acı içinde kalıyorum

handesarii46

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2024
18
7
31
Merhaba buraya daha önce konu açmıştım sağolsunlar destek verenleri dinleyip ilerleme kat ediyoruz. Şimdi başka bir konu var ve kimseye söyleyemiyordum burda görünce bende yazmak istedim. 2 yıldır evliyiz. Eşimin penis boyu 14cm civarında normal kalınlıkta. Benim sorunum eşim üstteyken çok rahat ilişkiye girebiliyoruz ama pozisyon degiştirdigimizde ben üste geçtigimde kesinlikle dik duramıyorum veya ellerimi geriye atıp duramıyorum eşimin üzerine kapanınca yapabiliyorum. bu agrı neden veya böyle bir sorunu yaşayan varmı yeni bir evlilikte degil 2 yıl oldu hala aynı ağrı sadece bu pozisyonda da degil bacaklarımı havaya kaldırdığımda bıçak saplanıyor gibi oluyor. tek rahat olan eşim üste olan pozisyon ama eşimide sıkmak istemiyorum sürekli aynı şeylerle sağolsun bu konuda anlayışlı sorun etmiyor. böyle bir sorun yaşayan çözüme ulaşan varsa yardımcı olursa sevinirim. iyi günler...

Merhaba buraya daha önce konu açmıştım sağolsunlar destek verenleri dinleyip ilerleme kat ediyoruz. Şimdi başka bir konu var ve kimseye söyleyemiyordum burda görünce bende yazmak istedim. 2 yıldır evliyiz. Eşimin penis boyu 14cm civarında normal kalınlıkta. Benim sorunum eşim üstteyken çok rahat ilişkiye girebiliyoruz ama pozisyon degiştirdigimizde ben üste geçtigimde kesinlikle dik duramıyorum veya ellerimi geriye atıp duramıyorum eşimin üzerine kapanınca yapabiliyorum. bu agrı neden veya böyle bir sorunu yaşayan varmı yeni bir evlilikte degil 2 yıl oldu hala aynı ağrı sadece bu pozisyonda da degil bacaklarımı havaya kaldırdığımda bıçak saplanıyor gibi oluyor. tek rahat olan eşim üste olan pozisyon ama eşimide sıkmak istemiyorum sürekli aynı şeylerle sağolsun bu konuda anlayışlı sorun etmiyor. böyle bir sorun yaşayan çözüme ulaşan varsa yardımcı olursa sevinirim. iyi günler...
Yara olabilir mi ? Gittiniz mi doktora ?

Bende de aynı şey üstte dik durursam içerde ağrı oluyor ben tamamen üstüne kapanma değilde az bi eğilince geçiyor bende o zaman rahat orgazm olabiliyorum. Biraz spor ve esneklik gerekli bence spor yaptığım dönem ağrım olmazdı.
spor yaptıgımda da oluyor bilemiyorum ya herkes nasıl yapıyor anlamıyorum :KK43: tek bir şekilde eşimin benden soğumasından çekiniyorum bunu düşününce ilişki halinde orgazmda olamıyorum birde üzerine bebek düşünüyoruz ve olmuyor aylardır stres stres stres :KK43:

bunun için gitmedim bebekte düşündügümüz için gitmiştim her hangi bir yaradan söz etmedi ama bu durumu doktora soramadım yara olsa diger pozisyondada acı içinde kalmazmıyım bu şekide düşünüyorum bende can sıkıcı bir durum :KK43:
Yaranın nerde olduğuna bağlı, siz acidigini söyleyin bir baksınlar böyle insan sexten soğuyor. Aynısı başıma geldi çünkü.

Bence siz kendinizi kasiyorsunuz çünkü penis boyu normal
Doktor içinde böyle soruyu soramam deneyin sorun muayene ol

spor yaptıgımda da oluyor bilemiyorum ya herkes nasıl yapıyor anlamıyorum :KK43: tek bir şekilde eşimin benden soğumasından çekiniyorum bunu düşününce ilişki halinde orgazmda olamıyorum birde üzerine bebek düşünüyoruz ve olmuyor aylardır stres stres stres :KK43:
Biraz öne doğru gidince azalıyorsa öyle yapın o zaman. Çoğu insanda dik durunca acı olması normal çünkü vajina içeriye doğru dimdik gitmiyor, onun da bi açısı var içerde

Valla bilmiyorum ama millet eşinin penis boyutunu nasıl biliyor yav. Bunu eşime nasıl soracam acaba merak ettim. Neyse bana yetiyor boşver 😃
bende bilmiyordum bir kaç doktor işi olmuştu testler vs yapıldı o arada 14-15cm civarı penis uzunluğu yazıyordu orda gördüm :) bende sormadım yanii :) uzunluk başa bela ilişkide zorluk çekiyorum malesef

Kendinizi kasıyor olabilir misiniz?
rahat olmaya kasmamaya çalışıyorum bir konuda eşimin kullandığı ilaçlardan mıdır nedir çok geç boşalması bu durumdan kaynaklı agrılarda oluyor önceden 15 en fazla 20dk içinde boşalıyordu bende orgazm oluyordum ama şimdi 45dk civarı bazen daha uzun sürüyor kasılmaya başlıyorum ama ilk başlarda da yapsam bu agrılar oluyor araştırıyorum benim gibi bir çok bayan arkadaş var bu sorunu yaşayan sanırım :KK43:

X