ACİL KAN GEREKİYOR 0Rh+ Ankara

benim değilde eşimin kan grubu tutuyor
muhsin beyi aradık eşim verecek ti kan.
arayacağını söyledi ama aramadı muhsin bey

benim değilde eşimin kan grubu tutuyor
muhsin beyi aradık eşim verecek ti kan.
Arayacağını söyledi ama aramadı muhsin bey

unutulmuştur dilerseniz zahmet olmazsa tekrar ararmısınız muhsin abiyi...öyle çok şeyle meşgulki geri dönememiş olabilir..

tabii ararım
aslında ben tekrar arayacaktım ama herhakde kana ihtiyaç kalmadı diye aramadım
hala kana ihtiyaç var mı??varsa bikaç tanıdığım daha var onları da arayabilirim
bana bilgi verirmisiniz son durum nedir??
tekrar geçmişolsun Allah acil şifalar versin

Canım kana sürekli ihtiyaç var, bir kaç günlük bir ihtiyaç değil.
Düzenli olarak trombosit verilmesi gerekiyor çünkü.
Varsa arayabileceğin tanıdıkların gerçekten çok iyi olur.

arkdslar en son batıkent kentkoop mah muhtarının oglu arkdsm tesaduf karsılasınca eline de bi duyuru kagıdı verdim...dedigine gore tum muhtarlıklarda kan bankası gibi liste varmıs hangi hanede hangi kan grubu olduguna dair...annesi muhtar konusmus diger muhtarlılara da yollarız dedilr...
umarım daha fazla kisiye ulasabilirler böyle...muhtarlık duvarlarına da duyuru asılacak..

arkadaslar beyzanın durumu bıraz agırlastı..bol bol dua beklıoruz..ılgılenen herkese tesekkurler..

arkadaslar beyzanın durumu bıraz agırlastı..bol bol dua beklıoruz..ılgılenen herkese tesekkurler..

Ahh canım kıyamam ben ona....... Lütfen dualarınızı esrgemeyin arkadaşlar..... Allah yardımcıları olsun iyi haberlerini duymak nasip etsin........

offf ben bittim artık....moralim çok bozuk...beyza iyi değil arkadaşlar iyi değil....isyan etmek istemiyorum Allaha...bugün mübarek bi gün...yalvarırım çok dua edin....gözlerimin önünden gitmiyor...o küçük bir melek...doktora hemşireye bile üzülmesinler diye iyiyim diyebilecek kadar....daha fazla yazamayacağım...

kızlar ben sabah en geç 9 da hastanedeyim..beyzanın durumu nasıl moralim şu an çok bozuk

ya kızlar muhsin beyi aradım..beyzanın yanındalarmış..durumu kötü dedi.seside kötü geliyordu..moralim çok bozuldu ya..sanırım trombosit alınıp alınmayacağı hemen belli olmuyormuş..gerçi hiç farketmez kaç kez olursa olsun giderim ben hastaneye..hiç olmadı kan bağışlarım..off çok kötüyüm...

lütfen bilen arkadaşlar beyzayı gören arkadaşlar bi şeyler yazsın...

Babayı arayıp sorsa birileri acaba olmaz mı merak ettik, bu mübarek gece de Allahım ona ve onun gibi tüm meleklere şifalar dağıtacak inşallah, beyzacım dualarımız seninle.

Ya kızlar nolur iyi düşünelim iyi olsun... şu mübarek gecede dualarımızı esirgemeyelim.
Allahım yardımcısı olsun.

allahım yardımcısı olsun
kan arama telaşının nasıl birşey olduğunu
çok iyi bilirim oğlumdada trombositpenisi vardı.
ve hayati sınırlarının alçok çok altındaydı.24000 di.
bende 2 gündür ankarada olan arkadaşlarımı arayıp
beyzanın bilgilerini verip ilgilenmelerini istedim.
umarım cevap verirler.benim kanımda tutuyor.
burdan yapabileceğimiz bir şey yokmu acaba
allahım beyzamızı annesine ve babasına bağışlasın
dualarım beyza ve ailesiyle

allahım yardımcısı olsun
kan arama telaşının nasıl birşey olduğunu
çok iyi bilirim oğlumdada trombositpenisi vardı.
ve hayati sınırlarının alçok çok altındaydı.24000 di.
bende 2 gündür ankarada olan arkadaşlarımı arayıp
beyzanın bilgilerini verip ilgilenmelerini istedim.
umarım cevap verirler.benim kanımda tutuyor.
burdan yapabileceğimiz bir şey yokmu acaba
allahım beyzamızı annesine ve babasına bağışlasın
dualarım beyza ve ailesiyle

kızlar ben en son 2 saat önce görüştüm babayla sabahı sormak için..sesi ağlamaklıydı..durumu iyi deil..allahtan ümit kesilmez dedi..bende soramadım hani neyi var diye..telefonu önce kardeşi açtı o bey çok kötüydü..ablası beyzamız çok kötü dedi..yani benim duyduğum en son şey bu..umarım şu an iyidir..bu sattede arayamayızki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…