ablalarım teyzelerim yardım lütfen bi yardım evli adamla ilişki

19 yaşımdaydım
İş yeri olan bir kaç kişi benle cıkmak istedi. Ben onlara o gözle bakmazken onlar bana o gözle baktı. Evli oldugunu bildiğim halde bana bu iğrencliği yaptı.
Sen git evindeki eşinde cocugunda ara bende bulduklarını. Ben bu tür ilişkilerle zamanımı güzel günlerimi harcıyamam dedim.
Yazık değil mi? eşine enden bunu yapıosun dedim.
Neymiş efendim eşi ilgilenmiyormuş. Al karşına konuş dedim.
Karısına yönlendirmeye calıştım bir kac kez baktım hala devam ediyor.
Aklımda esen bütün kelimeleri sarf ettim.
Senin karın sana bunu yapsa naparsın dedim. Gıkı cıkmadı.
Ondan sonrada görüşmedim.
Adamı kesmem kesmem kesersemde cok kötü keserim.:1closedeyes:

Şunu bilir şunu söylerim
Kendini bilmeyen bir bayan 50 yaşında 36 tane cocugu olanlada olur yeni evlenmiş adamlada olur.
Bu durumu yok yaşı küçük aklı yok , yok ailesi ilgisiz demeyin.
Onlarla alakalı değil beyinle alakalı.
Şimdi kızlarımızda lüks ihtiyaclar ön planda adamın yaşı adamın evli yada bekar oldugu hiç umurlarında değil.

Akıl yaşta değil baştatır canım:teselli:

--------------------İŞTE BU CANIM HARİKA ANLATMİŞİN
BEN O KIZA NE DESEMKİ AKILSIZ ÜSTELİKDE HUKUK OKUYOR:jeyyar::jeyyar:

Burası iran değil ama Türkiye Cumhuriyeti sanırım unuttunuz..

Arkadaşınıza hem üzüldüm , hemde zaten gün gelecek devran dönecek oda hak edeceğini bulacağı için üzülmedim..
Ama ne olursa olsun 20 yaşındaki kişi olgun biri değildir
Yaptığı yanlışın belkide farkında değildir , farkında olması için elinizden geleni yapabilirsiniz.
Çünkü daha küçük bir kız çocuğu bir ailesi okulu çevresi var
Duyulsa olan arkadaşınıza olacak
Erkek nasıl olsa işin içinden sıyrılır..
Adamın karısınada acımıyorum olan sadece çocuklara oluyor.
onlara yazıktır günahtır..
Yuva yıkanın yuvası olmaz..

akıl yaşta değil baştadır diye düşünüyorum bende 20 yaşındayım
ama asla böyle bi yalnışa düşmedim
herşey kafada biter
ne 30 35 yaşlarında bayanlar var olgunluktan eser yok.. Yaşla değil yani bu aileyle de alakası yok insanın içinde:nazar:

canım sen bu arkadaşın için yardım istiyorsun ama yapman gerekeni yapmışsın zaten bundan sonra bırak bence ne söylesen anlamsız ve boş olcak zaten senin arkadaşın herşeyin bilincide kullanıyo bence o adamı çocukmuş imam nikahıymış hikaye hepsi.Son olarak şunu söylemek istiyorum bir gün adamın eşi gibi kendininden olacagını aklından çıkarmasın yeter.EDEN BULURRR........yazık

Bende 20 yaşındayım.20 yaş küçük bir yaş değil.
Ya ben anlayamıyorum böyle insanları hiç utanma arlanma kavramı yok mu bunlarda yaa.Elin evli adamıyla ne işin var töbe töbe o kadar çok sinirleniyorum ki.
Bilemiyorum bu tarz insanlarla en mantıklısı muhatap olmamak.Siz arkadaşınızı çok uyarmışsınız.
Böyle insanlar gerçektende iyi bir cezayı hak ediyolarki diğer insanlara ibret-i alem olsun.
Yoksa bu tarz insnalar islah olmazlar.:mymeka:
Yazık çok yazık.Ben sizin arkadaşınız hakkında yazınızı okurken utandım acaba hiç mi utanmıyo.Bekar erkeklerin kökümü kesildi ne işin var evli adamla.
YA o adama ne demeli senin 3 çocuğun var ayrıca eşin hamile.
O kızada o adamada yazıklar olsun.
Hele hele hukuk öğrencisinin yapması :mymeka:
Allah islah etsin. :Saruboceq:

neden kıza yükleniyoruz ki
sadakatsiz olan erkek
acımasız olanda
kız ne mi?
akılsız olan

yok be Ayşe'cim kimse yüklenmiyor kıza...
adam suçlu elbette de hırsızın hiç mi suçu yok derler ne derler tam aklıma gelmedi şimdi..
eminim bir çok kişinin anlamadığı gencecik bir kız tüm bu olanlara nasıl seyirci kaldığı....
nasıl kendini, hayatını mahvediyor...
evdekinden dayağı ve sıpayı eksik etmeyen bir erkeği nasıl seviyor...
neden kadınlar buna izin veriyor.

