Gebeliğe Hazırlık Acil cevaplarınızı alabilir miyim?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

melcannn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2019
76
-51
Hayırlı geceler eşimle dün ilişkiye girdik benim bu öğle vakti adetim geldi hamile kalır mıyım? Merak ediyorum yani adetten önce ilişkiye girmek hamileliğe sebep olur mu?

Hayırlı geceler eşimle dün ilişkiye girdik benim bu öğle vakti adetim geldi hamile kalır mıyım? Merak ediyorum yani adetten önce ilişkiye girmek hamileliğe sebep olur mu?
Yumurtlama zamanı hamile kalınır normalde adetin 14. gün yumurtlariz ama kişiden kişiye de değişir tabiki . Burda o kadar çok kişi okudum ki hemen adet bitiminde hamile kaldığını söyleyen inşaallah gönlünüze göre olur

Yumurtlama gününde hamile kalma olasılığın daha yüksek ovülasyon testi ile takip et istersen yumurtlama gününü

Yumurtlama zamanı hamile kalınır normalde adetin 14. gün yumurtlariz ama kişiden kişiye de değişir tabiki . Burda o kadar çok kişi okudum ki hemen adet bitiminde hamile kaldığını söyleyen inşaallah gönlünüze göre olur
Hamilelerin duası kabul olur derler 😂bizim için dua etsene hayırlısı ile rabbim bizede nasip etsin sana da bebeğini sağlıklı sıhhatli kavuşturmayı nasip etsin inşallah

Ben ilişkiye girdim ikinci gün adetim basladı hamilelik riski ortadan kalkar değil mi simdi benek istemiyoruz kalırsam aldırmakta günah o yüzden sordum

X