Açık parfümler hakkındaki düşünceleriniz neler ?

bende dp den alıyorum T2 kodlu kokuyu tavsiye ederim. yıllardır dp kullanıyorum tenime değil elbiseye sıkarım.orjinal bile olsa tenime sıkmam.elbisede leke yapmıyor. ama bence koyu renkli olanlarda yağ daha yoğun olduğu için leke yapabilir.
dp uygun diyoruz ama onlarda zamanla pahallandı bence. çünkü 5 yıl önce 5 ytl iken şimdi 13 ytl bu kadar zam fazla bence.%260 zam hangi ürün bu kadar zamlandı.

Ben de piyasaya ilk çıktığı zamanlar dememiştim açık parfümleri.Orijinal kokulardan çoook fark var bence...1 parfüm olsun ama orijinal kaliteli olsun

Ben de piyasaya ilk çıktığı zamanlar dememiştim açık parfümleri.Orijinal kokulardan çoook fark var bence...1 parfüm olsun ama orijinal kaliteli olsun

canim ben de 3 gun oncesine kadar acik parfume karsiydim ve bugune kadar aldiklarimdan nefret etmistim. Hep farkli magazalari denemistim ama hic D&P'den almamistim. Bu sitedeki tavsiyeler uzerine 3 gun once D&P'ye gittim ve Jadore aldim. Jadoreun yillardir orijinali kullandigim icin biliyorum, koku birebir ayni ve en onemlisi de D&P parfumu super kalici cikti. Inanamadim ama sabah iki fIs yapiyorum, aksama kadar kaliyor, Acik parfumun boyle kaliteli olacagi aklima gelmezdi. kaydirigubbakcemile5

bana göre açık parfümün orjinalinden 2 farkı var
1.si fiyatı
2.si orjinale göre daha az kalıcı çünkü inceltiyorlar ama ben kullanıyordum bi aralar istediğim zamanda değiştiriyordum maliyeti düşük olduğu için ucuz olunca istediğin parfümleri alabiliyorsun kaç tane almak istediğin sana kalmış :))

parfüm konusunda hassasım ben..
orjinal parfüm alırım...
daha kalitelidir, daha kalıcıdır...
ötesi kozmetikte paraya kıyarım acımam...
ya iyisi ya hiçi...

sansironunkiler acayip kalıcı yıllardır kullanıyorum ve sadece kıyafetlerime sıkıyorum.Ama tabi şöyle bir durum da var ben 5-6 defa püskürtürüm üstüme ve herkes de sorar adını.Tene göre değişebilir bilmiyorum ancak ben çok memnunum.

walla benim aldığım bir yer var açık satıyo hem orjinali kadar güzel kokuyo hemdebaya bir kalıcı elbisede 2 gün kalıyo tendede 1 gün kalıyo gayet güzeller valla...

walla bn açık parfüm kullanıyorum ve çokda memnunum yanii markayla filan alakası yok adi filan da değil..o kadar pahalı alıp napalım yanii ?? çeyizimize sakliicak değiliz kullan kullan değiştir bnce açık daha ii..

ben 1 kez açık parfüm aldım denemek için.. aldığıma pişman oldum bilmiyorum bana öylemi denk geldi ..ama kullandıktan sonra kokusu azalmaya başlayınca çok kötü ve tuhaf kokmaya başlıyodu ..resmen midem kalktı..yani adi parfüm kokusu belki böyle oluyo bilmiyorum..hepsi belki böyle değildir ama ben birdaha açık parfüm mü asla.. zaten o aldığımıda kullanamadım başkasına verdim.. ya hiç kullanmam yada kullandımmı orjinal olması şart artık benim için bunu anladım ..

bi kere açık parfüm kullanmıştım bi daha kullanmadım zaten onu da kullanmamıştım bence cilde çok zarar veriyor alerji yapıyor onun için açık parfümlere pek sıcak bakmıyorum

Bende erkek arkadaşımda D&P nin açık parfümlerini kullanıyoruz çokta memnunuz:lepi:
ayrıca Sağlık bakanlığındanda onaylıa.s

ben açık parfüm almadan önce isimlerini belirliyorum gidip sıkıyorum sonra bileğimdeki kokusuna akşama kadar bakıyorum eğer kalırsa ve hoş koktuysa alıyorum.öyle rast gele almayın arkadaşlar.
ayrıca şu da var orjinal parfümlerde de sanki çabuk bitsin gibi bir hile vargibi geliyor, bazı 200 milyonluk kokular çok uçucu.netice de ticari geçen hafta chanel change in orjinalini sıktım inanın 5 saat kalmadı bileğimde o an o kadar kızdım ki fiyatına tam 260 milyon dedi altuğ parfümeri yaw ohaaaaklava: gitim bugün açığını chanelin coco mademoiselle bayıldı arkadaşlarım:dance:

D&p athena yada you and me diye kendinizi sınırlamayın. öncelikle kokunuza karar verin. sonra gidin o kokuya bakın her yerde. bazı markaların bazı kokuları daha güzel oluyo çünkü

ben athena markasınının ürünlerini kullanıyorum. satış temsilcisi kızın söylediği gibi oldukça kalıcı çıktı parfüm...çok memnunumma.s

arkadaşlar açık chanel arıorum.yalnız daha once acık parfum hıc kullanmadıgım ıcın bılmıorum nerelerde bulabılırım we fıyatı ne kadardır?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…