ACİL KAN GEREKİYOR 0Rh+ Ankara

allah acil şifalar versin inşallah rabbim dertlerinin devasınıda verir tez zamanda iyileşir minik yavrucak

not:arkadaşlar hiç korkulacak bir işlemde değil ben daha önce çok verdim kan alır gibi bişii acı yok sızı yok zaten böyle bir olay için acıda çekilse nolurkii ist olsa giderdim valla mutlaka yardım edin olurmuu allah yardım edene de yardım edilenede bol şifa huzur rızık mutluluk versin sağlıkla ağız tadı ile yaşam versin inşallahh

3 defa kan bağışı için gitmiştim Kilomun az olduğunu söyleyip 3'ündede almadılar.
Umarım tez zamanda iyi haberlerini alırız

arakadaşlar kana ihtiyaç varmış kan arayan arkadaşımız nerde oturuyo ve bebeğin kan gurubu bilen varsa benim yada eşimin tutarsa uzakta da olsa kaldığım yerden oraya yada annem ahsatnede calışıyo ondan yardım alabilirim bana cvp yazın hastanenin adınıda nerde oturduğunu kan grubu allah acil şifa versin

HASTANIN ADI: BEYZA KÜÇÜKUSTA

HASTANIN BABASI: MUHSİN KÜÇÜKUSTA

Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi ONKOLOJİ BÖLÜMÜNDE YATIYOR

HASTALIĞI:LÖSEMİ

ACİLEN 0RH+ KANA İHTİYACI VAR..

İRTİBAT İÇİN BABASI MUHSİN KÜÇÜKUSTA TELEFON NUMARASI:0535 510 12 78

burada bilgiler var......

ben ilaç kullanıyorun klomen ama burdaki tanıdıklarımla konuşayım ona göre haber vercem eşimin negatif tutmuyor malesef kastamonudan da ankaraya kan transfer edilir yada muhsin beye söleyin kan takası yapılabiliyor kan verip kan alınabiliyor ben yapmıştım bir kere hem daha cabuk ulaşır eline

Allah tez zamanda şifalar versin inş.beyza'ya.ailesinede sabırlar versin.şu durumda tek yapabileceğim şey dua etmek.

kızlar bu bildiğimiz sıhhıyedeki hacettepeye gidiyorsunuz..aklınız karışmasın..çocuk acilden girip 3 kat aşağı yani c katına iniyorsunuz...orda kan merkezi var oraya başvurmanız gerekiyor..

allah şifa versin yavrucağa ailesine sabır verisin rabbim kuzucuğu ailesine bağışla kimseye evlat acısı yaşatma

az önce aradım muhsin beyi..makinaya baglı imiş..doktorlar durumun pek içaçıcı olmadıgını söylemişler..bekliyoruz dedi.bir kaç arkadaş geldi kan için ..ama sanırım kana ihtiyacımız kalmadı dedi...çok üzüldüm inş minik yavrucak iyileşir daha fazla birşey soramadım...üzmemek için..

ne kadar çok başvuru olursa o kadar iyi.. bugünde belirttim gibi başvuru çok ama kan alınabilen kişi sayısı yeterli deil..herkeste bi sorun çıkıyor..lütfen bu konuya duyarsız kalmayın..trombosit veremeseniz bile kan bağışında bulunun...

Arkadaşlar bende bu konuya yabancıyım, kızımız bir üyemizin tanıdığı ve ben sadece yardımcı olmak için çabalıyorum fakat bir kaç yere bıraktığım mesajları kontrol ettim az önce, bir iki arkadaşımız artık kan kabul edilmediğini yazmış, arayanlar lütfen gelişmeleri burayada yazsınlar ki bizde bilgi sahibi olalım...

Teşekkürler arkadaşım..

Yinede manevi destek için ulaşabiliriz ve dualarınızı eksik etmeyiniz arkadaşlar allahtan ümit kesilmez.....

evet kallişim..inan konuşurken gözlerim dolu dolu oldu rabbim bir an önce hayırlısı ile beyzayı saglıgına kavuştursun... kan için bile arayıp aramamkta kararsız gibilerdi..sagolsun buradaki arkadaşlarımızda kan için duyarsız kalmamışlar.. giden arkadaşlarımız olmuş..

Sanırım,bu gelişmelerin pek iyi olmadığını gösteriyor.

La ilahe illa ente sübhaneke, inni küntü minez-zalimin

Kızlar okur musunuz lütfen.Yunus Dua sı..

Ben bir arkadaşımı yönlendirdiğimi söylemiştim sizlere.Kan vermek için Beyzanın babası Muhsin Bey ile görüştü.Söylediği kadarı ile şu anda yaşam destek ünitesine bağlanmış.Biz bilgilerimizi verdik ve zaman sorunu olmadan yardım edebileceğimizi ilettik.Herhangi bir haber alırsak sizlere de ileteceğim.Küçüğümüzün iyi haberlerini bekliyoruz...

balım1977 gibi acil durumda ulaşılmasında sakınca görmeyen arkadaşlar, babayla iletişim halinde olursa, her an sevindirici haberler alabiliriz. dilerim :Saruboceq: bu hastalığın seyrinde her an iyi-kötü sürprizlerle kaşılaşılabiliyor, ancak iyi işaret geldiğinde hemen kan ve trombosit desteğine ihtiyaç olabiliyor ve o zamanda en önemlisi, vericilere ulaşabilmek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…