ACİL KAN GEREKİYOR 0Rh+ Ankara

Nam'cım niye kızıyosun kendine, elinde olan bir şey değil ki.
Sen de dualarını yolla, ne demişler kiminin parası kiminin duası.
Tam uygun bir benzetme olmadı ama anladın sen.
Üzme kendini böyle şeylere, bak Allaha şükür çok yardım eli uzatan var.
Elbirliğiyle ayağa kaldıracağız kızımızı inşallah. Kuzum benim, kıyamam.
TEŞEKKÜR EDERİM
TESELLİM SİZİN GİBİ YARDIM SEVERLERİN OLMASI:1hug:

arkadaşlar,inananın bu gördüklerim karşısında inanılmaz duygulandım...Allah hepinizden razı olsun,ben çok araştırdım aklıma kadınlarklubü geldi ve kalliste den allah razı olsun kazen beyden izin alıp böyle bir grup açabileceğini söyledi

beyzanur,okuldan arkadaşımın kuzeni,öyle güzel bir çocukki anlatamam...herşey iyi gidiyordu işte geçtiğimiz pazara kadar hatta ilik nakli yapılacaktı fakat durum kötüleşince kemoterapiye girmesine karar verildi ve sonrada ameliyat...her zaman için kan lazım anlayacağınız,kaç zamandır gece uyku bile uyumuyorum üzüntüden,o kan sıkıntısı beni bitirmişti...kan grubu zor bir grup...

ama inanın burda durumu kallisteye anlattığım paragraf benim mailime bile geldi...kimbilir kaç kişiye iletildi

muhsin abiyle sürekli konuşuyorum,çok sevinçli,zaten hep pozitif ve umutluydu,şimdi iyice heveslenmiş gerçekten onunda desteğe ve motiveye çok ihtiyacı var,en önemlisi duaya...Allah herkesten razı olsun diyor...herkese çok tşk ettiğini söylememi istedi...kendini daha güçlü hissettiği sesinden bile belliydi,lütfen yardımlarınızı eksik etmeyin,kanın tek kaynağı insan,unutmayın birgün bize,bizlerin çocuklarına da lazım olabilir..bence dünyada yapılabilecek en güzel iyiliklerden birisidir kan bağışı,sağlıklıysanız verebiliyorsanız ne mutlu size derim...

HERKESE KAZEN BEYE,KALLİSTE ABLAMA BAŞTA OLMAK ÜZERE dualarını eksik etmeyen,muhsin abiyle görüşüp kan bağışında bulunmaya gönüllü olan,kendisi bağışlayamayıp etrafındakilere ileten,bu durumla ilgilenen,emeği geçen herkese çok tşk ederim hemde çok,hepinize minnettarım...

Allah Hepinizden Razı Olsun ve Allah Hepinizin Gönlüne Göre Versin...Mutlu,Sağlıklı,Huzur Dolu Günler Dilerim hepinize...

ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM

BEN İNANIYORUM MİNİK KUŞUMUZ ATLATACAK BU HASTALIĞI YETERKİ DUALARIMIZI :Saruboceq:VE ELİMİZDEN GELEN YARDIMLARIMIZI ESİRGEMEYELİM

MİNİK KUŞUM DUALARIMIZ SENİNLE:Saruboceq:

Merhaba,
Duyurularınızı yaparken, lütfen diğer bu tür maillerdeki hatalara düşmeyin. Bunun bizzat yakınınız olduğunu ifade edin, mail atarken insanları BCC alanına yazın, yazınız samimi olsun. İnsanlar artık bu tür çağrılara kötü amaçla kullanıldığı için kulak asmıyor. Konuyu teyid edip bizde öyle hareket ettik. İnsanların duyguları ile oynayan o kadar çok yazışma var ki sizin yazınızdaki samimiyete inanmalı insanlar. Malesef yaşadıklarımız bizi bunlara itiyor. Gelen maili forward(yönlendir) yerine lütfen sizde duygularınız yazarak eşinize dostunuza mail atın.

ve son olarak lütfen bu ufaklıktan dualarınızı eksik etmeyin ve gerekeni yapalım...

