ACİL KAN GEREKİYOR 0Rh+ Ankara

Kalliste

Guru
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2007
9.109
59
55
Arkadaşlar sitemiz üyesi olan bir arkadaşımız az önce haber verdi ama kendisi forumumuzda sadece akşamları bulunabildiği için benim ilgilenmemi istedi.. Minik bir hastamız var bilgileri aşağıda yazılı

SON ALDIĞIMIZ BİLGİLERE GÖRE KAN GRUBU DEĞİŞİK KİŞİLERDE KABUL EDİLİYOR TAKAS İŞLEMİ YAPILIYORMUŞ....LÜTFEN BABAMIZ MUHSİN BEYLE İLETİŞİME GEÇİNİZ...

HASTANIN ADI: BEYZA KÜÇÜKUSTA

HASTANIN BABASI: MUHSİN KÜÇÜKUSTA

Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi ONKOLOJİ BÖLÜMÜNDE YATIYOR

HASTALIĞI:LÖSEMİ

ACİLEN 0RH+ KANA İHTİYACI VAR..

İRTİBAT İÇİN BABASI MUHSİN KÜÇÜKUSTA TELEFON NUMARASI:0535 510 12 78

Son düzenleme:
canım yaa çok geçmiş olsun...
aklımda olsun inş en kısa zamanda bulunur,ve şifa bulur...

Çok sağolun arkadaşlar umarım bu meleğimize yardımcı olabiliriz..

Arkadaşımızın mesajınıda aktarayım bana bilgi vermek için ilettiği, şüpheleri olan arkadaşlarımız olabilir ama güncel bir olay ve internet haberi değil....

adanada tedavi görmüş 27.05.2008 den beri hastanelerde tedavi görüyor
orda ümidi kestik demişler şimdi burda hacettepe hastanesinde tedavi görüyor...
ölümle yaşam arasında gidiyor,annesi babası ordan oraya koşturuyor deli oluyorlar...
hayatımda bu kadar pozitif ve fedakar anne baba görmedim ben...kötü şeyler getirmiyorlar akıllarına..
pazar günü öldü sanmışlar nöbet geçirmiş,kardeşinden ilik nakli yapılacaktı ama nöbet geçirdiği için kemoterapiye alacaklar...kan lazım benimki tutmuyor,arkdaşlardan götürdük iki tanesi 2 haftadır gidip veriyor...yetmiyor
kimseleri yok burda..
çıldırıcam,internette kan bankasından kan vermek isteyen telefon numarası bırakan insanları aradım,çoğunun telefonu servis dışı,çoğu mırın kırın ediyor...
anlamıyorum insanları...
çok lazım..

Ankara'da yaşan üyelerimize (yaklaşık 10.000) mail atmaya başladım umarım sonuca ulaşırsınız.

Ankara'da yaşan üyelerimize (yaklaşık 10.000) mail atmaya başladım umarım sonuca ulaşırsınız.

Evet umarım bir sonuç alınır, Kazen bey allah sizden razı olsun çocuğunuzu size bağışlasın ve sağlıklı günler nasip etsin hepinizea.s. Size minnettarım...

ben ankaradayım ve kan gurubum tutuyor
yarın gitmeye çelışacam
işten izin alabilirsem . çok geçmiş olsun diliyorum

Çok geçmiş olsun ailesine. kan grubum uyuyor fakat şu an çanakkaldeyi, önümüzdeki hafta geleceğim, genelede benim kanımı nedense almıyorlar ama şansımı tekrar denerim geldiğimde irtibata geçeceğim

canım çok geçmiş olsun, ben yazdıklarını kopyaladım, tüm tanıdıklarıma göndericem, inşallah yardımı olur, keşke elimden daha fazlası gelse, allah acil şifalar versin inşallah.

Kazen abi sayesinde burdan bir çok kişi bize de yardım etmişti Allah razı olsun.

Hastaya acil şifalar diliyorum.

Şu anda göz yaşları içinde okuyorum biraz uzaktan akrabam oluyor Beyza.Tesadüfen gördüm kan grubum tutuyor ama çok uzaktayız lütfen arkadaşlar çocuğu tanıyorum kıyamam ben yaa yarın Ankaraya gidebilecek herkese haber vericem.Allah şifasını versin İnşallah..

İnanın bende gelen cevapları okudukça hastamızı, anne ve babasını tanımadığım halde gözyaşı döküyorum allah anne babasına yardımcı olsun bir an önce hepsi nefes alsınlar, çok sağolun arkadaşlar hepinizden allah razı olsun...

Benim kan gurubum tutuyor fakat malesef Ankarada değilim (( Allah acil şifalar versin.umarım gerektiği kadar kan bulunabilir.

çok üzgünüm allah şifa versin geçmiş olsun. bende rahatsızım kan veremem hemde tutmuyo kan gurubum .:1no2:

çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin..ankaradayım ama kan grubum tutmuyor ailemdede yok tutan ama çevremde tutan varsa yönlendirmeye çalışıcam..senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…