acı içinde kalıyorum

vucutta enfeksiyon varken bile iliskide acima-yanma olabiliyor. bence sebep içeride bir yerlerdedir. kadin doguma doktora gitsen muhtemelen smear bakar ve idrar tahlili-kültürü ister. belki de basitce kurtulabilecegin bir sey yüzünden aci cekiyorsundur

(benzer sorun bende de vardi, ikinci günü dokora (ürolog) koştum. sistit denmeyecek kadar düşük enfeksiyon degerim varmis. ilac bile yazmadi. cok su ic, zamanla gecmezse gel dedi. ama sonra iyilestim. sen bunca zaman nasil dayandin hic anlamadim)

iste sizin adamin orani normal diye yetiyormus. sayiya takilanlar zaten yetmeyenler. 7 cm seyiyle askindan öl, ten uyumundan carpil hic bir halt olmaz. attigi tas ürküttüğu kurbagaya degmez 😅
Canım sen yanlış anladın
Tamam boyuda önemli ama arkadaş olcemedim ama 14 altı çıkarsa dedi bende ölçü önemli değil kısa olup tatmin ediyorsa sıkıntı yok dedim bizimkinin de öyle devasa bişey değil ama yetiyor 😀

Canım sen yanlış anladın
Tamam boyuda önemli ama arkadaş olcemedim ama 14 altı çıkarsa dedi bende ölçü önemli değil kısa olup tatmin ediyorsa sıkıntı yok dedim bizimkinin de öyle devasa bişey değil ama yetiyor 😀
İlk evlendiğimde tamam cahal değildik ama tecrübede yoktu . Görünce içimden ne kadar küçük demiştim. Sonrasını hesaplamamıştım. 7 cm diyince aklıma geldi peheee 😀😀

X