Aciiillll kızlar pozitif mi

Çok erken olduğu için yükselebilir bence de ama idrar testinin hassasiyetinin çok altında çıkmış sonuç. O halde evde yaptığınız testin sonucu hatalı
3 test birden yaptım. Tahmin de ettim hatalı olabileceğini. Neyse 1 saatliğine bir heyecan yaşadım. 😊

Erken gebelik testi. Markası artimed. Çok fazla yalancı pozitif gösteriyormuş. O yüzden üç kez üst üste yaptım
Artimed ise güvenme umudunu kırmak istemem ama 2ay önce 5 tane üst üste yaptım aynı senin testlerin gibiydi ama kan negatif regl oldum sonrada zaten

Regl olmadığın her gün umut var demektir umudunu yitirme 🤰🏻 hamişsindir inşallah
İyi dileklerde bulunan ve benim için dua eden güzel kadınlar, ben bugün de kan verdim. Hamileyim🌸
Artimed kandaki artışı hemen farketmiş belli ki ve çok şükür. Darısı istiyorsanız eğer sizlerin de başına. Bana da sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin Rabbim 🙏🏻

İyi dileklerde bulunan ve benim için dua eden güzel kadınlar, ben bugün de kan verdim. Hamileyim🌸
Artimed kandaki artışı hemen farketmiş belli ki ve çok şükür. Darısı istiyorsanız eğer sizlerin de başına. Bana da sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin Rabbim 🙏🏻
Ayyy çok sevindim kuzummm rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin bizler için ettiğin duayıda kabul eyleyip bizlerede nasip etsin inşallah Allahım razı olsun ❤️ 7 gün var regle umudum yok ama yinede insanın içi kıpır kıpır ediyor 🥹💕

Ayyyy şimdi aklıma geldi sormak için girdim ben şooook içime doğdu dün 😂🌸🌸🙏🏻 tebrik ederim şimdi de sen bana dua ediyorsun ve bu ay da gebelik haberini ben veriyorum inşallah 🙏🏻❤️💋

Belirtin varmıydı balım?

Ayyy çok sevindim kuzummm rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin bizler için ettiğin duayıda kabul eyleyip bizlerede nasip etsin inşallah Allahım razı olsun ❤️ 7 gün var regle umudum yok ama yinede insanın içi kıpır kıpır ediyor 🥹💕
Benim de 8 ile 10 gün arası var henüz reglime. İyi düşünelim iyi olsun. İnşallah bu ay senin de hamile haberlerini alalım 🙏🏻

Belirtin varmıydı balım?
Adet sancısına benzer ağrım vardı sadece, ama ben progesteronumun yükselmesi için hap kullanıyorum. Ondan mı hamilelikten mi tam bilmiyorum. Hapı da ilk kez bu ay kullanmıştım. Zaten anladığım kadarıyla en fazla 3 günlük. Belirtiler sanırım bundan sonra başlayacaktı ama o başlamadan hamile olduğumu öğrendim 🥲

Adet sancısına benzer ağrım vardı sadece, ama ben progesteronumun yükselmesi için hap kullanıyorum. Ondan mı hamilelikten mi tam bilmiyorum. Hapı da ilk kez bu ay kullanmıştım. Zaten anladığım kadarıyla en fazla 3 günlük. Belirtiler sanırım bundan sonra başlayacaktı ama o başlamadan hamile olduğumu öğrendim 🥲
Çok şükür Allah'a 🤲🏻🥹💕

X