açık renk parke kullananlar yardım lütfen

gulcanby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2011
82
0
kızlar parkelerimi akçaağaç seçtim ama kapı rengine bir türlü karar veremiyorum,pişmanlık yaşamak istemiyorum,kapıları beyaz olur diyordum,duvarlarda ıhlamur olacağı için kapıcı önermiyor,beyaz kapı gitmez diyor,netten ve burdan baktım akçaağaç parkeye ceviz kapı öneriyorlar ama bana çok koyu olur gibi geliyor,mutfağımıda beyaz ve zebrano yada zeytin tonlarında düşünüyorum,açık renk parkesi olanlar daha iyi bilir diye konuyu o şekilde açtım,yardımlarınızı bekliyorum,bu arada mutfak ve salon kapısı boydan camlı,diğerleri camsız olacak

Kapıcın doğruyu söylemiş. Hem renk uyumu hemde kullanım kolaylığı açısından koyu renk daha iyi olacaktır.
Fakat koyu renk kapılarda işçilik çok önemli, en ufak hata belli oluyor. Şuanda piyasada olan amerikan kapılara ise koyu renk hiç gitmiyor.
Ben senin yerinde olsam koyu renk amerikan kapıda bol camlı veya koyu renk camsız masif kapı kullanırdım.

canım değiştirme şansım yok amerikan kapı olarak anlaştık,ceviz olursa patina düşünüyorum,yada meşe patina,ama yakışırmı bilemiyorum...

ben evimde akçaağaç parke ve krem kapı kullanıyorum dream door un 1 modelini, çok şık duruyo tavsiye ederim.. duvarlarımda fildişi..

sevva canım çok teşekkür ederim kapıları ceviz seçmiştim ama dün değiştirip krem istedim,şimdi içime sindi,sende şık duruyor diyorsun,benim istediğimde sade ve şık olması

çok doğru karar verdin canım pişman olmayacaksın emin ol.. resim çekip eklerim yarın, bakarsın uyuma, evi çok ferah ve büyük gösteriyor.. benim ev 150mtkare olmasına rağmen 200 gibi görünüyor walla :) çok ferah.. akçaağaç parkenin en güzel yanıda çizik belli olmuyor :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…