acaba olayacakmı

Elif Sultan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
2
0
39
ben iki aylık evliyim kızlar korunmamamıza rağmen bebek olmadı eşimin annesinin 2 sene falan olmamış eşimde tek çoçuk acaba benimde öyle olurmu

ben iki aylık evliyim kızlar korunmamamıza rağmen bebek olmadı eşimin annesinin 2 sene falan olmamış eşimde tek çoçuk acaba benimde öyle olurmu
öyle düşünüp odaklanma
iyi düşün iyi şeyler olur daha 2 aylık evlisin bu çok erken daha şimdiden kafanı böyle şeylerle doldurma
olur elbette hemen bebek düşünüyormusun ki?

canım inan 2 aylık evli omak için nelerimi vermezdim daha dur acele etme strese girmek için burda 10 yıl 5 yıl çocuğu olmayanlar var onlar stresten ölsün ozaman kendine yazık zaman geçerse tamam ozaman üzülürsün ama daha çok erken allah bekletmesin canım

durr bakalım hayatım bu kadar şimdiden stres yapma.tabikide olucak bebeğin.kimileri ilk ay hamile kalır kimileri 1 yıl sonra.olsunda ne zaman olursa olsun.sağlıklı hayırlı zamanda olsun.merak etme annenin yada çevrendekilerin başına gelenler senin başına gelicek diye bişey yok.sen sadece stres yapma kafaya takma.çünkü bu bebek konusunu ne kadar kafana takarsan o kadar uzaklaşıyo....en kısa zamanda hayırlı haberlerini bekliyoruz canımm .....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…