Acaba bu ay oldumu diye aylar geçirdiniz hatta buyüzden psikolojiniz bozuldumu ... ?

I

ikra_

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ikra_
Bugün konuştuğum birkaç doktordan sonra eğer sağlıklıysanız ve hala çocuğunuz olmuyorsa bunun tek nedeni PSİKOLOJİ imiş ... aylardır korunmadığım halde eşimde ve bende hiçbir sorun olmamasına rağmen bebeğimiz olmuyor .. ve buda bazen ister istemez eşimle aramızda sorunlara sebep oluyor ... her regl oluşumda eşimin suratıma o ifadeyle bakışı kendimi suçlu hissetmeme sebep oluyor . eğer sizde aynılarını hissediyorsanız burada paylaşalım ... BELKİDE BİRBİRİMİZİ MOTİVE EDER HER AY YENİ YENİ MÜJDELER ALIRIZ

• Konu Sahibi ikra_
bence gerçekten umursamadığın zaman oluyo.ben ekim ayında 12 ayın sonunda o sinirle o ay evin tüm duvarlarını halılarını silmediğim yer kalmamıştı.ve o ayyyyyy hamiştim çok şükür.şu an 14 haftalık hamişim darısı başınıza.aminnnn

• Konu Sahibi ikra_
Bende de gelen her kırmızılarla bi çöküntü oluyo. Düşünmücem düşünmücem diyorum ama malesef:1no2:
Ama benim eşim bana köstek olmaktan ziyade destek oluyo, üzüldüğüm için kızıyo bana:mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…