acaba ben mi yanlış anlıyorum

aylin01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2008
195
2
41
8 aylık hamileyim gurbetteyimağırlaşmama rağmen şimdiye kadar yuvarlanıp gittik eşimde devlet memuru yemek arası evimiz iş yerine yekın olduğu için gelir yemek hazırlar yeriz zaman zaman işteyken telefonla arar halimi hatrımı sorar burayav kadar bişi yok ama iki defadır sabah kalkıyo öğlen yemeğe geliyo bişi yok akşam işten dönünce hatta bu 3 oldu birinde işte wc deyken üstüme pis su damladı banyoya girecem gusül alacam dedşi neyse dedim ikincide yine sabah öğle bişi yok akşam geldi biraz telaşlı sürekli açıklama yaparak işte sabah işte wc deyken meni gelmişti sana söylemeyi unuttum öğleden sonra aklıma geldi gusül almam gerek dedi ama durup durup açıklama yapıyo ve sürekli olduğundan daha ilgili oldunu görüyorum neyse akşamda geldi artık oturup kalkmalarım zorlaştı yemek yapamadım işten gelşir gelmez af edersiniz işte ben namaza başlayacam işte beden temizliğine dikkat et dememe rağmen pek etmez durup durup banyoya girip vücudumu temizleyecem falan neyse mutfağa girdi dedim ki ağzını aramak miçin eğer kendini gusülsüz hissediyorsan yaptığını ben de yiyecem hamileyim bana böyle yedirme der demez allahtan arar gibi a evet aslında gece rüyayada kaldım herhalde emin değilim ama bir gusl alim demez mi ya arkadaşlar benden daha iyi daha objektif bakarsınız siz bir fikir verin lütfen evde kekleniyormuyum kocam tarafından

Allah Allah, hergûn mü gusûl abdest aliyor orasini pek anliayamadim ama esin senin aldatiyormu, yoksa kendinimi rahatlatiyor bilemiyecem. tuhaf bir durum. Hatta insan üstûne pis su damlamasi gusûl abdest almak gerektirmiyorCADIARZU üstüne degistirir o kadar. Hareketleri normal degil, ama otur ve açik açik sor derim ben esine

canım benim eşini karşına al vede güzelce konuş
acaba seni aldatıyormu yoksa
kendinimi rahatlatıyor için içini yiyeceğine ona sorup öğren bence

yok hergün değil sordum yok diyo aldatacak olsam daha farklı bir abdest alma yöntemi seçerim diye

sizin deyiminizle keklendiğinizi sanmıyorum ben...
ilk çocuğunuz sanırım...
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin...
evlilikte güven çok önemli arkadaşım...İnsanlık hali her banyoya girdiğinde ondan şüphelenecekseniz
kendinize yazık edersiniz...
eğer eşinize güveniniz tamsa,bence bu yakıştırmayı yapmayın derim...
sevgiler...

bence hemen kötüyo yorma canım
aldatacak olsa yıkanır öyle gelir süphe cekmemek için
ama rüyada yada masturbasyon yapıyo olabilir
kii bunlarda cok doğal ve normal

teşekkürederim songülcüm ama yani doğrudan banyo yapacaksa bile girsin yapsın illa detaylı açıklamaya ne gerek var yani gusl alsa nereden haberim olacak dimi kendi şüphelendiriyo

yok hergün değil sordum yok diyo aldatacak olsam daha farklı bir abdest alma yöntemi seçerim diye

( farklı bir abdest alma yöntemi seçerim )bunu anlayamadım gusülün nasıl farklı olanı var
yani sadece abdestmi alıyor yoksa her günmü gusul yapıyor anlayanadım:uhm:

Arkadaşım acaba sen hamile olduğun için eşin sana dokunamıyor ve kendi kendini mi tatmin ediyor ? Gerçi iş yerindede kendini tatmin etmesi de tuhaf...
Çok ilginç geldi bana da... Rüyalanmış falan olsa anlayacağımda, buna aklım ermedi...:1no2:S

canım bence eşinle açıkca konuş.ona sor bence bu durumu. boşyere adamın günahını almayalım şimdi. sonuçta insanların cinsel istekeri vardı ve adam mastürbasyon yapıyor olabilir. canım sana diyeceğim eşinle açık açık konuş.kendini üzüp içine atıp kendine zarar verme.dikkatli olll kendine dikkat et..üzme kendini

