Acil bakar mısınız hamilemiyim?????

bilinmekistenmeyen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2024
11
4
26
Merhaba herkese kızlar benim yumurtlama günüm eylül 11 i gösteriyordu eylülün 10'unda korunmadık birde 15 inde korunmadık 18 inden 23 üne kadar aşırı ağrılarım oldu bel sırt ve kasıklarımda daha sonra geçti 25 eylülde adet olmam gerekiyordu ve adet olmadım 9 gündür adetimi bekliyorum ama hiçbir şey yok hâlâ 28 eylülde göğüs hassasiyetim başladı ve hâlâ devam ediyor dün idrar testi yaptım ama negatif bugünde bel ağrım hafif kasık ağrım ve göğüs ağrılarım hâlâ var sizce hamile olabilir miyim ? Adet döngüm maksimum 35 gün en geç 35 dir yani ilk defa böyle uzadı lütfen bilgisi olan veya bu şekilde belirti yaşayıp hamile kalanlar yardımcı olabilir mi???

İki kere sol tarafımda bıçak saplanır gibi ağrım oldu bugün tuvaletteyken peçetemde bir damla kadar açık bir kan vardı ama adet olucam diye çok dikkat etmedim hamilelik olsaydı belli olmazmıydı şimdiye kadar ?

Evet verdiğiniz tarihlere göre belli olması gerekirdi belki geç döllenmedir diye düşündüm, bir iki gün bekleyin belki sökülecektir. Ama kanın devamı gelmezse bence kan testi verin

Üç dört gün aşırı halsizliğim vardı bir gün dört saatlik migren gibi aşırı baş ağrısı çektim yani daha önce böyle olmadım hiç bir oğlum var 3 yaşında ona hamileyken bel ağrısı yaşmıştım ama 6 haftalıkken öğrenmiştim daha öncesinde belli olmuyordu idrar testinde acaba buda mı öyle olacak diye düşünüyorum istiyoruz da zaten ama kafam iyice allak bullak oldu 😔

9 günlük bir gecikme de idrar testinde çıkması lazımdı aslında ama bir kaç gün sonra testi tekrarlayın belki geç dollenmedir. Yine negatif çıkar ve adetiniz de gelmezse kesin doktora gitmelisiniz bu kadar gecikme normal değil

X