aciiillll bebeğimi kaybediyo muyum yoksa

aynı şeyi bende dün gece yaşadım ne tesadüf
bnede 7 haftalığım.ama benimki tüp bebiş.
dün kahve leke gelmişti.hemşiremiri aradım.kırmızıya dönmezse sorun yok dedi
gece 1 de tam yatıcaktım.
tuvalete gittim bir baktım.kırmızı kan gelmiş biraz.
hemen acile koştuk eşimle.
acildeki kadın doğumcu muayene etti.kalp atışını duydum şükür.
alttanda muayee etti.inşallah bebek rahatsız olmamıştır bundan:KK43:(
kanama az lekelenme tarzında ama rahimden geliyor dedi.
allahtan benimde hiç ağrım yok.
doktor ağrı olmaması iyi birşry dedi..zaten normaldede progesteron şğnesi kullandığım için birşey yazmadı.geldik eve .dua ettim yattım.ne yapıyım
sabaha kadar 3 kere gittim tuvalete.bairdaha kırmızı gelmedi çok şükür.
ama yinee çok korkuyorum bende.
seni çok iyi anlıyorum canım.
ikimizde korkulu bir gece yaşamışız.
sanada çok geçmiş olsun.
bol bol dinlen.
doktor dinlenmekten başka yapıcak birşey yok dedi.

gecmıs olsun canım kızlar ben 4. dusugumu yapacam artık herseyı bılıyom dr gıbı oldum yanı mevlamm kımsenın basına vermesın bebegın kalp atısı ve degerler normal katlıyorsa korkmayın allahın ıznıyle hıc bısey olmaz yatıp dınlenın ıns mevlam meleklerınızı korur .......

6 haftalık hamileyim eşimin toplantısı vardı telefonları kapalı ulaşamıyorum kimsem yok burda

canım benım ılk 3 ay kanamam oldu..doktor bebk yerlesırken yerlesme kanaması olur dedı..cok şükür 9. ayımıza gırdık..ama doktora gıtmeyı ıhmal etme..allah hayırlısını versın..

Benim 3-4 hafta önce kahverengi lekelenmem olmuştu. Progestan verdi doktor. 1 kutu kullandım, bittiğinde 3-4 gün boyunca sürekli k.rengi lekelenmem oldu. Şimdi 3. kutu progestanı kullanıyorum. Öğretmenim, bol bol da istirahat verdi doktorum. İlaç kullandığım sürece iyiyim. Her hafta kontrole gidiyorum, bebeğimin gelişimi çok şükür iyi. İnşallah bir problem yaşamadan ufak tefek lekelenmelerle atlatırız. Stres yapma sakın, stres düşüğün en büyük nedenlerinden biridir. İyi düşün, iyi olsun..

aynı şeyi bende dün gece yaşadım ne tesadüf
bnede 7 haftalığım.ama benimki tüp bebiş.
dün kahve leke gelmişti.hemşiremiri aradım.kırmızıya dönmezse sorun yok dedi
gece 1 de tam yatıcaktım.
tuvalete gittim bir baktım.kırmızı kan gelmiş biraz.
hemen acile koştuk eşimle.
acildeki kadın doğumcu muayene etti.kalp atışını duydum şükür.
alttanda muayee etti.inşallah bebek rahatsız olmamıştır bundan:KK43:(
kanama az lekelenme tarzında ama rahimden geliyor dedi.
allahtan benimde hiç ağrım yok.
doktor ağrı olmaması iyi birşry dedi..zaten normaldede progesteron şğnesi kullandığım için birşey yazmadı.geldik eve .dua ettim yattım.ne yapıyım
sabaha kadar 3 kere gittim tuvalete.bairdaha kırmızı gelmedi çok şükür.
ama yinee çok korkuyorum bende.
seni çok iyi anlıyorum canım.
ikimizde korkulu bir gece yaşamışız.
sanada çok geçmiş olsun.
bol bol dinlen.
doktor dinlenmekten başka yapıcak birşey yok dedi.

nadyacım korkma benimde yüp bebek ben 12 . haftaya ulaştım çok şükür korkma bendede oldu geçen hafta kendini fazla yorma v kesinlikle belini ağrıtacak işlerden ve hareketlerden uzak dur canım bol bol dinlen canım nasipse kucağımızada alıcaz inşallah :Saruboceq::Saruboceq:

sevtapcım teşekkür ederim cnm
benimde en büyük tesellim kalp atışı nı duymak oldu.
ve gelişimide iyi dedi doktor.tam haftasına göreymiş.
inşallah hepimiz bugünleri atlatır,sağlıkla kucağımıza alırız

ayyy inşllh bişey olmaz bebişine benimde başıma geldi 3 aylık olana kadar anam ağladı hep yattım ayaklarımı yukarı kaldırarak ve bol bol su içmemi tavsiye etti dr'um idrar yolumda iltihap varmış benimde kesinlikle ilaç vermedi gebeyim diye ama şimdi Allaha şükürki iyiyim darısı başına geçmişler olsun canım......

KIZLAR ÖNCELİKLE HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM.
PAZAR SABAHI KANAMAM DİNDİ ALLAHA ŞÜKÜR HİÇBİRŞEYİM KALMADI AMA İDRARDAN SONRA YANMA OLUYODU DOKTOR CUMARTESİ AKŞAMI ZATEN ANTİBİYOTİK VERMİŞTİ.

BU SABAH YİNE GİTTİK. TEST YAPTI VE HERŞEY YOLUNDAYMIŞ. ULTRASONA GİRDİM BEBİŞİN KALP ATIŞLARINI BEN DUYAMADIM AMA DOKTOR DUYMUŞ. HERŞEY ÇOK İYİ YANİ...BİDE GELSE KUZUCUM
Şeniz

kızlar bende 7+1 günlük oldum diye sevinirken akşam üzeri kanlı akıntı geldi.ne yapacağımı şaşırdım.daha önce kan pıhtılaşmasından dolayı 5 haftalık 2 kaybım vardı.bu üçüncü gebeliğim çok korkuyorum inşallah bebeğim beni terk etmez.şimdi yatıyorum dr.yapcak bişey yok yat dinlen dedi.bende ilk defa progestanı kullandım.iki adet içtim bakalım ne olacak.lütfen benim içinde dua edin.

hanimlar eger lekelenmeniz varsa en onemli sey istirahat ve bol su alimi. icebildiginiz kadar icin.

yarın dr.ye gideceğim inşallah tekrar kalp atışını duyarım.öyle çok korkuyorum ki.bu gece nasıl bitip sabah olacak bilmiyorum.allah yardımcımız olsun.

yarın dr.ye gideceğim inşallah tekrar kalp atışını duyarım.öyle çok korkuyorum ki.bu gece nasıl bitip sabah olacak bilmiyorum.allah yardımcımız olsun.

Canım inşallah sıkı sıkı tutunmuştur meleğin sana:Saruboceq:

:nazar:

stres yapma sakın.güzel haberlerini bekliyoruz işallah bebeginde sende iyisindir.

X