acil..... çocuğu olanlar bi baksın lütfen..

Çocuk değilim ama aynisini bire bir yasadim. Su icsem geri cikariyordum. Patates haslayin.yagsiz şekilde ezip tuzlayip yedirin.midesine agir gelmemesi için genelde yagsiz tuketsin herşeyi.brokoli haslayin,karnibaharda olur. İlaclari kussada geri vermeyin antibiyotik tehlikelidir. Çok geçmiş olsun

Haşlanmış patates gibi hafif şeyler yedirmeni öneririm. Midesine ağır gelmeyecek zorlamayacak.

Can'ım zorlama ishale kusmaya en iyi gelen şey leblebi sade leblebi 13 yaşından 20 yaşına kadar her adetinde kusma yaşayan biri olarak en iyi leblebi gelirdi babam bile alışmıştı ayda bir leblebi almaya
İnşallah tez Zaman'da iyileşir ben tekrar ilaç vermemeni tavsiye ederim eğer çok kötü durumda değilse
Tez Zaman'da şifa bulur inşallah

geçmiş olsun. genelde antibiyotik kullanımından sonra da, belli bir süre iştah kapanması olur merak etmeyin.

kbb götür belki kulakla ilgili sorun vardır kardeşimde yleydi şükür geçti

Benim oğlum da hastayken ilaç kusar ama ben bi sonrakini 4 saat sonra veririm hep. Sen de tok karnına vermemeyi denesen ya da zorlama yedirmeyi belki kusmaz

Ben vermıyorum diğer saati bekliyorum. Ama napmak lazım bi doktora.danışmak lazım,belki ikinci kez vrrdiğinizde ilacın dozu fazla gelebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…