acaba hamilemiyim

Slm kızlar benİm sat 19 da ama bugÜn pembe pembe kanamam oluyo p.tesİ yumurtam ÇatlamamıŞtı daha bu kÖtÜ bİŞeymİ doktorumda mÜsaİt deĞİl bİ bİlgİnİz varmı

yumurtlama kanaması diye bi olay var yumurtlama zamanından az bir miktar kanama oluyor bazılarında belki öyle bişeydir

Kızlar günaydın nasılsınız napıyosunuz? Dün beni şeytan dürttü girdim eczaneye bi predictor aldım ama yapmaya cesaret edemiyorum çekmecede bekliyo şimdilik kaydirigubbakcemile3 yarın sabah idrarıyla yapıcam testi şans dileyin banaaa opuyorumnanaktan

Buarada dün gece acaip bi bel ağrısı çektim adet öncesi sendrom mu yoksa gebelik işareti mi bilemiyorum ama uyutmadı resmen... Bugün de hafif var ama daha iyiyim. Sizlerde durumlar nasıl?

Kızlar günaydın nasılsınız napıyosunuz? Dün beni şeytan dürttü girdim eczaneye bi predictor aldım ama yapmaya cesaret edemiyorum çekmecede bekliyo şimdilik kaydirigubbakcemile3 yarın sabah idrarıyla yapıcam testi şans dileyin banaaa opuyorumnanaktan

Buarada dün gece acaip bi bel ağrısı çektim adet öncesi sendrom mu yoksa gebelik işareti mi bilemiyorum ama uyutmadı resmen... Bugün de hafif var ama daha iyiyim. Sizlerde durumlar nasıl?

günayyyydıııın
dün ben adet olmam gerekiyodu olmadım ve bu sabah dayanamayıp bi test yaptım ama malesef negatif çıktı ama mide bulantım hala devam ediyo:sinifsinif:

bende aldım bekliycem yapmıcam... zaten yapsamda çıkmaz sanmıyorum... gebelik testlerinin olduğu topice göz attım... herkes geciktikten sonra yapmış yada tam adet günü yapmışlar... ben daha 11 gün varken yaparsam bişey çıkacağını sanmıyorum... boşuna moralimi bozucam... ama hala gazım ve kasıklarımdaki ağrı devam ediyor... 5 gün oldu... dün gece ağrının haricinde kasıklarıma iğneler batar gibi bişiler oldu... o duygu kaşıntı yaptı bende... karnımı kaşıdım durdum... kaydirigubbakcemile3

günayyyydıııın
dün ben adet olmam gerekiyodu olmadım ve bu sabah dayanamayıp bi test yaptım ama malesef negatif çıktı ama mide bulantım hala devam ediyo:sinifsinif:

bir kaç gün daha bekle arkadaşım.... eğer olmazsan tekrar yap.... moral bozmak yok.... çalışmaya devam.... :1hug:

bende aldım bekliycem yapmıcam... zaten yapsamda çıkmaz sanmıyorum... gebelik testlerinin olduğu topice göz attım... herkes geciktikten sonra yapmış yada tam adet günü yapmışlar... ben daha 11 gün varken yaparsam bişey çıkacağını sanmıyorum... boşuna moralimi bozucam... ama hala gazım ve kasıklarımdaki ağrı devam ediyor... 5 gün oldu... dün gece ağrının haricinde kasıklarıma iğneler batar gibi bişiler oldu... o duygu kaşıntı yaptı bende... karnımı kaşıdım durdum... kaydirigubbakcemile3

bir kaç gün daha bekle arkadaşım.... eğer olmazsan tekrar yap.... moral bozmak yok.... çalışmaya devam.... :1hug:

evet beklicem canım kısmet artık fazla takmak istemiyorum artık

o testlere güven olmuyo bi önceki hamilelğimden biliyorum...
bence hepimiz bi de üstüne kan testi yaptıralım yarına da tam olsun hahah :1rolleyes:

o testlere güven olmuyo bi önceki hamilelğimden biliyorum...
bence hepimiz bi de üstüne kan testi yaptıralım yarına da tam olsun hahah :1rolleyes:

ya kan testi yaptırmayada korkuyorum ya negatif çıkarsa üzülürüm pasartesiye kadar beklicem bakalım hiçbirşey yapmıcam zaten hamile değilsem olurum o zamana kadar

