acaba hamilemiyim

ben hala olmadım 8 gün geçti adetim ama dünden beri gögüs ağrım yok sadece şiş belim ve kasıklarım ağrıyo bide ara ara beyazımsı bir akıntı oluyo??? acaba hamilemiyim? test yapmıcaamm korkuyorum yapmayaa.

niye bekliyosun ki pazartesiyi canım kan testi yaptırsan yarın ya da cmt?
Offf ne heyecanlı bi bekleyiş bu yaa ben de aynı durumdayıımm :1rolleyes:

ya korkuyorum kan testi yaptırmaya ya negatif çıkarsa ya gerçi hamile değilsem zaten yakın zamanda adet olurum o yüzden pazartesiyi beklicem:eek:

Kızlaaarrr sabah test yaptım POZıTııııFFFF :sm_cool:
5 dakika beklemek gereken bi testti ve 3. dakikada silik çizgiyi gördüm sonra gitgide daha belirginlerşti! hihoyyyt
Darısı başınıza arkadaşlar dualarım sizinle en kısa zamanda sizlerden de müjdeli haberleri alalım inşallah :CüvCüv:

Kızlaaarrr sabah test yaptım POZİTİİİİFFFF :sm_cool:
5 dakika beklemek gereken bi testti ve 3. dakikada silik çizgiyi gördüm sonra gitgide daha belirginlerşti! hihoyyyt
Darısı başınıza arkadaşlar dualarım sizinle en kısa zamanda sizlerden de müjdeli haberleri alalım inşallah :CüvCüv:

Canım tebrik ederim seni, bu sitede hamiş haberleri aldığımda okadar mutlu oluyorum ki, kendim için de ümitlerim artıyo, inşallah sağlıkla kucağına alırsın meleğini :) artık darısı başımıza :Saruboceq:

3. günüm test yaptım sabah negatif :KK43:( öle bi gecikme yani

ayrıca hamile olan arkdaşı tebrik ederim çoksevindim onun adına

testini bi koyarmısın bakalım bende test yaptım bugün herkes pozitif diyo benim çizgiler anında belirdi hemde kıpkırmızı ama ben doktora gitmedikçe inanamıycam galiba hakkımızda hayırlısı olsun inş

canım hayırlı olsun çok sevindim darısı bize işallah :1hug:

canım tebrikler :teytey:

alkisalkisalkis canım ya bende çok sevindim tebrikler

senin kaç gün gecikmişti bide belirtilerin nelerdi yazarmısın :Saruboceq:

Kızlar hepinize çok teşekkürler opuyorumnanaktan

Badegulcum testi bu akşam ya da yarın koyarım buraya şu an işyerindeyim. Yani çok kıpkırmızı bir çizgi değil soluk bir çizgi ama 3. dakikada belirdi, zaten ben belirtilerden de anlamıştım hamile olduğumu.

Ebrulicim benim gecikme kaç gün onu ben de tam bilemiyorum aslında biraz karışık :) Şimdi benim SAT 5 Kasım ama ben 17 Kasımda dr.a kontrole gittiğimde yumurtlamam ne zaman olur diye sormuştum o da bu ay geç yumurtlama olacak gibi 9-10 gün sonra olur muhtemelen demişti. Zaten adetlerim de çok düzensiz genelde... Neyse tam dediği günlerde çalıştık, yani muhtemelen 26 Kasım gibi yumurtladım ben, bunun üstünden sayarsak 15. gün bugün... Son 3 gündür bariz şüphelenmiştim dün de tamam oldu bu iş demiştim kendi kendime. Özellikle göğüslerim hiç olmadığı kadar doldu ve hassaslaştı bir de uçları kaşınıyordu (sanırım gerilmekten :)), bunun dışında giderek artan bir bel ağrısı sızısı vardı (hala da var) bir de benim iştahım acaip açılmıştı gece uykumun arasında uyanıp bişeyler yemek istiyordum sürekli midemde bir yanma 2 saatte bir acıkmalar falan... Bir de beyaz akıntım vardı bol miktarda... Uyku ve yorgunluk durumu bugüne kadar pek yoktu ama bugün 12den beri acaip uykum var kafamı koysam uyurum şu an :))

Kızlar hepinize çok teşekkürler opuyorumnanaktan

Badegulcum testi bu akşam ya da yarın koyarım buraya şu an işyerindeyim. Yani çok kıpkırmızı bir çizgi değil soluk bir çizgi ama 3. dakikada belirdi, zaten ben belirtilerden de anlamıştım hamile olduğumu.

Ebrulicim benim gecikme kaç gün onu ben de tam bilemiyorum aslında biraz karışık :) Şimdi benim SAT 5 Kasım ama ben 17 Kasımda dr.a kontrole gittiğimde yumurtlamam ne zaman olur diye sormuştum o da bu ay geç yumurtlama olacak gibi 9-10 gün sonra olur muhtemelen demişti. Zaten adetlerim de çok düzensiz genelde... Neyse tam dediği günlerde çalıştık, yani muhtemelen 26 Kasım gibi yumurtladım ben, bunun üstünden sayarsak 15. gün bugün... Son 3 gündür bariz şüphelenmiştim dün de tamam oldu bu iş demiştim kendi kendime. Özellikle göğüslerim hiç olmadığı kadar doldu ve hassaslaştı bir de uçları kaşınıyordu (sanırım gerilmekten :)), bunun dışında giderek artan bir bel ağrısı sızısı vardı (hala da var) bir de benim iştahım acaip açılmıştı gece uykumun arasında uyanıp bişeyler yemek istiyordum sürekli midemde bir yanma 2 saatte bir acıkmalar falan... Bir de beyaz akıntım vardı bol miktarda... Uyku ve yorgunluk durumu bugüne kadar pek yoktu ama bugün 12den beri acaip uykum var kafamı koysam uyurum şu an :))

tebrik ederim bende seni yalnız acaba bu göğüs ucu kaşıntısı adet belirtiside olabilirmi bende çok varda şuan

tebrik ederim bende seni yalnız acaba bu göğüs ucu kaşıntısı adet belirtiside olabilirmi bende çok varda şuan

normalde oluyor muydu peki canım? yani benim göğüslerim çok büyümez mesela normal adette, bu sefer bi farklılık hissetmiştim o yüzden...

bnm belirtilemde senel aynı bnmde bugun günümdü ne gelen var ne güden bnde yarın test yapıcam insallh bnde o güzel haberi alırım simdi senn belirtileri okuyunca iyice umutlandım

X