Acil soru, lütfeennn

donurlu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2007
138
1
44
Arkadaşlar 10 haftama girdim, iki gündür bulantılarım kayda değer oranda azaldı ve sabahtan beri hiç bulantım yok ki 4. haftadan itibaren cok yogun yaşadım bulantıları, hatta hemen hemen hergün çıkıryordum bile. 10. haftada bulantıların kesilmesi normal mi, yoksa bir terslik var mıdır? Bulantıların devam etmesi bebeğen sağlıklı olduğunu gösterir diye yazıyor her yerde, birden kesilince endişelenmeye başladım.

endişelencek bişi yok canım bende 11 haftalık hamileyim ve toplam 1 hafta kadar oldu ve kesildi doktora sordum acaba bi problemmi var nie benim bu kadar az bulantım oldu die gülümsedi ve daha ne istiyosun çok şanslısın bebişin seni üzmüyo dedi:)

Ben o kadar yoğun yaşadım ki, inan çok endişelendim birden kesilince. Normalde bu saatlerde bırak bulantıyı kusmam gerekiyordu ama inanılmaz derecede rahat hissediyorum midemi şimdi.

arkadaşım endişelenme ben 12 haftalık hamıleyim hiç midem bulanmadı aklına olumsuz bısey getırme.

bende öyleydim ilk haftalarımda midem bulanınca hamile olduğumu hatırlıyordum.mide bulantılarım geçince nie bulanmıyorum bebeğime bişeymi oldu die endişelenirdim.bebeğin küüçük olduğu için henüz harekette etmiyo oyüzden endişelenme annesiiinormal şeyler bunlar kendine ve bebişine ii bak.

Cevaplar için teşekkür ederim herkese. Epey endişelenmiştim, hatta doktoruma gidip ultrason çektirmeyi bile düşündüm de sonra çok evhamlı gözükmek istemediğim için cesaret edemedim.

X