acil fikrlerinize ihtiyacım var.....

bxoxrni

gül
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2007
6
0
49
arkadaşlar merhabalar, ben aranıza yeni katıldım ve gerçekten paylaşımlarınıza fikirlerinize ihtiyacım var.. Mayıs ayından beri hamile kalmak için uğraşıyorum. Bir oğlum var. 2005 doğumlu ve biz ikinciyi istiyoruz. İlkinde isteyip hemen hamile kalmıştım. Bu sefer olmuyor, daha doğrusu neoluyor anlamıyorum. Geçen ay bütün belirtileri yaşadım hamileyim sandım adetimden 3-4 gün önce kan testi yaptırdım negatif çıktı yani 5'ten küçük, Daha sonra adetim geldi beklediğimden 1 gün sonra 3. günü hormon testleri için gittim dr.a gebelik testide istedi. ve sonuç 5,65 çıktı yani 5'in üzerinde kimyasal olabileceğini söylediler bu arada östörojen hormonumda çok çok düşük çıktı daha sonra sonuçları dr'a göstermedim çünkü çok moralim bozuldu, Bu ay hamile kalırım artık diye düşünüyordumki; ayın 7'sinde adet görmem gerekirken bugün sabah yani 5'inde kanamam oldu gerçi normalden biraz az ama belli olmaz daha sonra artabilir. Çok ağrım var kasıklarımda ve alt karnımda sizce ne yapmam lazım, adetliyken doktor muayene edermi ultrasonla hamilemiyim, düşükmü yaptım, değilmiyim yoksa yine hem çok merak ediyorum hem çok korkuyorum neolur yardımlarınıza ve fikirlerinize çooook çok ihtiyacım var....... Bu arada İstanbul Anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz dr varmı? yardımlarınızı bekliyorummmm....:çok üzgünüm:mafoldumben

bence hemen bir doktoradanış derim böyle şüpheli durumlarda adetliysen bile ultrasonla bakıyorlar umarım bebişin vardır ve senledir canım çok geçmiş olsun

bence herhangi bir hastanenin acil servisine git derim istersen bir özel hastaneye git eğer kadın doğum uzmanı yoksa bile çağırıyorlar doktoru kalbini ferah tut sakin olmaya çalış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…