Bos yere kusku duyuyorsun belkide...hamileligin verdigi hassaslik mi acaba ?
çok tuhaf aslinda..dedigin gibi banyo yapmak için niye bu kadar açiklama getiriyor ki, gir al banyonu iste...bos yere supheleri uzerine çekiyor...
kotu dusunceleri at gitsin kafandan...

gözünüze soka soka abdest aldığını söylüyorsa aldatmıyordur bence.
aldatsa banyo yapacağım der,abdesti karıştırmaz.

acaba sizin dikkatinizi mi çekmeye çalışıyor, onu ihmal ettiğinizi ima ediyor olabilir.

en iyisi siz açık konuşun, iş yerinde ilgisini işine yönlendirsin.
aldatmıyordur ama iş yerindeki bir bayandan istemdışı etkileniyor olabilir(küçük bir ihtimal). biraz ilgiyi artırmayı deneyin.

mesela az önce geldi yemeğini yedi ortalığı toparladı sabah apartmanın bahçesinden çiçek almış getşirdi bilmiyorum ama işten gelir gelmez bu üçüde tesadüfmü ki bu kadar açıklamaof bilmiuyorum arkadaşlar

bencede aldatan bir insan eve gelipte ben bir abdest alayım demezyasakkelime
hoş banyo yapmak içinde açıklamada bulunması acayip aslında huylanmakta haklısınız ama benneyaptımki
sadece hergün telaşlı banyoya giriyor diye de adama aldatıyor demek haksızlık olur
eve geliş gidiş saatlerine dikkat edin var mı aksama?
ya da size karşı olağanüstü bir tavır hareket,ilgisizlikCADIARZU
önce veri toplayın sonra şüphelenin ya da soruşturun bence sırf banyo yeterli değilyerimseniben

aylın bana kalırsa bişi yapmıo yazık adama bence sana ilişemio ama muhtemelen belkide panikle yaptıklarının sende uyandırdığı etkiyıde görmüyor aman yanlış yapmiim demek ayağına dolanıyo bence gunah ayol düşünme oyle...

bence bukadar sık banyo yaptıgı ıcın sızın suphelenecıgınızı dusunup oyuzden boyle bır acıklama yapıyordur sızde hamılelık donemındesınz yanlıs anlamınz daha yuksek esınızde boyle dusundugu ıcın boyle davranıyodr ıcınızı ferah tutun aldatan es sızınle bukadar ılgılenmez zaten

yalan söyleyen insanları anlama yöntemlerinden biri de karşısındaki insana sorulmadığı/ya da öylesine sorulduğu halde çok detaylı cevaplar vermesidir...
eşin senden bişeyler saklıyor bence ama biiriyle mi aldatıyor yoksa kendi kendine bişeyler mi yapıyor bilemiyorum tabi...
bence sen direkt sor, masturbasyon fln mı yapıyosun diye, seni aldatmadığı sürece normal bi olay bu...

Bende aldatmış olma ihtimalinden çok , oprno dergi yada video izlemiş , masturbasyon yapmış olabileceğini düşünüyorum..
Ve bunları sizinle paylaşamıyacağına göre sizin başka şeyler düşünmemeniz için yalan yanlış saçmalıyor
yok su damladı ... yok sabah fark ettim rüyalanmıştım ama unutmuşum falan gibi
ve zaten su damlayınca gusl almaya gerek yok diye biliyorum yanlış olamasın yinede...

suçluluk duygusu başka birşey değil.seni aldatmıyor ama işyerinde veya bilgisayarda,şurda burda gördüğü kadınlara bakıp etkilenip mastürbasyon yapıyor.Sonra da kendini suçlu hissedip utanıyor,sana extra ilgili davranması,eli ayağının dolaşması hep bu utancını kamufle etme isteğinden kaynaklanıyor.

X