Acaba hamile miyim yoksa tekrar mı yumurtlama oluyor

Ovulasyon testi yaparken sivi alimi 2 saat olmamasi gerekiyor ve ilk idrarla yapmayin gebelik testi gibi ilk idrarla yapılmıyor ovulasyon testi

Kaç gün geçti regl bu güne pco falan varmı sende
Dün olmam gerekiyordu olmadım bugünde olmadım henüz , pco ne yalan diyim ben burada araştırken ismini burda duydum 😁 yani öyle bir şey olsa ilk hamileliğimde falan belli olurdu heralde dimi yani nasıl öğrenilir neden oluşur pco ile çok bilgin yok ya

Ovulasyon testi yaparken sivi alimi 2 saat olmamasi gerekiyor ve ilk idrarla yapmayin gebelik testi gibi ilk idrarla yapılmıyor ovulasyon testi
Kesinlikle bu konuda çok dikkat ediyorum sabah namazında lavobaya gidiyorum ki ilk idrar olmasın diye tekrar yatiyorum hiç zaten dün aksamdan beridir bir şey yememiş oluyorum 11 bucuk 12 gibi ov testi yapıyorum bu zamana kadar yaptıklarım hep böyle dikkat ediyorum 😊

Dün olmam gerekiyordu olmadım bugünde olmadım henüz , pco ne yalan diyim ben burada araştırken ismini burda duydum 😁 yani öyle bir şey olsa ilk hamileliğimde falan belli olurdu heralde dimi yani nasıl öğrenilir neden oluşur pco ile çok bilgin yok ya
Ben sadece ihtimal diyorum bende yeni çıktı ama düzenli regl olan birisi olarak bende 2 farklı doktora gittim öyle öğrendim önceden görmemiş doktor böyle kırıcı bşr şekilde konuşman hoş değil

Kesinlikle bu konuda çok dikkat ediyorum sabah namazında lavobaya gidiyorum ki ilk idrar olmasın diye tekrar yatiyorum hiç zaten dün aksamdan beridir bir şey yememiş oluyorum 11 bucuk 12 gibi ov testi yapıyorum bu zamana kadar yaptıklarım hep böyle dikkat ediyorum 😊
Benimde adet günüm bugundu olmadim 4 mart tekrarlicam yibe umarim guzel haberler aliriz

Ve de sonra düzeltmeye çalıştım mesajımı önceki sayfaya bakarsan kafam dağınık tekrar ilk mesajını okudum

İste acaba 1,2 gün önce yumurtam mi catladı ben ona denk geldim gördüm diyorum o yuzden net öğrenmek için bir kaç gun ovulasyon testine devam edicem değerlendirmeyede korkuyorum hani varsada düşük tehlikesi olursa diye ilk bebeğimi kaybedince bidaha yaşamaya korkuyorum bu arada cok mutlu oldum insAllah vatana millete hayirli evlat olur 😊
Çok teşekkür ederim amin darısı başınıza olsun sizden de en kısa zamanda iyi haberler almak duasıyla 🙏🏻💙

Ben sadece ihtimal diyorum bende yeni çıktı ama düzenli regl olan birisi olarak bende 2 farklı doktora gittim öyle öğrendim önceden görmemiş doktor böyle kırıcı bşr şekilde konuşman hoş değil
Ay kız özür dilerim yanlış anlaşılma oldu ama ben orada kendi cahilliğime güldüm vallahi inanki pco yu burada bir kaç gün araştırma yaparken adını duydum dedim ne cahilmişim inan kendi cahilliğimle dalga geçmiştim yani hâla inan pco tam olarak ne bilmiyorum ve bende olduğunu nasil öğrenebilirim ne gibi testlerle anlaşılıyor

Ay kız özür dilerim yanlış anlaşılma oldu ama ben orada kendi cahilliğime güldüm vallahi inanki pco yu burada bir kaç gün araştırma yaparken adını duydum dedim ne cahilmişim inan kendi cahilliğimle dalga geçmiştim yani hâla inan pco tam olarak ne bilmiyorum ve bende olduğunu nasil öğrenebilirim ne gibi testlerle anlaşılıyor
Yok sorun değil. Regl iken gittim ben ultrasonda göründü baya kist varmış ama yeni öğrendim ama regl düzenli diye soruj yok denildi o yüzden ben de sordum bendeki farklı oluyor ben de düzensiz adette pco oluyor diye biliyordım

