acaba hamilemiyim

prensesss016

53' e yolculuk.....
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2009
4.057
5.522
arkadaşlar aranıza yeni katıldım 2 yıllık evliyim ve 6 aydır korunmuyoruz yumurtlama tarihimi takip ediyorum yarın adetimin günü ama 1 haftadır kasıklarımda ve başımda müthiş ağrı var acayip gazım var ara arada midem bulanıyo bide göğüslerimde mavi çizgiler belirdi neolur yardımcı olun hamile olabilirmiyim fisfisfis

aynı belirtiler bendede var... ağrılarım öyle fazlaki... ilaç içmemek için kendimi zor tutuyorum :KK43:

ben hiç test yapmadım şimdiye kadar ama cumartesiye kadar olmazsam yapıcam çünkü çok merak ediyorum

ınşallah ikiniz de hamilesinizdir canlarım yaa, bu belirtiler bende aylardır var ama hep sonunda kırmızıları görüyorum mafoldumben kendimden ümidi kestim artık , inşallah siz kavuşursunuz bu ay meleklerinize :Saruboceq:

inşallah cümlemiz... benim tek umudum geçen ay rahim filmi çektirdim... ve kanallarım açık çıktı.. doktorum bana rahim filmi çekiminden sonraki ilk 1-2-3 ay içerisinde hamile kalma olasılığının %90 olduğunu söyledi... valla sonrasındada zaten çalışmalarımızı hızlandırdık... bakalım kısmet...

inşallah yaaa ama bence sende kesme ümidini Allah büyük ben umudumu hiç yitirmiyorum bi gün gelicek biliyorum

bende 2 ay ölce doktora gittim hiçbir problemin olmadığını söyledi yani önümüzdeki aylarda hamile kalabilirsin dedi yani eşimde bi problem yoksa

bende de mide bulantısı hariç benzer belirtiler var kızlar bu sefer özellikle göğüslerim çok hassaslaştı ve büyüdü normalde bu kadar olmazdı, bir de mide yanması var. Bu ay dr.umda kontrolüm vardı ultrasona girmişken yumurtlama durumları ne alemde diye sormuştum geç yumurtlama olacağını 20-21. günlerde olabileceğini söylemişti tam 21. güne denk getirdik ama bilemiyorum. Bugün SATtan itibaren 33. günüm aslında sanırım perş. hasta olmam lazım bu hesaba göre ama çoookkk sabırsızım. Kendime tarih koymuştum cmt. ye kadar beklicem demiştim ama çok merak içindeyim sizce kan testi yaptırsam mı ki? kafam çok karışık karar veremiyorum :KK43:(

aslında bende kan testi yaptırmayı çok düşünüyorum ama negatif çıkarsa diye cesaret edemiyorum o yüzden adetimin geçmesini beklicem hepimizin hakkında hayırlısı olsun

evet bana da beklemek daha mantıklı geliyo yoksa zırt pırt her defasında kan testi yaptırmaya kalkarsam hem boşa para gidecek hem de kendimi piskopata bağlamış takıntılı biri gibi hissedicem kaydirigubbakcemile3 Ama bi yandan da insan var mı yok mu bileyim de boşuna umutlanmayayım diyo ne tuhaf bir psikolojiymiş bu yahu sürekli kendimi dinler oldum...

Offf dediğin gibi Angel ben en iyisi cumartesiyi bekleyeyim.
Senin günün geçti mi buarada?

aslında bende kan testi yaptırmayı çok düşünüyorum ama negatif çıkarsa diye cesaret edemiyorum o yüzden adetimin geçmesini beklicem hepimizin hakkında hayırlısı olsun

aynen ben de negatif çıkarsa diye korkuyorum, ama diğer taraftan negatifse biran önce öğreneyim de umutlanmayayım da diyorum. karmaşık durumlar yani sersem oldum kafamçokkarıştı

evet bana da beklemek daha mantıklı geliyo yoksa zırt pırt her defasında kan testi yaptırmaya kalkarsam hem boşa para gidecek hem de kendimi piskopata bağlamış takıntılı biri gibi hissedicem kaydirigubbakcemile3 Ama bi yandan da insan var mı yok mu bileyim de boşuna umutlanmayayım diyo ne tuhaf bir psikolojiymiş bu yahu sürekli kendimi dinler oldum...

Offf dediğin gibi Angel ben en iyisi cumartesiyi bekleyeyim.
Senin günün geçti mi buarada?

yok benim adetime daha var... ben 27kasımda adet oldum... ama 3-4 gün önce oldum... çok düzenlidir oysaki... benim şüphem... acaba geçen ay hamiş kaldımda üstünemi oldum? kendimi hiç dinlemem... ama kasıklarım çok ağrıyor.. pazardan beride hiç durmayan bi baş ağrım var... mafoldumben

yok benim adetime daha var... ben 27kasımda adet oldum... ama 3-4 gün önce oldum... çok düzenlidir oysaki... benim şüphem... acaba geçen ay hamiş kaldımda üstünemi oldum? kendimi hiç dinlemem... ama kasıklarım çok ağrıyor.. pazardan beride hiç durmayan bi baş ağrım var... mafoldumben

Hmm herzamankinden az oluyormuş kanama üstüne görmelerde nasıldı ki senin ki kısa mı sürdü ya da az az mı geldi?

4 gün sürdü... ama ilk ve 2. günü haricinde gelenler bi tuhaftı.. böyle kum gibi bi tortusu vardı... kafamda kurmak istemiorum ama hangi yönden bakarsam değişik bişiler var... ben ilk kez böyle değişik bişeyler yaşıorum... kaydirigubbakcemile2

4 gün sürdü... ama ilk ve 2. günü haricinde gelenler bi tuhaftı.. böyle kum gibi bi tortusu vardı... kafamda kurmak istemiorum ama hangi yönden bakarsam değişik bişiler var... ben ilk kez böyle değişik bişeyler yaşıorum... kaydirigubbakcemile2

Farklı bi kanamaysa üstüne görmüş olabilirsin canım. E bi test yapıversene idrar testinde bile çıkar senin yaa ben senin yerinde olsam 50 kere yapmıştım hadi yap bir an önce ben bile merak ettim valla alkisalkisalkis

hahaaa... ben işyerimdeyim... yakınımda eczane yok.. benim kocaya söyledim.. gelirken alcak... sabah yapıcam bakalım yarın bildiririm sonucu.. o pozitifte çıksa negatifte çıksa zaten cuma doktora gidicektim randevum vardı... ordada bi kan testi yaptırırım yerimseniben

iyi bakalım yarını bekleyelim o zaman haberdar edersin bizi burdan...
Ben de az önce benim kocayla tartıştım heyecanımı yatıştırmak için ruhsuz bazı davranışlar sergiliyo ne acelen var takma bu kadar 1-2 hafta bekle öyle yaparsın testi falan gibi... Yani tabi belki hamile bile deilim belki boşuna heyecan yapıyorum ama meraktayım işte napalım, bi de o ruhsuz davranınca psikolojim hepten bozuldu, ama cumartesiyi beklicem kesin karar verdim...
Ne diyeyim hepimizin hakkında hayırlısı artık a.s.

X