ACİL! Çok CİDDi bir durum...

iyiki değilsin hamile..herşeyi okadar basitleştirmisiniz ki yine hiç bişey yokmuş gibi adırmaya kalkardınız.burda çocuğum olsa keşke diyen o günü bekleyen nekadr insan var bilmem farkındamısın ? kızlık zarın bozulmadığı için masum olduğuna inanıyosun bi msjını okudum.bakiresin ama şimdi nekadr masumsun ki..herşeyi yaıyosun bi zarın bozulmamış bide bakireyim masumiyetm vr diosun.grçkten komik..hiçbr erkeğede bukdr güwenme.ölene kadr yanımda diye.eminim ki yaşın küçük bunlara o yzden inanıyosun.şimdi sana çok cazip geliyor.ilerde pişman olmazsın inş. allah gönlüne göre wersin.

3 ytl'ye bile testler var eczanelerde.madem şüphen var git al 2 dk içinde sonucunu al.birdaha sürtünürken dikkat edersiniz böyle şüpheler duymak zorunda kalmazsınız.zaten hamile falan değilsindir canım.öyle olsa bu işler ohooo....

aa kaçırmışım hamile değilmişsin..
şimdi emin ol hamile kalmak istediğinde tedavi göreceksin...

pardon ama siz hangi devirde yaşıyosunuz?? şunu söyleyebilirim "basitleştirmek" kavramını senden çok daha iyi biliyorumdur.. çünkü bunca basitliğin içinde tek gerçek benim.. bu herkese göre öyle belki ama ben basit olsaydım bunları buraya yazmazdım.. ben medeni bir insanım.. interneti sadece sohbet için kullanmıyorum.. buraya madem bilgi paylaşımı amaçlı forum açılmış bende sadece yararlanmak istedim.. bazıları gibi zerre cahil değilim.. neyin en zaman hangi dozda kiminle yaşancağını çok iyi bilirim... anladığım nedir biliyo musun?? evli misin bilmiyorum ama evliliğinde mutlu biri değilsin.. istediğin kadar bunun böyle olmadığını iddia et.. çünkü insanın hayatında neresi zayıfsa karşındakine o tarafı ile vurur.. senin bana yaptığın gibi.. ben hayatımın insanına güveniyorum.. katıksız saf çıkarsız beklentisiz.. ve bu şşaırcaksın ama karşılıklı... sen gerçek bir güven duymanın ne demek olduğunu tattın mı hayatında?? bak canım bu hayat o pembe dizilerdeki gibi asla değil.. evet hayat kötü ama emin ol bunu kötüleştiren insanlar..?? o yüzden kimse kimsenin arkasından kuyu kazmıyor.. kötülük düşünmüyor.. benim sevgilim kötü biri olsaydı bana ilk karşı çıkan olmazdı... o bebeğimi dünyaya getirmemden yana oldu her zaman.. bu konuda tartıştık.. gerekirse hemen evleniriz ama ben cinayet işleyemem dedi.. hele bunu sana yapamam dedi.. bu cümleler senin için hiçbirşey ifade etmiyor.. çünkü içtenliğin artık yokolduğuna kendini inandırmışsın...
ayrıca benim masum oluşum yada olmayışım seni neden alakadar etsinki?? yaptıklarım için ben neden sana hesap verme gereği yada kendimi ispatlama gereği duyuyımki?? 22 yaşında aklın çok çok yerinde olan bir bireyim.. çoğu yaşıtlarımın daha ne karakteri ne kişiliği oturmamışken ben psikoloji kitapları okuyrdum.. burda seni kırmak değil amacım yaptığın haksız infazın ne kadar yanlış ve ilkelce olduğunu bütün foruma göstermek! bana itiraz edenler senin yanında olanlarda çıkacaktır.. size söyleyebileceğim tek şey alın kitap okuyun... bikaç sayfa okuyun..insani duyguların insan olanların hayatın içinde olduğunu öğrenin...

ayrıca site yetkililerinden rica ediyorum: bu konuyu burdan kaldırsınlar.. ben istemiyorum böyle çirkin sözler konuşmalar.. paylaşımı bilmeyen bazı şahıslarla bi arada olmak istemiyorum... bir daha siteye uğramam zaten.. çünkü bana olan tepki devam edecektir.. üzüldüm aslında.. böyle yeni dünyada hala böyle düşünebilen karşısındaki insanı acımasızca eleştiren insanlar var.. yazık.. hemde neden?? duygular yüzünden hisler yüzünden...

Yinede bilgilerini paylaşanlar için çok teşekkürler ederim.. sert kaçmış olabilirim ama mecburdum kimse kusura bakmasın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…