Acil yardım edin lütfen

WaterLilly

Rüya'm benim
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2007
490
3
Az önce kızım üzerime kustu azıcık, süt kesiği şeklindeydi ama bir iki damla kadar kahverengi leke vardı. üzerinde de beyaz bir yelek vardı ona da bulaşmış. Neden olur bilemedim. benim üzerimde mi birşey vardı yoksa ellerini ağzına sokuyor sürekli, bir yerini mi yaraladı da oldu bilemedim. Anne sütünden başka bir şey almıyor. Acaba sütüme mi bir şey oldu. Akşam mooralim bozuktu ondan mı oldu ki

canımben bugun bir sitede okudum 4 .ayda bebkler ilk dişleri çıkabilirmiş,belirti olarakta diş etlerinde az kanama olurmuş .seninkinin belkide dişi çıkacak.

tırnaklarıyla ağzının içini yaralamış olabilir.inşallah böyledir canım, önemli bişey değildir.

bugun benım kızımında kusuğunda rengi sarımsı bişler vardı.balgamdı sanırım.doktora goturdum bugun.as...t surup verdi.senınkıde balgam olabılır mı? oksurugu fılan var mı?

Sağolun kızlar. Içim rahat etmedi dr sordum meme başında çatlak olmuştur kanamıştır sindirilmiş kandır o gördüğün dedi. Baktım birşey göremedim ama belki daha önce vardı şimdi iyileşti. Yalnız çok fena sızlıyor göğüslerim iğne batıyor gibi. Inşallah dr haklıdır. Şimdilik rahatladım. Çıtırcım iklime de geçmiş olsun inşallah çabuk atlatırsiniz.

X