acaba hamilemiyim.. sizcee ??

feyza79 merhaba deneyimlerine dayanarak soruyorum.17 mayıs yumurtlama günüm olarak görünüyordu ve bizim bir ayda sadece o gün ilişkimiz oldu.adetim 31 mayıs olarak görünüyor.bir ilişki ile olmuş olabilir mi?göğüslerimde hassasiyet ve sağ kasığımda ağrı var tabi bunlar adet belirtileri olabilir.yani ilişkiye gireli daha bir hafta olmuş tuttuysa bir haftada çıkar mı bu belirtiler.çok iyimserim sanırım.Aslında başka konularda hep kötü düşünürüm ama bu daha ilk korunmasız ilişkimiz sanırım heyecan var.ve gerçekleşmesini istediğim gibi düşünüyorum.

arkadaşlar günaydın bende yarın adet olucam inş.olmam normalde 4 gün önce gelirdi ama bugün hala gelmedi inş.hamileyimdir dua edin çok heyecanlıyım :)

feyza79 merhaba deneyimlerine dayanarak soruyorum.17 mayıs yumurtlama günüm olarak görünüyordu ve bizim bir ayda sadece o gün ilişkimiz oldu.adetim 31 mayıs olarak görünüyor.bir ilişki ile olmuş olabilir mi?göğüslerimde hassasiyet ve sağ kasığımda ağrı var tabi bunlar adet belirtileri olabilir.yani ilişkiye gireli daha bir hafta olmuş tuttuysa bir haftada çıkar mı bu belirtiler.çok iyimserim sanırım.Aslında başka konularda hep kötü düşünürüm ama bu daha ilk korunmasız ilişkimiz sanırım heyecan var.ve gerçekleşmesini istediğim gibi düşünüyorum.
canim insallah hamilesindir.tam yumurtlama günü olmus iliskin benim yakinen tanidigim ardasim var oda tek iliski ve yumurtlama günü yapti simdi 2,5 aylik hamile. insallah sende hamissinidr.

angelsk canim bu ay regl bittigi gün yap 3 gün üst üste.beyinde cinsel perhiz etsin sen regl dönemin bitesiye canim.insallah tutar.pes etmek yok kizlar bebesilerinize kavusasiya yola devam:)

canım benım tam ovulasyon gununde ılıskıye gırmezsem olmuyor tam o gun 1 seefr denedık hamıle kalmıstım herkesın bunyesı farklı bende bu ayı beklıyorum

feyzacımm reglim bittiği günden itibaren 3 gün ard arda yapcaz doğru mu anlamışımm

angel canim otomaik hesaplayicilar oluyor sitelerde oraya regl gününü yapinca yumurtlama gününüde hesap ediyor o günü ilskiye giriyorsun

arkadaşlar ben forma beni katıldım nişanlıyım we bi kaç defa birlikte olduk ama hep dışa boşaldı we ne olur ne olmaz diye ben hep oramı yıkadık çünkü nasıl oldu bizde anlamadık ilkini bi anda oldu sonra bida olmucak böyle birsey o kadar sene bekledik evlenene kadar mı bekleyemicez dedim nişanlım tamam dedi beni üzmemek için ama onun üstüne 3 kere daha oldu doktora da gidemiyorum ikimizin aileside cok tanınmıs aileler hamile olursam biterim nişanlım şuan askerde ne olur bana yardım edin... fazla bilgim yok hep netten okuduklarım var şimdi şüphelendiklerimi yazıyorum...

-Adetimin ilk 2 gününde (birlikte olduktan sonra) et parcaları gibi küçük küçük şeylerin geldiğini gördüm (bu ayrıca kızlıgın gittiginden de olabilir mi)
-İştahsızlık
-Yorgunluk,sürekli uyuma isteği
-Karnımda az bi şişkinlik
-Belimde ve başımda agrılar gibi rahatsızlıklarım var hamilelik testi de alamıyorum biri tanır eder diye off lütfen yardım edin bu arada ilk birliktelik 2 ay önce oldu bi kaç gün sonra adet oldum sonraki ay adet oldugumda o bahsettiğim küçük et parcaları geldi acill yardım lütfennnn şimdiden tesekkürler

cnmm pıhtı halinde akıntı gelmesi bendede oluyorr

psikolojik yapıyosundur belirtileri kendini fazla dinleme
şuan test almanın da anlamı yok zaten bence reglde
olmuşsun hamile falan değilsindir

feyzacımm tam yumurtlama günlerimde birlikte olmuştuk geçen ay zaten
ama koşarak lavobaya gitmiştimm çünkü ilk kez korunmamıştık kötü hissetmiştim:eek:
nebilimmm belki de ondan olmadı

tesekkürler ilgine cnm baska yorum yapmak isteyen varsa yapsın lütfen böle bişi başına gelen falan:uhm:

X