Acaba ayrılıyor muyuz?

Sizce sindirmis olsam burda olur muyum hanımefendi.

ama konu çok başka yerlere gelmiş. maddeler bana ekstra gibi geldi. burda benim asıl gördüğüm aldatma teşebbüsü/düşüncesi. kalanlar da eşinizin gerekçeleri mi oluyor? siz bu konu hakkında ne hissediyorsunuz? haklı olduğu yerler olabilir, düzenli olsaydınız vs iyi olabilirdi de, onlar asıl sorunu kapatmıyor ki. teşebbüs ettiğini yakalamışsınız, fırsat bulsa yapacak mıydı mesela? bunlar önemli

Aslında bu konu bizim bir süredir sümen altı ettiğimiz meseleleri konuşmaya vesile oldu sanırım. Bu kopma noktası gösterdi ki birbirimizi görmemeye başlamışız. Eşim yaptığının sebepleri olarak mı bunları öne sürdü tam olarak öyle değil ama anladigim kadar biraz bana yük vererek suç bastırmaya çalıştı.
Fiilen aldatması mümkün değil. Şöyle ki kadın burada değil zaten. Ee eşim nereye hop ben gidiyorum deyip gidecek. Kadının gelme imkanı olur muydu o kadar vakıf değilim ama gelse de eşimin bırakmayacağı, başından en fazla bir kaç saat ayrilabilecegi bir işi var. Zaten muhabbetler kalitesiz saçma. Ha fırsat bulsa noktasına gelir isek şartlar uysa yapmazdı diyorum. Bundan eminim.
Emin olun msj içeriği duygusal olsa sineye çekeceğim. Gönlü kaymistir diyeceğim. Ama aptal saptal 3. Sınıf işler. Zaten ona maddeleri geç onlar 1 aylık mesele dedim.
Aklıma da gelmiyor değil acaba duygusal olsa daha mı kötü olurdu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…