ACİL KAN GEREKİYOR 0Rh+ Ankara

yinede umudumuzu yitirmeyelim beyza için bol bol dua edelim..sürekli görüşen arkadaşalar iyi kötü ne haber olursa olsun lütfen buraya yazsın..onun şu an en çok duaya ihtiyacı var..
lütfen kan vermek isteyen arkadaşlarda durumunu bi kez daha düşünüp acele etsin..
sabah hemşire beyza için çok başvuran var buda bizi çok mutlu ediyor ama hastalığı malum sürekli kana ihtiyaç var çoğu başvurada da sorun çıkıyor alamıyoruz diyor...

şimdi hasteneye telefon ettim,doktoru ile görüştüm şu an makineye bağlı durumu kötü imiş.Kana ve trombosite ihtiyaç varmış
Hastane telefonu.305 12 40-41
bölüm 24 20 nolu oda

arkadaşlar, hala şansımız var anladığım kadarıyla dua etmenin dışında da. lütfen duyun, görün, iş işten geçti diye düşünmeyin. :çok üzgünüm:

kızlar şunuda unutmayalım biz burda beyza için çabaladık,üzüldük ağladık ama unutmayalım ki hastanelerde beyza gibi bi çok hastamız var..onlarında her zaman kana ihtiyacı var..

bende ne diyeceğimi bilemiyorum..rabbim yar ve yardımcıları olsun..
tüm dualrım onunla

Ya kızlar madem halen bi umut var.. kan verebilenler bi arasa ya Muhsin beyi.. belki bi yol gösterir...

aspirin ve türevlerini kullananlar için birşey söylediler mi?birini buldum ama düzenli aspirin alıyor.iletişime geçen arkadaslar bilgi verebilirmisiniz?

canım aspirin kullanan kişilerden kan alınamıyor..bende sabah form doldurdum orda dikkatimi çekti ne bi hastalığın olacak nede bi ilaç kullanıyor olucaksın..en baştada aspirin..

ya bulduklarımın biri aspirin alıyor, birininde zaten trombositleri düşük.sinir oldum.ben aramaya devam edeyim.

ya zaten gidince direk kan veya trombosit almıyorlar..önce kanı analiz edip duruma göre orda hemşireler karar veriyor..hastalığı olmayan ve düzenli ilaç kullanmayan arkadaşlarınıza nolur rica edin zor günler bu günler..aileye destek olsunlar..

bir arkadasımı şimdi yönlendirdim.beyzanın babasını arayacak.eğer olumlu bir şey çıkarsa haber veririm.hayırlısı ile olur inşallah.

bir arkadasımı şimdi yönlendirdim.beyzanın babasını arayacak.eğer olumlu bir şey çıkarsa haber veririm.hayırlısı ile olur inşallah.
UMARIN GÜZEL BİR HABER ALIRIZ .....:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: RABBIM YARDIM ETSİN ....:Saruboceq:

insanlar ne yazık ki bizim istediğimiz gibi duyarlı yaklaşmıyorlar böyle konulara.
Ankara'da tanıdıklarım olmasına rağmen -tabir-i caizse- işe yarar kimseyi bulamadım.

aklıma gelen bir şey var ama olamayacağını tahmin ediyorum. gene de bir sorayım dedim.
İstanbul'da bir kızılaya kan bağışında bulunsak; Ankara'ya ulaştırma imkanları yok değil mi?
Ya da buradaki Kızılay'a kan versek, bu kan Ankara'da ki Kızılay için takas yapılabilir mi?

yani belki saçma oldu ama uzaktan birşeyler yapılabilir mi diye düşünüyorum sadece..

Baba ve kızI hakkındaki tüm bilgileri yazıcıdan çıkartıp işyerinin camına astım en azından duyarlı bir kaç insan çıkar diye düşünüyorum.keşke elimden daha fazla birşeyler gelse.Allah'ım tez zamanda şifasını verir inşallah

yani belki saçma oldu ama uzaktan birşeyler yapılabilir mi diye düşünüyorum sadece..

Böyle bir imkan olsa ben eşimin çalıştığı işyerinden bir sürü kişi bulurum en başta eşim var verebilecek, ama aklımıza gelmedi şimdiye dek böyle bir durum...olabileceğinide sanmıyorum...off daraldım bilemiyorum... Duacı olun canlarım ne olur...

Ankaradan yaklaşık 10.000 üyemiz varmış..

Sonuç nedir? Bilgilendirebilir misiniz?

Böyle bir imkan olsa ben eşimin çalıştığı işyerinden bir sürü kişi bulurum en başta eşim var verebilecek, ama aklımıza gelmedi şimdiye dek böyle bir durum...olabileceğinide sanmıyorum...off daraldım bilemiyorum... Duacı olun canlarım ne olur...

canım çok üzüldüm benim ve eşimin ankarada tanıdıkları var ne yapmamız gerektiğini bana söylersen en azından 1 kaç ünite bulabilirim diye düşünüyorum aynı kan grubu bile olmasa takas edileceğini söylemişsin telefonumu özelden versem ararmısın diyecem ama özelden nasıl verilir onuda bilmiyorum

Evet tabiki yazarım sadece neyin sorulduğunu anlayamadım..

Dün geceden itibaren minik meleğimiz yaşam destek ünitesine bağlı olarak hayata tutunuyor, çok fazla kan bağışı, trombosit bağışı gerekiyor ve bir şey yapamayanlardanda dua etmelerini istiyoruz...

Yaşam mücizelerle dolu, geç kalmış sayılmayız, Ankara'da tanıdıkları olanlardan kan ve trombosit bağışı istiyoruz.. ılk mesajda tüm bilgiler var......

şimdi hasteneye telefon ettim,doktoru ile görüştüm şu an makineye bağlı durumu kötü imiş.Kana ve trombosite ihtiyaç varmış
Hastane telefonu.305 12 40-41
bölüm 24 20 nolu oda

Hastahane bilgilerindende ulaşabilirsiniz dediğim gibi ilk mesajda babamızın telefonu var arayıp bilgi alabilirsiniz.....

X