Acil yardim/ diş ağrısı

Burundi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2015
3.622
4.778
Bir kac gündür disim ağrıyor iki alt bir üst dolgular gece uykumdan uyandırıyor bu gün diş hastanesine gittim röntgende birsey çıkmadı dolgularda sorun yokmus dişlerime tek tek vuruyor hangisi acıyor diyor AMA hepsi acıyor yani. Hepsine tepki vermen normal degil soğuklardan olabilir sinüslerin diş köküne cok yakın dedi doktor. Ilaç verdi antibiyotik ve ağrı kesici. Bir hafta sonra gel dedi. Sorun şu ki geçmiyor hala çok ağrım var. Önerisi olan lütfen yazsın sınavım var iyilesmem lazım acilen :hasta:

Ilık tuzlu suyla gargara, ile yaramazsa soğuk suyla gargara, o da işe yaramazsa karanfil yağını suyla karıştırıp gargara yapın. Hala geçmezse geçmiş olsun antibiyotik dozu belli bir seviyeye gelene kadar 3 gün ağrıyacak demektir. Bu arada ağrınız olsa da olmasa da 8 saatte bir mutlaka ağrı kesici hap için.

Bir kac gündür disim ağrıyor iki alt bir üst dolgular gece uykumdan uyandırıyor bu gün diş hastanesine gittim röntgende birsey çıkmadı dolgularda sorun yokmus dişlerime tek tek vuruyor hangisi acıyor diyor AMA hepsi acıyor yani. Hepsine tepki vermen normal degil soğuklardan olabilir sinüslerin diş köküne cok yakın dedi doktor. Ilaç verdi antibiyotik ve ağrı kesici. Bir hafta sonra gel dedi. Sorun şu ki geçmiyor hala çok ağrım var. Önerisi olan lütfen yazsın sınavım var iyilesmem lazım acilen :hasta:
Bir demet taze naneni üzerine ayetel kürsü oku onu ağzinda çiğne canim insallah geçsr rabbim yardimcin olsun

X