Not : sürekli böyle uyarılar yapıyorum, sebebi ise bu ülkede arandığın kadar görüşme süresi kazanma kampanyalarında bile bu tür mailler atıp kendilerini aratıp konuşma süresi kazanan şerefsizleri de gördük. Konumuz bu değil ama bu ara notları düşme sebebim daha da bilinçlenmemiz içindir.

evet cok haklısın...ben mesela forward mail atmam atana da kızarım... o yuzden ben bisi yolladıysam bilirler ki önemlidir..ama yine de mail kullanmadım... iletimde yazıyor herkes goruyor ordan bide sms yolladım... msjların da forwardı cıktı artık dogrusu... insanlar nası bole dusuncesiz olabiliyor anlamıyorum...gereksiz bi ton mail vs... sırf bunlar yuzunden mailime bakmıyorum cogu zaman...

Son düzenleme:
evlat kaybetmek çok acıdır, tarifi mümkün değildir ama evlat yaşıyorken kaybetmek daha da acıdır...

ufaklığı ayakta tutalım lütfen....

Arkadaşlar sitemiz üyesi olan bir arkadaşımız az önce haber verdi ama kendisi forumumuzda sadece akşamları bulunabildiği için benim ilgilenmemi istedi.. Minik bir hastamız var bilgileri aşağıda yazılı

HASTANIN ADI: BEYZA KÜÇÜKUSTA

HASTANIN BABASI: MUHSİN KÜÇÜKUSTA

Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi ONKOLOJİ BÖLÜMÜNDE YATIYOR

HASTALIĞI:LÖSEMİ

ACİLEN 0RH+ KANA İHTİYACI VAR..

İRTİBAT İÇİN BABASI MUHSİN KÜÇÜKUSTA TELEFON NUMARASI:0535 510 12 78
tanıdık bildik herkesi aradım...29 kan fişi fazladan var imiş...direkt kan bankasına müracaat etsin...Allah yar ve yardımcısı olsun..Hiç kimseye evlat acısı göstermesin...
sevimle....

ankaradayım ama kan grubum tutmuyor.. ya lösemilere trombosit verilmiyor muydu? çünkü trombosit için kan grubu önemli değil diye biliyorum..

evet ama 0rh+ olması gerektiği söylendi..alyuvarlarının tutması gerekiyor...

tanıdık bildik herkesi aradım...29 kan fişi fazladan var imiş...direkt kan bankasına müracaat etsin...Allah yar ve yardımcısı olsun..Hiç kimseye evlat acısı göstermesin...
sevimle....

alakanıza çok teşekkür ederiz...Amin,sağolun dualarınızı eksik etmeyin lütfen...

Merhaba canım ALLAH şifalar versin ben ankaradayım ama kan grubum A RH negatif eger hastanede kan takası olursa hiç dumam veririm insanlık öldümü ALLAHyardımcıları olsun herkeze anlatıcam dualarım sizinle olsun

Merhaba canım ALLAH şifalar versin ben ankaradayım ama kan grubum A RH negatif eger hastanede kan takası olursa hiç dumam veririm insanlık öldümü ALLAHyardımcıları olsun herkeze anlatıcam dualarım sizinle olsun

özgü tşk ederim canım Allah razı olsun,şimdilik 0 rh+ kan gerekiyor ama kan takası gibi bir durum olduğu zaman haber veririm...alakana ,ilgine ve güzel dileklerine tekrar tşk ederim...

arkadaşlar az önce muhsin abiyle görüştüm,beyzanın yanındaymış,durumunda yaramaz bir şey yokmuş,kan veriyorlarmış,biraz ateşi varmış işte..herkese tşk ve slmlarını iletti...
bilgilerinize...

Ah canım benim kıyamam, inşallah en kısa sürede durumunda düzelme haberlerini alırız hepimiz duacıyız...

bennucum teşekkürler bilgi aktarımın için...

