acı içinde kalıyorum

Evinde hep misafir olsun bak bakalım kalıyor mu. Anam bide geç saate kadar uyanıklar. Evin deniz tarafındaysa herkes evini tatil olarak kullanmaya başlıo😃
Ahahaha ahaha sesli güldüm
13 yıldır biz tatil bolgesindeyiz o durumu en iyi anlayanlardanim misafir kabul etmiyoruz biz artık
Sadece kardeşim geliyor oda 1 gece hafta sonu geliyor veya sabah gekiyor akşam geri dönüyor

Ahahaha ahaha sesli güldüm
13 yıldır biz tatil bolgesindeyiz o durumu en iyi anlayanlardanim misafir kabul etmiyoruz biz artık
Sadece kardeşim geliyor oda 1 gece hafta sonu geliyor veya sabah gekiyor akşam geri dönüyor
E işte biz misafir kabul etmioz diyemioz zaten hepsi yakınlar. Pat diye gelip arayıp sizi görmek istedik diolar. Gelde yok de. Bizde alıştık. Kimseye hizmet etmiyoruz. Çalıştığımız için kendileri herşeyi yapıo. Tabi pisliği bana kalmıo değil ama .

E işte biz misafir kabul etmioz diyemioz zaten hepsi yakınlar. Pat diye gelip arayıp sizi görmek istedik diolar. Gelde yok de. Bizde alıştık. Kimseye hizmet etmiyoruz. Çalıştığımız için kendileri herşeyi yapıo. Tabi pisliği bana kalmıo değil ama .
Kışın arayıp sormazlar yaz sezonu basladimi numarayı bulup arıyorlar ben çalışmıyorum 2 yaşında kızım var eşim calisiyor artı ek iş yapıyor o yüzden hiç çekemez misafir olayını

Ne diyorsunuz arayanlara tam olarak
Eşim calisiyor gün içersinde 2.3 saat uyumaya geliyor bu sizlik durum degil gelmeyek isteyen herkes için geçerli misafir kabul etmeme kararı aldık ister kirilin ister anlayışla karşılayın siz gelirseniz diyet gelecek olanlara da müsade ettigimixi düşünün her hafta dolu geçer bu sefer biz sorun yaşarız diyoruz bir daha arayıp sormuyorlar😀 milletin keyfini yapamam gitsinler otel pansiyonlar var

Valla o konuda bişey diyemiyorum eşimde diyemiyor. Hep çok yakınlar. Adam napim gelmemi diyim dio sende haklısın diom
Anne baba kardeş diğerleri ha var. Ha yok kimse de kusura bakmasın hayat şartları da malum belli adam gece gündüz çalışıyor millet tatil için gelecek otel gibi bedavadan durup gidecek bence normal değil gitsin otel pansiyonda kalsinlar

X