dün adet günümdü olmadı . bugünde ses seda yok aşırı bi halsizlik ve mide bulantım var kasıklarımda ara ara kasılmalar oluyo dün öncesine kadar çok yoğun bi akıntım vardı göğüslerim çok şiş ve acıyo
test yapmaya çekiniyorum ya negatif çıkarsa diye bugün daha beklerim heralde Allah tan hayırlısı hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum bi kere daha 5 gün geçmişti kesin hamileyim dedim ama sonuç hüsran

dün adet günümdü olmadı . bugünde ses seda yok aşırı bi halsizlik ve mide bulantım var kasıklarımda ara ara kasılmalar oluyo dün öncesine kadar çok yoğun bi akıntım vardı göğüslerim çok şiş ve acıyo
test yapmaya çekiniyorum ya negatif çıkarsa diye bugün daha beklerim heralde Allah tan hayırlısı hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum bi kere daha 5 gün geçmişti kesin hamileyim dedim ama sonuç hüsran

hadi hayırlısı...

aynı kaderi paylaşıyoruz canım bendede tık yok belirtimde yok adet olucama dair ama ben dün grip oldum acaba o yüzden gecikiyo olabilirmi başım çok ağrıyo

Merhaba arkadaşlar, ya bu konuda çok bilgisizim. yazdıklarınızıda okudum. 2 aylık evliğim. bebek düşünmüyoruz(şimdilik) korunuyoruzda. yinede gariplik var bende adet normal değil. genelde geciken bu ay erken geldi 5 gün kadar ki hiç yapmasdı. ve çok az. ağrım çok olurdu şimdi ise bacaklarım ağrıo sadece. bissürü ilaç kullanıyorum bu ara. astım için. antibiyotik felan var. böle bişiy yaşayan varmı

Merhaba arkadaşlar, ya bu konuda çok bilgisizim. yazdıklarınızıda okudum. 2 aylık evliğim. bebek düşünmüyoruz(şimdilik) korunuyoruzda. yinede gariplik var bende adet normal değil. genelde geciken bu ay erken geldi 5 gün kadar ki hiç yapmasdı. ve çok az. ağrım çok olurdu şimdi ise bacaklarım ağrıo sadece. bissürü ilaç kullanıyorum bu ara. astım için. antibiyotik felan var. böle bişiy yaşayan varmı

canım bence dikkat etmelisin bende astım ilacı kullanıyorum hamileliğin ilk üç ayında kullanmamam gerektiğini söyledi doktor sende hamile olma riskine karşılık bence hemen öğren yoksa çok zararlı astım ilaçları.kaç gündür başım ağrıyo ilaç almıyorum bişe olur diye ama hamilemiyim onu bile bilmiyorum

bende ondan korktum. geçen hafta astım krizi geçirdim. kullanmazsamda çok sorun olacak. bebek olmamıştır inşallahda ona zarar vermesin. insan korkuo.

senayburge sanada geçmiş olsun. bebk istiyorsunuz herhalde inş. Allah her isteyene ve sanada nasip eder. sağlıklıca

ya kızlar daha edetim gelmedi ve çok midem bulanıyo başım ve sırtım çok ağrıyo nolcak böyle pazartesiyi nasıl beklicem

merhaba arkadaşlar bir şey öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız çok sevinicem adetim 1 aralıkta oldu fakat öncesinde 3-4 gün öncesinde kahve rengi leke geldi hiç olmazdı şimdi adetim biteli 4 gün oldu ve kasığıma arada iğne batıyor gibi bi sancı ve belimin sağ tarafıda aynı sekilde ani kalkışlarımda başım dönüyor ağrılar hep yok bi anda giriyor hamile olabilirmiyim? bilenler ne olur yardım

Kızlar hala gelen giden yok... bel ve kasık ağrısı aldı başını gitti... Göğüslerim kocaman oldu dokunamıyorum bile acaip ağrıyo. Bi de uçları kaşınıyo çok fena bi yandan acıyo bi yandan kaşınıyo. Yoğun da bi akıntım var. Ben iyiden iyiye umutlanıyorum valla yaa ayy hamile miyim neyiim yerimseniben

ya kızlar daha edetim gelmedi ve çok midem bulanıyo başım ve sırtım çok ağrıyo nolcak böyle pazartesiyi nasıl beklicem

niye bekliyosun ki pazartesiyi canım kan testi yaptırsan yarın ya da cmt?
Offf ne heyecanlı bi bekleyiş bu yaa ben de aynı durumdayıımm :1rolleyes:

X