ACİL KAN GEREKİYOR 0Rh+ Ankara

Yaa ben pek takılamıyorum bu aralar foruma mail de gelmedi şimdi gördüm mesajı geçmiş olsun acil şifalar diliyorum....

Buralardayım, gerekli yerlere de ilettim lazım olursa bilginize...

Hepimizin evladı var.sadece bunu düşünsek ve aynı şeyleri yaşadığımızı düşünse ve yanlarında olmasak bile dualarımızla yanlarında olalım.
yer gök dua üzerine kuruluymuş.
alah ım o yavrucağı ve hepimizin evladını sen koru.ve beyzayı anne babasına bağışlaa
aminn

kana herzaman için ihtiyacımız var lillyum...haber verseniz elbette iyi olur...kan verecekler muhsin abiyle telefonla görüşsünler ama gitmeden...tşk ederim

oğlumun kan gurubu 0 pozitif bennuu birde genç kanı alkol yok sigara yok a.s
umarım sınıfındanda destek alır :çok üzgünüm:
tek endişem yaşadığım için biliyorum bu durumu kan lazım olduğunda taze donörden hemen almak istiyorlar
çocuklar o sırada müsait olabilirlermi
bazı günler öğleden sonraları boş
akşam yurtan çıkamıyorlar :çok üzgünüm:
bu hastalıkta stok kan kullanılıyormu bir bilgin varmı
yoksa beyin telefon numarasını alıp onamı sorayım :sm_confused:

amin mehalim amin...

hani belki internete gece giren arkadaşlar vardır da görememişlerdir daha önce belki, hani ankara'dan kan grubu uyan, uyan tanıdığı olanlar vardır diye şey etmiştim

canım bende ankara universitesindeyim...
yarın bölüm baskanıyla konusucam bulabilirsem...oldukca iyi biridir duyuru asılmasını isticem...

umarım iyileşir kısa zamanda takipteyim durmadan okuyorum yazıları...
yarın kendi tahlilime gidicem gazi hastanesi hematolojiye... hemsireye sorucam kan verebiliyormuyum diye... en kötü çarşamba belli olur.. kullandıgım ilac demir hapı oldugu icin belki sorun olmaz bi ihtimal...

Arkadaşlar facebook son zamanlarda en fazla insana en kolay şekilde ulaşma yöntemi biliyorsunuz...
bi grup kurdum... facebooku olan arkdslar da üye olsunlar bu şekilde daha fazla insana yayabiliriz diye düsünüyorum...
link vermek yasak biliyorum ama bu durumda sorun olmaz umarım... olursa yöneticiler yazımı editlerler....

Beyza'ya yardım edelim!!!! Acil KAN Lazım!!!! | Facebook

kıslar ben yeni geldim hastaneden kan örenegi verdim yarın belli olcak kanımın uyuşup uyuşmayacagı ...... kanınız tutmyosa bile en azından dua edin babası dua istiyo arkadaşlar.....
aebencim dün gördüm mesajlarınızı yazdım ama sorunlardan dolayı ulaşamamış... Gelişmeden haber zaten verirsin ama gittiğinde hepimizin onlar için duacı olduğunu iletiver Muhsin beye...

Püsküütüm sanada geçmiş olsun çabucak iyileşirsin inşallahta yeniden haberlerini alabiliriz...

Fiyuce arkadaşımız cevap vermiş size...
Ben takip edeyim arkadaşımız görmez ise fiyucenin yönlendirmesine göre ulaşır gelişmelerden haber veririm bu arkadaşımıza...

Acil KAN Lazım!!!!
Fiyucem ben soracağım zaten az sonra eğer yasaksa sildiririz canım ama konumuz acil olduğundan dolayı bilemedim..
Ben üye oldum gruba canım tüm arkadaşlarımıda davet ettim umarım bir sonuç alabiliriz oradanda. Ayrıca dün Ankara'da olan bir arkadaşımla görüşmüştüm mail hazırlayıp yolladım o da tüm tanıdığı çevreyi haberdar etti...

Beyza'mıza dökülen her yaş damlası şifa olsun inşallah, rahatsızlanmış yine ve çok üzüldüm sürekli ağlıyorum elimden başka bir şey gelmiyor ki, onunla aynı yaşta olan kızım her gün okuldan gelir gelmez soruyor anne iyileştimi diye......

liliş ablam kan vermek için önce örnek alıyolar .. 1 sonra belli oluyo kanı alıp alamaycakları ..
ve muhsin bey heber veriyo kanın uyup uymadıgını ...

