Acil bakar mısınız

adigeeeeee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2022
9
8
28
7 haftalık hamileyim kan testimde anti toxoplazma 1.28 çıktı tekrar test vermemi istediler çok korkuyorum önemli bir şey mi bebeğim tehlikede mi

7 haftalık hamileyim kan testimde anti toxoplazma 1.28 çıktı tekrar test vermemi istediler çok korkuyorum önemli bir şey mi bebeğim tehlikede mi

Genel olarak ilk 3 ayda enfeksiyon bebeğe geçebilir ancak doğrudan herhangi bir sorun yaratmaz. Yine de erken dönem düşükleri toksoplazma ile ilişkilendirilir. Testlerinizi ihmal etmeyin çünkü enfeksiyon tedavisine vakit kaybetmeden başlanması gerekiyor. 3-4 hafta süren bir tedavi süreci var. Sonrasında tamamen temizlenip temizlenmediği ile ilgili testler tekrarlanacak

Yazanlar başlıkları takip etmiyor ben de aynı durumdayım ne yaptınız lütfen yazın
maalesef edilmiyor evet. Benim oranım 1.23 çıkmıştı. Hayatımda 3 gün maalesef yok resmen çok çok üzücü bir süreç sonrasında benim hamilelikten 6 ay önceki test sonucumda da pozitif olduğunu ama 6 ay geçmesine rağmen düşüş olmadığı gibi bağışıklık oranında yükselme olmadığı farkedildi. IGG IGM bilirsin araştırmışsındır. Sonuç olarak çapraz reaksiyon olduğu sonucu çıktı 3 doktor fikri aldım. Biri perinatoloji uzmanı olmak üzere. İnşallah seninde feraha erdiğin günler gelir sende durumlar nedir

Benim igm 0.95 ara değer igm 3.53 tekrar ettik çok gerginim 7 haftalık gebeyim sizin kaç haftalık

İgg 3.53 düzelteyim
Ben yarın tam 12 haftayım Allahın izniyle ıgg yüksek bu da geçirdiğini gösterir bağışıklığın var. Igm değerin az. yavaş yavaş düşüyormuş zaten. Allahın izniyle sorun çıkmayacaktır. Igg oranın olduğu için avidite ye gider sonuçlar ordan da güzel sonuçlar gelir inşallah çok internette gezinme çok yorum okumaa ben kendime bunu yaptım sen yapma. En azından Igg değerin var avidite şansın var benide 0 olunca aviditeye de gidememiştik öle havada kaldık. Rabbim feraha çıkartsın en kısa zamanda inşallah

Yok maalesef öncesinde yapmadık tüp bebek değil ama biraz bekledik gelmesini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…