ablalarım teyzelerim yardım lütfen bi yardım evli adamla ilişki

ne için yardım istiyorsunuz ki..

bir defa arkadaşın eşşek kadar kız.

üstüne üstlük köyünden yeni çıkmış kezban değil..

okur yazar,hukuk okuyor,

ve kusura bakma ama,metres olmayı istiyor,bunun başka karşılığı yok.

üç,dört çocuklu bir adamla hemde.

allah bildiği gibi yapsın,ben kırk yıllık arkadaşımda olsa yüzüne bakmazdım,yerin dibine batsın böyle arkadaş.

SÖYLENECEKLERİ ARKADAŞ SAĞOLSUN EN GÜZEL ŞEKİLDE SÖYLEMİŞ....şakkıdı

20 yaş nasıl küçük bir yaş oluyor anlamadım.liselere yada orta okullara baktığınızda herkesin bir sevgilisi var bildiğim kadarıyla.okul etekleri kısacık.evlilik hayalleri falan filan.bu kız insan üni.okuyor hemde hukuk okuyor.karısı ispatladığı zaman adamdan iyi bir tazminat alacağını bilmesi lazım.Allah karısına sabır versin.ben olsam ispat eder adamın donuna kadar alırım.birde daha küçük kız çocuğu diyorsunuz.yok artık.küçülsünde cebime girsin dicem ama öylelerini cebimde taşıyamam.kirlenir anacım Allah muhafaza.:eek:klava:

yuva yıkanın yuvası olmazmış
arkadaşınız bunu bilmiyor galiba
mutlu olacağını sanıyorsa çok çokkk yanılır...
karısını kendisiyle aldatan hemde üç çocuk yapmışken
arkadaşınız hamile kalsa çocukları olsa onunla evlense diyelim
onu aldatmayacak mı sanki
yahu bu nasıl mantık bu nasıl düşünce çocuğu evliliğin sigortası olarak gören mantık nasıl bir mantıktır
bak işte sigortası olsaydı adamda varmış zaten üç tane olurmuş sigorta
bırakın öyle bir insanın arkadaşlığından hayır gelmez size
yardım etmek mi istiyorsunuz okkalı bir tokat indirin suratına
canın acıdı mı söyle arkadaşım bak o kadının canı seninkinden on misli acıyacak
bunu razımısın diye sor vicdanın bu yükü taşıyacak mı diye sor
taşıyorsa ne ala senin sonunda öyle olacak de
bırak ne hali varsa görsün
kendi düşen ağlamaz sonuçta........

bencede karısmayın hatta o arkadasınızla arkadaslıgını ksınızz çok ciddi diyorumm....
boyle bi arkadas barındırmak iyi olmaz yarın bırgun sızın evlılınızede bulasırr...

eşimin bayan kankası vardı bir zamanlarkii artık yokkk gorusmelerini istemedım...
aynı haltı yedıı.. şimdi bosta gibi bişey cunku adam terk etmıs bunu esının yanına donmus..
neyseee ben evliliğimi korumak istedım sadece.. yarın bırgun benım evlılıgıme dolansın istemedim

boyle insanları teneşir paklar ancak !!!! :kızgın:

X