.ve size uygun bir zamanda randevuyla alıyolar . çünki uzun bi işlem kan yavaş alınıyo onun için 1.2 saatte kanı anca verebiyosun ..

arkadaşlar
büyükşehir belediyesinde çalışan veya tanıdıkları olanlardan rica ediyorum

mümkünse metro ve ankaray lardan kan anonsları yatırabilirler

metroda tanıdıgım yok malesef ama az once babamla konustum...kendisi gümrükte bölge amiri ankaradaki tüm memurlara kamu hattından ulasıcanı söyledi...ayrıca dayım ankarada albay ona da bildirdim askerlerden cok rahat bulurlar diye..
ve son olarak çok sevindim bölüm baskanımız sagolsun ben duyurunun altına paraf atarım dekan yardımcısına öyle cıkarsın dedi..simdi duyuruyu hazırladım ankara üniversitesi tandogan kampusunde duyuruları heryere asıcaz....
muhsin beyle konustum kana her daim ihtiyac oluyormus okulda duyuru olması cok iyi olur dedi...
bugun tahlile gittim kendi kontrolume hemsire eski degerlerin de okadar düsük degil dedi yarın dra sonucu gosterirken sorucam eger verebiliyorsam ben de işe yaramak isterim gercekten...
ayrıca bi arkdsım da gazi üniversitesi iktisadi idari bilimler fakultesine duyuru astırmaya çalısıcak... umarım izin alabilir...

Fiyucem çok güzel haberler alıyoruz senden... Allah senden razı olsun canım sağlıklı uzun ömürler versin..

Arkadaşlar hafta sonu haberimiz olduğunda hafta arası gidebilecek bir çok arkadaşımız çıkmıştı ama 3 kişi gittim diye buraya yazdı, kimseyi zorlayamayız tabiki ama lütfen bu çocuğumuzu bu can'ı kurtaralım sonradan ahh çok üzüldüm demek işe yaramayacak keşke gitseydim demekte çare olmayacak..

Hiç giden yokmu arkadaşlar ne olur haberdar edin bizi...

Metroda kan anonsu yaptırmak için tanıdığa gerek yok.

Hasta yakını, doktorundan imzalı ve kaşeli kağıt alarak metroya gidip anonsunu yaptırabilir.

Bilgi şöyle:

KAN ANONSLARI :
Özellikle Ankara dışından gelen vatandaşların en çok rağbet ettiği hizmetlerden biri de Kan Anonsu yaptırılmasıdır.
Bu hizmetten yararlanmak için;Hastaneden verilmiş,Doktor imza ve kaşesi bulunan Kan İstem Formu gereklidir.

Kaynak:
EGO Genel Müdürlüğü

ankarada bulunan dayı hala kızlarım ve tüm arkadaşlarıma haber verdim mail attm inşallah duyarlı olurlar ve ulaşırlar.

Fiyucem çok güzel haberler alıyoruz senden... Allah senden razı olsun canım sağlıklı uzun ömürler versin..

ya ne demek cnm cidden icim acıdı...tabi şansıma okul da kaale aldı 2500 çalışan görevli hocaya mail attılar gruplarından dekanlık adına...adım gecmedi ama ogrenci yakınımıza diye yazdılar kaale alınsın diye..
babam da duyurdu sanırım tum gumruk calısanlarına...
yarın bi druma gideyim tahlil sonuclarıma baksınlar kendi drum kanımın bi işe yarayacagını soylerse muhsin beyi arıcam zaten bi cuma gunum tamamen bos malum dersler... uyarsa kanım saglık acısından ben mutlaka vericem...
oturdugum sitede bulunan kafe de duvarlarına astı yazıyı...ayrıca okulumuzun karsısındaki fotokopiciler bakkalımız kantin heryerde yazıyor...
dogrusu icim acıdı millet konser duyurularına baktı kan aranıyor yazısını kaale alan okadar azdı ki
ümidim hocalarımdan...onlar daha duyarlı olurlar umarım....

Beni yerimden kaldırmayın gelirim oraya.... Herşeyimde tutuyor alt tarafı 5 saatlik yol....

bende oğluma ulaştım yarın sınıf arkadaşlarına söyleyecek
o grubu kanı olan varsa okul çıkışı hep beraber gidecekler a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…