Ah canım benim kıyamam, inşallah en kısa sürede durumunda düzelme haberlerini alırız hepimiz duacıyız...

bennucum teşekkürler bilgi aktarımın için...

ağzın bal yesin canım ablam,ne güzel şeyler diliyorsun...inşallah hepimiz güzel haberlere şahit oluruz...

Ben çok inanıyorum, yakında Beyzanur artık sapasağlam diye bir topic de açılacak.
Hepberaber gidip kutlama pastası yiyeceğiz inşallah.
Endişelenmiyorum.. kuşkum yok.. eminim atlatacak.

Ben çok inanıyorum, yakında Beyzanur artık sapasağlam diye bir topic de açılacak.

ayyy ne güzel söyledin,inşallah inanmak başarmanın yarısıdır,biz inandık,başarmamızada az bir zaman kaldığını düşünüyorum...
inşallah...

herkese merhaba...
ziyaretçi saatlerine baktım netten ama adresi bulamadım...tarif edicek kimse var mı hafta içi uğramak istiyorum da...
hacettepe tıp ın içinde mi bu kısım?
bir de ziyaretçi kabul ediliyor mu...
kalabalık etmek istemem ama belki bi yardımım dokunur hem böyle ablaların gelmesi de hoşuna gidebilir diye düsündüm...

herkese merhaba...
ziyaretçi saatlerine baktım netten ama adresi bulamadım...tarif edicek kimse var mı hafta içi uğramak istiyorum da...
hacettepe tıp ın içinde mi bu kısım?
bir de ziyaretçi kabul ediliyor mu...
kalabalık etmek istemem ama belki bi yardımım dokunur hem böyle ablaların gelmesi de hoşuna gidebilir diye düsündüm...

tatlım hacettepenin girişinde,ihsan doğramacı çocuk hastanesi diye geçiyor...ama beyzanuru daha ben bile görmedim,zaten annesini babasını bile almıyorlar odasına ve girdiklerindede maskelerle önlüklerle tam korumalı giriyorlar hem ailesi hem doktorlar...biz hep kan verme merkezine gidiyoruz ve ancak muhsin abiyi görebiliyoruz gidersen onu görebilirsin,bazen her işe koşturduğu için onuda pek fazla göremiyoruz...
beyzamı göremezsin ama muhsin abiyi görebilirsin...

arkadaşlar az önce muhsin abiyle görüştüm,beyzanın yanındaymış,durumunda yaramaz bir şey yokmuş,kan veriyorlarmış,biraz ateşi varmış işte..herkese tşk ve slmlarını iletti...
bilgilerinize...
BİLGİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM TATLIM
MALESEF ATEŞ KAN VERİLİRKEN YAŞANIYOR
BU YÜZDEN KİMSELERİN ZİYARETİNİ İSTEMİYOR DR.LAR

KESİNLİKLE SANA KALTILIYORUM:Saruboceq:
MİNİK KUŞUMUZ İYLEŞECEK VE HEPBERABER BULUŞUP FOTO ÇEKTİRECEĞİZ yerimsenibenKIZLAR

BİLGİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM TATLIM
MALESEF ATEŞ KAN VERİLİRKEN YAŞANIYOR
BU YÜZDEN KİMSELERİN ZİYARETİNİ İSTEMİYOR DR.LAR

KESİNLİKLE SANA KALTILIYORUM:Saruboceq:
MİNİK KUŞUMUZ İYLEŞECEK VE HEPBERABER BULUŞUP FOTO ÇEKTİRECEĞİZ yerimsenibenKIZLAR

ne demek rica ederim nam..çok güzel söyledin inşallah beyzanur iyileştiği zaman birlikte fotoğraf çektireceğiz onun için bir gece düzenleyeceğiz...o yeterki bi iyileşsin,ayağa kalksın,herşey çok güzel olucak...

arkadaşlar kan grubum tutmuyor ama acaba kan bankasından takas edebiliyorlar mı eğer bu olabilirse hemn gidip kan vermek istiyorum

X