acil bisey sormam gerekli yanitlarsaniz sevinirim

ayy yarisi duyulur yarisi duyulmaz 8 haftadan once diyo kafayi yiyicem 🥹 asiri streslyim 1 saate doktora gidicem 4 haftalikken keseyi gorduk smdi 5 hafta doldu umarim duyulur icim rahatlar bi
Ya duyan var, benim doktorum 4te keseye bakmadı bile göremeyiz bile ama siz görmüşsünüz. Çok kişisel ve ultrason kalitesine göre bile değişen bi şey 🥹 duyarsınız inşallah ama duymazsanız stres yapmayın çok erken daha 🫶🏿

Ya duyan var, benim doktorum 4te keseye bakmadı bile göremeyiz bile ama siz görmüşsünüz. Çok kişisel ve ultrason kalitesine göre bile değişen bi şey 🥹 duyarsınız inşallah ama duymazsanız stres yapmayın çok erken daha 🫶🏿
Beni taaa 8.haftada çağırdı kontrole 5+1de kese görmüştük kendim hastanede çalışıyorum çalıştığım alanda usg cihazı var akşam nöbette baktım görüntü o kadar kalitesiz ki bişeyler var gibi geliyor ama hadi hayırlısı 😂

Beni taaa 8.haftada çağırdı kontrole 5+1de kese görmüştük kendim hastanede çalışıyorum çalıştığım alanda usg cihazı var akşam nöbette baktım görüntü o kadar kalitesiz ki bişeyler var gibi geliyor ama hadi hayırlısı 😂
Ayy sizi de ne geç çağırmış öyle 😅 beni keseden 10 gün sonra çağırmıştı

boyle ultrason biraz yassi doye bir dunya kan testi yapti hersey iyi cikti persembe bidaha beta bakcam.dedi bakalim
IMG_20240820_150641.jpg
IMG_20240820_150653.jpg

X