Acaba hamile miyim yoksa tekrar mı yumurtlama oluyor

Belki yerleşme kanamasıdır olabilir mi böyle bir şey
Yok kuzum hiç öyle yerleşmeye benzemiyor malesef 🙁 şu 2 ay çok yorulduğumu hissediyorum hamilemiyim değil miyim belirtilere kulak veriyorum beni acayip yordu birde 2 aycık bu hale geldim yani bir kaç ay daha olmazsa daha kötü olacam ama pes ediyorum maf ediyorum kendimi böyle umursamicam artık

Yok kuzum hiç öyle yerleşmeye benzemiyor malesef 🙁 şu 2 ay çok yorulduğumu hissediyorum hamilemiyim değil miyim belirtilere kulak veriyorum beni acayip yordu birde 2 aycık bu hale geldim yani bir kaç ay daha olmazsa daha kötü olacam ama pes ediyorum maf ediyorum kendimi böyle umursamicam artık
Bence bi doktora git hormonlarına baktır seni yönlendirir şöyle böyle yap diye

Pco hastalığınız var mı birde bazıları böyle öğreniyormuş bence sabah idrarı ile dene tekrardan bende bekliyorum 7 gün var
Merhaba birşey soracağım 1 marta cinsel ilişki oldu korunmasız 2 marta adet oldum şuan aşırı kasik ve bel ağrısı var 3, 4 gündür âdet olduktan sonra gebe kalır mı insan

Merhaba birşey soracağım 1 marta cinsel ilişki oldu korunmasız 2 marta adet oldum şuan aşırı kasik ve bel ağrısı var 3, 4 gündür âdet olduktan sonra gebe kalır mı insan

Sanmıyorum pek yaa ama şimdi yumurtlama olmuş ondan olabilir regl zamanın ne zwman

Sanmıyorum pek yaa ama şimdi yumurtlama olmuş ondan olabilir regl zamanın ne zwman
Regele 13 gün fln var şunu merak ediyorum korunmasız cinsel ilişki sonrası 1 gün ara ile adet oldum günümde ztn sonra şimdi çok kaşık ağrısı var bele vuruyor

Regele 13 gün fln var şunu merak ediyorum korunmasız cinsel ilişki sonrası 1 gün ara ile adet oldum günümde ztn sonra şimdi çok kaşık ağrısı var bele vuruyor
Belki bu ay olmuştur ama yumurtlama günün gibi geliyor bana ilişkiden sonra regl olmuşsunuz zaten yumurtlama dönemindesiniz o yüzden oluyordur

İste acaba 1,2 gün önce yumurtam mi catladı ben ona denk geldim gördüm diyorum o yuzden net öğrenmek için bir kaç gun ovulasyon testine devam edicem değerlendirmeyede korkuyorum hani varsada düşük tehlikesi olursa diye ilk bebeğimi kaybedince bidaha yaşamaya korkuyorum bu arada cok mutlu oldum insAllah vatana millete hayirli evlat olur 😊
Kızlar bende ovulasyonla anlamaya çalışıyorum adete iki gün var ikinci çizgi var ama çok koyu değil olabilir mi sizce kaşık ağrım ve göğüs hassasiyetim var

X