Kizlar adetime 1 güm geçti test aldim ama çıkmadı ara ara kaşık agrim oluyor adet olacakmışım gibi agrim oluyor 1 dk sürmüyor ama agrim gelip gidiyor verim hiç göğsüm acımadı bu ay ilk defa hafif göğüslerine acı var ekleyince aciyor idrar testini erken mi yaptım sizce
20230225_204232.jpg

Yok sorun değil. Regl iken gittim ben ultrasonda göründü baya kist varmış ama yeni öğrendim ama regl düzenli diye soruj yok denildi o yüzden ben de sordum bendeki farklı oluyor ben de düzensiz adette pco oluyor diye biliyordım
Ya öylemiymiş Allah sifa versin kuzum bunun için ilaç vs verdi mi doktor bu kist ameliyatla alınamıyor mu yani iyi yada kötü huylu kistler diye ayrıliyor ya buda öyle iyi yada kötü olarak ayrılıyor mu

Kizlar adetime 1 güm geçti test aldim ama çıkmadı ara ara kaşık agrim oluyor adet olacakmışım gibi agrim oluyor 1 dk sürmüyor ama agrim gelip gidiyor verim hiç göğsüm acımadı bu ay ilk defa hafif göğüslerine acı var ekleyince aciyor idrar testini erken mi yaptım sizce Eki Görüntüle 3210184
Kız orda silik cizgi var bence hamilesiiiinnn insAllah 🥰 görünüyor

Ya öylemiymiş Allah sifa versin kuzum bunun için ilaç vs verdi mi doktor bu kist ameliyatla alınamıyor mu yani iyi yada kötü huylu kistler diye ayrıliyor ya buda öyle iyi yada kötü olarak ayrılıyor mu
Yok regl düzenli sorun olmaz ama ağrılı şiddetli hemde regl oluyorum bundanmış

Kizlar adetime 1 güm geçti test aldim ama çıkmadı ara ara kaşık agrim oluyor adet olacakmışım gibi agrim oluyor 1 dk sürmüyor ama agrim gelip gidiyor verim hiç göğsüm acımadı bu ay ilk defa hafif göğüslerine acı var ekleyince aciyor idrar testini erken mi yaptım sizce Eki Görüntüle 3210184
Sanki var gibi yaa bana öyle geliyorr inşallah olmazsan bir kaç gün sonra tekrar dene ilk idrar mı bu

Bak testi biraz daha koyulaştırdım ikinci cizgin belli oluyor

Eklentiler

• 4515BBA3-880E-4EBC-8071-A5988C3CB3A9.jpeg
    4515BBA3-880E-4EBC-8071-A5988C3CB3A9.jpeg
    88,9 KB · Görüntüleme: 161
Yok regl düzenli sorun olmaz ama ağrılı şiddetli hemde regl oluyorum bundanmış
Ciddi misin aaa bende evlenmeden önce aşırı ağrılı oluyordu inan o ağrı midemi bulandiriyordu ve 3,4 kere istifra ediyordum bayılacak raddeye geliyordum sonra bana kara sübyen var ondan denildi muska yaptı hoca o iyi geldi agrim gercekten olmadı sonra onu cikardim ben tekrar agrimaya basladi ama eskisi gibi degil sadece gecen ay çok agrili oldu umarim bende yoktur olmadi bunun icin doktora giderim bu pco hamilelikte bebege zarar veriyor mu

Dün yaptım negatifti adete 3 gün kala gene yaptım negatifti geç döllenme oluyordur sanırım adet olmazsam bi 5 gün bekliyim bakalım hayırlısı olsun dua ederseniz çok sevinirim o kadar istiyorum ki 😞
İnşallah hamilesinizdir Allah'ın izniyle Rabbim isteyen herkese versin inşallah

Çatlama sanırım sizde 22 de olmuş 25 te yine hafif rengi 24 göre biraz daha pembemsi olmuş niye öyle olmuş acaba
Bende prolaktin yüksekliği vardı ilaç kullanıyorum bu ayda letu verdi üç yumurtan gelisiyot dedi biri yumurtladi şuan ikinci yumurtlama oluyor inşallah tutar

X