ACİL KAN GEREKİYOR 0Rh+ Ankara

Kızlar günaydın.
Beyzadan haber alan var mı hiç.... çok merak ediyorum ya...

Bennu haber verecek bende bekliyorum telefon elimden düşmüyor sabah sabah arayıp rahatsız etmekte istemedim ama ne uyku ne huzur yok sabahı sabah ettim akşam en son bennuyla görüştüğümde çok ağır olduğunu doktorların hiç umutlu konuşmadığını söyledi, Mübarek gece hürmetine allahım bize döndürmüş olsun ne olur diye dua edip duruyorum......

Son düzenleme:
Aynı ben de öyleyim Kalliste :KK43: gece defalarca kontrol ettim burayı acaba bi haber var mı diye... Allah annesine babasına bağışlasın inşallah.... off yaaa...

Arkadaşlar.. Az önce aradım Muhsin beyi.. Hıçkırarak ağlıyordu.. Dün gece yaşam makinesine bağlamışlar Beyza'yı.. Yaşama ümidini kaybettik dedi...................

Yorum yapamıyorum. Allah güç versin.. Sınavları Allah yolumuza çıkartıyor, dayanma gücünü esirgemesin..

Sağol püsküütüm......

Bebeğim kıyamıyorum.......anne babaya dayanma gücü ve sabır tanrım...

Akşam kızım diyor ki "anne dört arkadaşımı buldum aynı kan grubu taşıyan bu hafta arası gideceğiz" ... az sonra uyanacak ve soracak.....offf tanrım...

Akşam kızım diyor ki "anne dört arkadaşımı buldum aynı kan grubu taşıyan bu hafta arası gideceğiz" ... az sonra uyanacak ve soracak.....offf tanrım...

Ya benim kızım Beyza'ya hediye bile aldı yaaa.. Salı kan vermeye giderken götürürsün dedi yaa... offf yaaaa....

hayatta hep mucizeler vardır.
bir mucizeyide beyza ve ailesi için olsun.
ne diyeceğimi bilemiyorum.

kızlar çok üzgünüm hastaneden şimdi geldim..muhsin beyle görüştüm..beyzayı makinaya bağlamışlar..doktor yapacak bi şey kalmadı demiş..tabii babamız halen çıkmadık candan umut kesilmez ama bayzamızı gidiyor dedi..çok üzgünüm çok..

Mevcanım sözün bittiği yer burası olsa gerek...
Benim içim yandı kızlar ya... biliyorum hepiniz öylesiniz.
ınsan nasıl yine de umudunu kesemiyor ama işte son ana kadar...
Allahım yardımcısı olsun ... kandil günü ya.. offff...

6 aylık kızım var Allahım bağışlarsa, onunla uğraşmaktan nete giremiyordum uzun zamandır, Allahım keşke girip bu konuyu görseymişim, kan grubum uyuyor, belki bir faydam dokunurdu:KK43:(kendimi inanılmaz kötü hissediyorum
Allahım şifa versin inşallah meleğimize
Ailesinede sabır...
çok zor çokkk
düşünürken bile içim titriyor ağlıyorum
Allahım kimseleri evlatlarıyla sınamasın....
inşallah beyzem iyileşecek ve bende gidip ona kan vereceğim...

6 aylık kızım var Allahım bağışlarsa, onunla uğraşmaktan nete giremiyordum uzun zamandır, Allahım keşke girip bu konuyu görseymişim, kan grubum uyuyor, belki bir faydam dokunurdu:KK43:(kendimi inanılmaz kötü hissediyorum
..

Canım hepimiz kendimizi kötü hissediyoruz bir çoğumuz anneyiz çünkü ama arkadaşlarımız elinden gelenleri yaptılar fakat meleğimizin kanaması vardı ve ciğerinde mikrop bulunmuştu asıl başlanması gereken tedaviye bu sebepten dolayı başlanamadı....... kendinizi suçlu hissetmeyin lütfen... sadece dua edin....

sabah iyi bi şey yapmanın umuduyla o kadar mutlu gitmiştimki
,ki hastaneye kanı verip öle arayım dedim babayı..nerden bilirdim kötü bi şeyin bizi beklediğini gerçi hemşireler beyza için geldim diyince kendi içlerinde bi şey konuştu o an içim cız etti ama konduramadım işte

Güzel haberler var mı diye bakmaya geldim ki senağlamasenağlama

Allahım sen büyüksün sen bağışlayıcısın sen bağışla onu annesine babasına senağlama

Gene ne diyim bilemedim,

her girdiğimde direk bu başlığa bakıyordum...

bekleyip dua etmekten şu aşamada başka şansımız yok.

sımdı konustum muhsın beyle arkadaslar.durum malesef aynı..1 aydır gıdıp klan verıodum,hucre verıodum ama malesef melegımın durumu kotu..muhsın abıye destek olmaya calısıorum telefonda 300 km uzakta olsam da..yarın tum ısımı gucumu bırakıp gıdecegım ankaraya..muhsın abının dedıgıne gore su saatten sonra ıhtıyacı olan tek sey dua..memleketten beyza ıcın aldgıım hedıyeler de elımde,ulastıramasam da,beyzaya veremesem de kapısında beklıyecegım..babası senı gormek ıstıo dedı,belkı goremıyecek ama benı ve sızlerın duasını bılıorum hıssedecek..

şimdi hasteneye telefon ettim,doktoru ile görüştüm şu an makineye bağlı durumu kötü imiş.Kana ve trombosite ihtiyaç varmış
Hastane telefonu.305 12 40-41
bölüm 24 20 nolu oda

X