Acil desteğinize ihtiyacım var...

ecrinyagmur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2009
716
2
Arkadaşlar bugün doktora kontrole gittim 37+6 günlük hamileyim. perşembe doğum olacak ama moralim biraz bozuldu. nst cekildi ve amniyon sıvısı azmış bebeğin ve riskli bir gebelik dedi bu yüzden nst çektirmiş doktorum. perşembe doğuma kadar bir sorun olmaz dedi doktorum.cokta acıklama yapmadı beni korkutmamak için ama ben biraz korktum. bu konuda bilgisi olan varmı ? lütfen düşüncelerinizi yazın bana çünkü desteğinize ihtiyacım var.

artık doğum zamanın gelmiş.korkmana gerek yok canım.benimde suyum fazlaydı doktor son haftalarda bana meyve yeme fazla demişti.seninkide tam tersi olduğuna göre bol bol meyve ye ve su iç.

canım ortada büyük bir problem yok zaten doğum zamanın gelmiş bebeğin kilosu normal ciğerler gelişmiş perşembeye de az kalmış ama için rahat etmeyecekse p.tesi alalım de !!!!

Limon cok saol canım dediğini dikkate alıcam.ya doktorum cok iyi ama hiç bir yorum yapmadı yani su iç meyve ye falan diye uyarmadı bende nasıl davranmam gerektiğini biran bilemedim.cvp yazdığın için saol canım .senin hamilelik kaç haftalık sana kacıncı haftanda sıvı fazlalıgı var demişti doktorun? ayrıca şimdi normale döndümü canım

lazanya doktor sorun olmaz perşembeye kadar dedi.ama fazla acıklama yapmadıgı için braz korktum canım. birde perşembeye kadar kontrole gelmene gerek yok dedi.buda kafamı karıştırdı :uhm:

canım normal bence bişi olmaz korkma çünkü gelişim tamamlandı. insanların suyu azaldığında bir ay sonra konrole gitmişlerdi bence bol su ile halledersin bunu zaten doğum vakti gelmiş korkma sen.

canım normal bence bişi olmaz korkma çünkü gelişim tamamlandı. insanların suyu azaldığında bir ay sonra konrole gitmişlerdi bence bol su ile halledersin bunu zaten doğum vakti gelmiş korkma sen.

inşallah dediğiniz gibidir valla yazdıklarınız moralimi düzeltti biraz.bol meyve yiyip bol su içiyorum .cvp yazan destek olan arkadaşların hepsine çok teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…