Aciiillll kızlar pozitif mi

ayhanya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2024
56
26
30
Kızlar yeni yaptım. Sizce pozitif mi? Adete 8 gün var tahminen

Eklentiler

• IMG_9742.jpeg
    IMG_9742.jpeg
    67,5 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_9741.jpeg
    IMG_9741.jpeg
    69,2 KB · Görüntüleme: 56
İkinci çizgi silik gözüküyor var bence çok erken olduğu için bu kadar silik çıkmış olabilir hayırlı olsun 🥰🙏
Bir kez daha yaptım. İçini de açmadım. Yine böyle çıktı. Daha net değil mi? Çok heyecanlıyom

Eklentiler

• D4836E9D-DB3C-4C0C-836E-0A562FCBD3ED.jpeg
    D4836E9D-DB3C-4C0C-836E-0A562FCBD3ED.jpeg
    49 KB · Görüntüleme: 44
Bir kez daha yaptım. İçini de açmadım. Yine böyle çıktı. Daha net değil mi? Çok heyecanlıyom
Silik ama net görebiliyorum ben bence hamilesiniz isterseniz yarın kan verin 2 günde bir vermeye devam edin artış nasıl diye veya adet gününüze kadar bekleyin ay çok sevindim darısı başıma inşallah 🙏🌸 sonucunuzu paylaşmayı unutmayın ☺️

Silik ama net görebiliyorum ben bence hamilesiniz isterseniz yarın kan verin 2 günde bir vermeye devam edin artış nasıl diye veya adet gününüze kadar bekleyin ay çok sevindim darısı başıma inşallah 🙏🌸 sonucunuzu paylaşmayı unutmayın ☺️
Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Bu test çok fazla yalancı pozitif gösteriyormuş. Ben şimdi gideceğim hemen kan vermeye. Duramam heyecandan 🥲

Kızlar yeni yaptım. Sizce pozitif mi? Adete 8 gün var tahminen
selamlar, bence hamilesiniz :nazar: benim adet günüm de yarın, 5 gün önce hayalet bir çizgi çıkmıştı sizinkinden daha soluk, o günden beri 5 gündür her sabah test yapıyorum gitgide koyulaştı bugün de kan testim pozitif çıktı. bence sizin de gitgide koyulaşacak inşallah:anneadayı:

selamlar, bence hamilesiniz :nazar: benim adet günüm de yarın, 5 gün önce hayalet bir çizgi çıkmıştı sizinkinden daha soluk, o günden beri 5 gündür her sabah test yapıyorum gitgide koyulaştı bugün de kan testim pozitif çıktı. bence sizin de gitgide koyulaşacak inşallah:anneadayı:
İnşallah inşallah 🙏🏻🙏🏻

Ay maşallah, böyle güzel haberler duyunca umudum artıyor 🥹🌸 El birliğiyle isteyen herkesi dualarla gebe bırakacağız inşallah 😅

Hep 1,20 çıkan değerim 2,86 çıktı . Adetime en az 8 gün olduğunu varsayarsak belki ilk günleridir. Beta hcg ne zaman baktırsam 1.20 çıkıyordu
5 altı negatif oluyor sen adetine kadar yine de bekle o zaman net belli olur çok erken şuan biliyorum beklemesi çok zor ama zaman geçmesi gerek 🙏🏻🌸

Hep 1,20 çıkan değerim 2,86 çıktı . Adetime en az 8 gün olduğunu varsayarsak belki ilk günleridir. Beta hcg ne zaman baktırsam 1.20 çıkıyordu
Genelde negatif olunca 1.20 ya da altında değer çıkar hadi hayırlısı 4.99 çıksa bile 5 altında olduğu için negatif sayılır daha adetinr varmış bi kaç gün sonra varsa yükselir degerin insAllah Rabbim sağlıkla nasip etsin

Genelde negatif olunca 1.20 ya da altında değer çıkar hadi hayırlısı 4.99 çıksa bile 5 altında olduğu için negatif sayılır daha adetinr varmış bi kaç gün sonra varsa yükselir degerin insAllah Rabbim sağlıkla nasip etsin
Ay inşallah. Tez canlılığım beni üzüyor . Bu sefer bekleyeceğim iyice testler koyulaşana kadar

Çok erken olduğu için yükselebilir bence de ama idrar testinin hassasiyetinin çok altında çıkmış sonuç. O halde evde yaptığınız testin sonucu hatalı

X