Yardımınız gerek

Merhaba kızlar 4 aylık evliyim evlendim evleneli tatmin olduğumu sanmıyorum eşim hemen boşalıyor çok nadir 2.nci kez oluyor o da kısa sürüyor yine ben zevk almıyorum kasıklarım hafif şiş gibi oluyor arkadaşlarım anlatıyor işte şöyle rahatlıyorum böyle zevk alıyorum ama bende hiç olmadı napıcam ön sevişme biraz geç olunca 4, 5 defa git gel oluyor boşalıyor hemen ondan sonra da uyuyor her ilişkiden sonra dinlenmem lazım diyor anında uykuya dalıyor
Ne tuhaf arkadaşlarınız var.30 yaşına geldim cinsel hayatını anlatan arkadaşım olmadı.

Açık açık konuş, kocan sonuçta alınır gücenir deme manipüle olma. Kocan kendini boşaltıp totosunu dönüp fosur fosur uyuyor. Sen tatmin olamadan öylece kalakalıyorsun. Erken boşalma yaşasa bile yeni evli adam karısını bir şekilde tatmin eder ön sevişme ile ki onu bile yapmıyor daha şimdiden, yarın daha beter olacak gibi duruyor haberin olsun.
Ben tatmin olmuyorum cinsel ilişki şeklimizden memmun değilim. Bu bu bu bunları yaşamak istiyorum. Konuşarak orta yol da bulamıyorsun. Soğudum de. Ya doktora gidelim ya ben dayanamıyorum boşanalım de açık açık. Ciddice konuş. Gayet ciddi bir mesele çünkü. Erken boşalma bir sorun üstüne belki spermleri de kalitesiz üstüne çocuk istesen o da olmayacak ki bence zaten yapma. Belki boşanırsın. Seks hayatın düzene girmeden çocuk yapma zaten
Erken boşalmayla sperm kalitesinin ne ilgisi var?

Merhaba kızlar 4 aylık evliyim evlendim evleneli tatmin olduğumu sanmıyorum eşim hemen boşalıyor çok nadir 2.nci kez oluyor o da kısa sürüyor yine ben zevk almıyorum kasıklarım hafif şiş gibi oluyor arkadaşlarım anlatıyor işte şöyle rahatlıyorum böyle zevk alıyorum ama bende hiç olmadı napıcam ön sevişme biraz geç olunca 4, 5 defa git gel oluyor boşalıyor hemen ondan sonra da uyuyor her ilişkiden sonra dinlenmem lazım diyor anında uykuya dalıyor
Daha yeni evlisiniz 4 ay olmuş artık bazı şeyleri yoluna koymanız lazım. Şimdiden düzeltmeyip idare ederseniz yıllar sonra hala tatmin olmadım çocuğum oldu vs gibi konular açabilirsiniz. Doktora gitmesini ikna edin. Karşılıklı oturup konuşun. Evlilik herşeyden önce karışıklık lı saygıdır. Açık açık konuşmaktan çekinmeyin.

Erken boşalmayla sperm kalitesinin ne ilgisi var?
Doktora gitsin diyorum doktora niye böyle öğrensin diye ve orda "belki" yazıyor bu kesin öyledir hükmü mü var gördün mü onu okurken? Tek kafana takılan döllenme mi oldu burda. Olasılık yani. Doktora gitsin ne imiş öğren diyoruz konu sahibine.

Daha önce kendisi de hiç ilişkiye girmemiş kendini tatmin ettiğinde böyle sorun yaşamadığıni söyledi
4 ayda bu ilişki heyecanının azalıp bir şekilde uzamasını gözlemlemen gerekiyordu.

On sevismeyi biraz uzun tut. Dah sonra sen onun ustune cik ve.iliskiyi oyle dene o zaman orgazm olma sansin daha yuksek. Erkekler oyle daha gec bosaliyor. He bi arada tedavi olsun tabi bi zahmet

4 ayda diyelim ki ilk kadınla seks yaptığı için erken boşaldı başlarda. Sonrasında düzene girmesi lazımdı uzayarak sürenin
İlk zamanlar da geçti bu kadar erken boşalma olmuyordu 2. de Oluyordu zaman zaman ben yine de orgazm olamıyordum sert basınç seviyorum ben şimdi de ön sevişme erken olunca hemen boşalıyor sevişme olmadan direk başlayınca da biraz daha geç oluyor tam ben tatmin olucam eşim boşalıyor

İlk zamanlar da geçti bu kadar erken boşalma olmuyordu 2. de Oluyordu zaman zaman ben yine de orgazm olamıyordum sert basınç seviyorum ben şimdi de ön sevişme erken olunca hemen boşalıyor sevişme olmadan direk başlayınca da biraz daha geç oluyor tam ben tatmin olucam eşim boşalıyor
Açık açık anlat şöyle yapalım ben boşalmadım de diğer türlü zor uyum sağlamak

Ya izlemiştir illaki o kadar da cahil değildir mesela bazen ön sevişme olmadan hemen ben kuru olsam bile ilişkiye başlıyor o zaman biraz uzun sürüyor ama ben yinede tatmin olamıyorum biraz sert basınç olunca hoşuma gidiyor tam tatmin olucam diyorum eşim boşalıyor
Akadaşlarınızın zevk alıyoruz, rahatlıyoruz demeleri sizi uyandırmış ve konu açmışsınız. Yedi aylık evliyim, zevk alma ve orgazm hali ancak yeterince ön sevişme ile yükselip yine birleşmede en az 5-10 dakika git gel yapılırsa oluyor. Ben de evlilik öncesinde arkadaşlarımdan bunu öğrenmiştim. Uzun ön sevişme şart (en fazla yükselme oral uyarı ile oluyor), ıslaklık (gerekirse kayganlaştırıcı desteği), birleşme süresi önemli. Erkeklerin ilk zamanlar erken boşalması normalmiş, ilk gece girmeye çalışırken vajinamın önüne boşalmıştı. Sonra normale dönüyor. Sizin ilişkinizde 4 ayda hala erken boşalma sorun gibi. Ürolojiye gözükmekte fayda var. Bir de eşinizle konuşun sizi yükseltsin, uyarsın yoksa kuru halinizle acı da çekersiniz.

X