acaba gerçekten hamilemiyim

gunce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2008
62
0
Dün akşam idrar tesit yaptım ve iki çizgiyi gördüm hatta inanamadım ve ikinci testide yaptım. ama ben bu aralar o kadar çok ilaç kullandımki anlatamam. idrar yolu enfeksiyonu çıktı antibiyotik kullandım daha sonra mantar oluştu onun içinde birsürü ilaç kullandım ve daha ilaçlar bitmeden adet günümün geçtiğini fark ettim ve hiç umudum yokken test yaptım. sonuç pozitif çıktı. sabah kan tahlili vermeye gittim saat 3 te gel al dediler benim tek korkum ilaç kullandım onların etkisiyle test yanlış çıkmış olabilirmi? Başına hiç böyle bir olay gelen varmı arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz.

Başıma böyle bi olay gelmedi arkadaşım.
Sana yardımcı olamayacağım.
Ama seni tebrik etmek istedim. ılaçı falan boşwer.Rabbim ol dediyse olmuştur.
Şimdilik ilacı bırak bence.Hamileysen daha fazla zararı olmasın.

teşekkür ederim aşkam ilacı kestim artık içmiyorum

gunce gecen bende benzer bışey oldu ıdrar testı yaptım cıktı kanda cıkmadı o zaman dr herhangı bır enfelsıyon ıdrara testını etkıleyıp pozıtıf cıkarabılır dedı yanı olabılıomu ama ben bıkac gun sonra tekrar kan testı yaptırdım ve gebelık cıktı .yanı gebe olma ıhtımalın bence yuksek

Tebrik ederim :1hug:
ılaçları kestiğiniz iyi olmuş bildiğim kadarıyla hamileliğin ilk zamanlarında bilmeden kullandığınız ilaçlar bebeğe zarar vermiyormuş ama bunun dozuda önemli bence dr sorun bence içiniz rahatlasın tekrar tebrikler :))

teşekkür ederim arkadaşlar rabbim bütün isteyenlere nasip etsin inşallah

tebrik ederim canım adetin kaç gün geçmişti bide kan değerin kaç çıktı

X