Acaba hamile miyim?

çido günaydın,
herkese günaydın,
çidocum cuma günü kan testi yaptıracağım doktor öyle söyledi,bekliyorum işte ama zaman geçmiyor kendimi dinlemekten:)

kızlar günaydınnn..aslı - müge - gül umarım hamilesinizdir. Hepinizin güzel haberlerini bekliyoruz.

GÜL78 izmirde bornovada çalışıyorum teleferikte oturuyorum, sen neredesin?
aslı73 bizimde 3. deneme ayımız, beklemek gerçekten çok zor insan kendimi kasmıycam bu sefer oluruna bırakıcam hayırlıysa olsun diyor ama yinede kendini dinlemekten vazgeçemiyor bi türlü :KK43:( inşallah hamilesindir canım. benim reglim 18 nisan gibi normalde daha bayaaa var yani!

umarım sende hamile kalırsın:)evet biraz zaman var senin öğrenmene ama insanız işte ümitlerimizle yaşıyoruz öyle değil mi:)
benim 3 günüm var ama 3 yıl gibi sen düşün artık:)

günaydın tekrar rahel, bu forumdaki herkesten güzel haberler bekliyoruz umarım en kısa zamanda düşlerimiz kabul olur:)

GÜL78 izmirde bornovada çalışıyorum teleferikte oturuyorum, sen neredesin?
aslı73 bizimde 3. deneme ayımız, beklemek gerçekten çok zor insan kendimi kasmıycam bu sefer oluruna bırakıcam hayırlıysa olsun diyor ama yinede kendini dinlemekten vazgeçemiyor bi türlü :KK43:( inşallah hamilesindir canım. benim reglim 18 nisan gibi normalde daha bayaaa var yani!

ÇİDOCUM BEN BAYRAKLIDA OTURUYOM KARŞIYAKADA ÇALIŞIYOMM AYRICA KIZLAR GALİBA HMİŞİMM HCG 42,28 ÇIKTI YARIN TEKRAR YAPICAZ BUGÜN BAŞIM DÖNÜYO ACAYİPP:dance:

kızlar günaydınnn..aslı - müge - gül umarım hamilesinizdir. Hepinizin güzel haberlerini bekliyoruz.

RAHELCİM TÜNAYDINN SAOL UMARIM SİZLERDEN GÜZEL HABER ALIRIZ ŞUAN BAŞIM DÖNÜYO TANSİYON DÜŞTÜ DOKTORUMA SORDUM HAMİLESİN DEDİ AMA KESİN YARIN BELLİ OLCAK

canım sen üstünbe adet görmüştün değil mi? normal adet gibi mi oldun? Ne belirti hissettin ve test yaptın peki?

canım sen üstünbe adet görmüştün değil mi? normal adet gibi mi oldun? Ne belirti hissettin ve test yaptın peki?

GÜZELİM BEN ADET BİTİMİNDE HAMİLE KALMIŞIM SANIRIM.NORMAL ADET GÖRDÜM HATTA ÇOK GELDİ BİR ÖNCEKİ AYA GÖR AMA ADETİM BİTTİ GÖĞÜSLERİM BÜYÜDÜ VE ADET BİTTİ 7 GÜN SONRA PEMBE SU GELDİ GEÇEN DÜŞEN BEBEKDEDE BÖYLE PEMBE SU GELİNCE ŞÜPELENDİM DUR Bİ TEST YAPİM DEDİM 2.Cİ ÇİZGİ SİLİK ÇIKTI HASTANEYE GİTTİM ERTESİ GÜNÜ ORDA İDRAR TAH.YAPILDI ORDADA AYNISI ÇIKTI DÜNDE HCG YAPTIRDIM 42,28 ÇIKTI YÜKSEKMİŞ DOKTORUMA ÇARŞAMBA BİDAHA YAPTIR DEDİ AMA NORMALDE 5-10 ÇIKMASI LAZIMDI DEDİ HCG NİN BAYA YÜKSEK DEDİ KESİN GEBELİK VAR DEDİ VE BUGÜNDE BAŞ DÖNMEM ÇOK TAHMİNİ 1,5 HAFTALIK FALAN BELİRTİ OLARAK GECE AĞZIMIN SUYU ÇOK AKIYO SAÇLARIM DÖKÜLÜYO BUNLAR GEBELİĞİN UFAK İPUÇLARI VE TANSİYON DÜŞMEYE BAŞLADI DİĞER DÜŞEN BEBEKDEDE BÖYLE ÇOK DÜŞERDİ TANSİYON

canım ben tüp bebek için bekliyorum ama eşimin test sonuçları henüz çıkmadı. ayrıca perşembe günü rahim filmim var. anlayacağın benım yolum uzun. Bazen keşke bir mucize olsada bunlara gerek kalmasa diyorum ama...bunda da vardır bir hayır diyerek hayallerimi erteliyorum.

Haa Doğruya Pardon Unutmuşum Kanal Filmi Daha önce çektirmedinmi Bide Troit Bezlerine Baktir Oda Etkiliyor Olamamasini Nezamandir Uğraşiyonuz Bakşa çocuk Varmi

troid baktırdım canım.bende tsh yüksek ama hap gerek görmediler. o engel değil dediler. zaten eşimde sorun çıkınca onlar gözardı edildi. Daha önce hiç gebelik düşük felan yaşamadım. 8 aydır bebek istiyorduk ama olmadı 20 gün önce doktora gittim bu sorunlarımız çıktı.

troid baktırdım canım.bende tsh yüksek ama hap gerek görmediler. o engel değil dediler. zaten eşimde sorun çıkınca onlar gözardı edildi. Daha önce hiç gebelik düşük felan yaşamadım. 8 aydır bebek istiyorduk ama olmadı 20 gün önce doktora gittim bu sorunlarımız çıktı.

AMA TROİD ÇOK ETKİLİ OLMAMASINDA HORMONLARI ALT ÜST EDİYOR. KAÇ YILLIK EVLİSİN CNM. EŞİN DAHA ÖNCE TEST YAPTIRDIMI

canım buradayım evet geç görüyorum bende sayfadan çıkıp girmek zorunda kalıyorum

X