma yağları çıkarıcam diye çünkü çıkmıyor.

inanırım size..Benimde nereyse almadığım deterjan kalmadı.anwayi bekliyorum inşallah çıkarır..

Arkadaşlar siparişim dün geldi,sildim ve çok memnun kaldım..Bana bu ürünü tafsiye ettiğiniz için teşekkürler...hihoyyyt

X