ya hukuk öğrencisi ama ya çok cahil yada butarz şeylerden hoşlanıyo allah akıl fikir versin sen arkadaşına neyapsanda o anlamaz inan üniversitelerde bazı kızlar hocalarıyla birlikte oluyolar çocuk aldırıyolar yada yurtta bebek düşürüyolar yani bu tarzlarada arkadaşınada allah akıl fikir versin ve allah böyle erkkeklerle kimseyi karşılaştırmasın tamam kızdada suç var ama adamda hiçmi yok senin 4 çocuğun var sen hiçmi allahtan korkmuyosun yazıktır günahtır kız heralde adam hediye filan alıyo güzele laf ediyo kanıyo ama adamın düşünmesi lazım ya yarın birgün çocukların büyüyünce senin yüzüne tükürürler adi herif

cnm kız arkadaşınlada arana mesafe koy öyle insanlardan yarar değil zarar gelir.

ne diyeceğimi bilemedim doğrusu... :uhm: bence hemen arkadaşlığınızı kesin o bayanla... yasakkelime evli bir erkekle beraber olmuş bir insan yarın öbür gün sizin de eşinize, erkek arkadaşınıza bakmayacağı ne malum... :1shok: allah korusun... çünkü onun için nikahın ve geride kalmış çocukların pek bir önemi yok... :eek:klava: :mymeka: bir gün kendi başına geleceğini de hiç düşünmez mi ki??? :mymeka:

aaa napıyorsunuz kızlar banlanacaksınız kızın derdi sizi germesin kız çıkmış gitmiş boşverin yapmayın yaaa kendi aranıza çevirmeyin olayı yapmayınn

insanın kendine ettiğini kimse yapamazmış demişler..
20 yaşında tabir-i caizsse eşek kadar kız..
ahlakla ilgili kavramlarının çoktan oturması gerekiyor. benim 6 yaşındaki kızım bile dizilerdeki saçma sapan şeyler görünce anne bunun kocası şu değilmiydi niye bunla öpüşüyor diyor..
yazık..
o sübyancı herifi de Allah bildiği gibi yapsın...

ne diyeceğimi bilemedim doğrusu... :uhm: bence hemen arkadaşlığınızı kesin o bayanla... yasakkelime evli bir erkekle beraber olmuş bir insan yarın öbür gün sizin de eşinize, erkek arkadaşınıza bakmayacağı ne malum... :1shok: allah korusun... çünkü onun için nikahın ve geride kalmış çocukların pek bir önemi yok... :eek:klava: :mymeka: bir gün kendi başına geleceğini de hiç düşünmez mi ki??? :mymeka:

aynen katılıyorum....artı .sen onun yanında durdukça insanlar senide onunla aynı kefeye koyarlar..yani sende hiç olmasan bile aynı onun gibi gözükürsün yasakkelime

yaşca senden büyüğüm (38) sana "afferimmm"demek için yazıyorum keşke tüm genç kızlarımız böyle düşünebilse ne kendi hayatlarını ne karşılarındakinin hayatlarını mahvetmeseler..........

tşkler. Keşke her kızımız mantıgını kullana bilse bu evli erkeklerin aglarına düşmese:1closedeyes:

--------------------İŞTE BU CANIM HARİKA ANLATMİŞİN
BEN O KIZA NE DESEMKİ AKILSIZ ÜSTELİKDE HUKUK OKUYOR:jeyyar::jeyyar:

tşkler canım. Kıza söyleyecek cok sözlerimiz var ama anlayabilene:nazar:

Bu konuyu acan arkadaşım. O kız arkadaşına actıgın bu topicin linkini gönderde okusun
Kendi yuvasının kurulan yuvanın üzerine nasıl kurucakmış söylesin bizlere:eek:
Kendi cocuguna baban diğe evde cocugum nasıl söylücekmiş bizlerle paylaşsın:1closedeyes:

Allahım bu tip insan müsvettelerinden koru bizleri...
kız akılsızın biri belli,adam büyük büyük ihtimalle ya çok zengin;
ya da kız anormal derece de aptal...
bunun başka açıklaması yok...
kendini feda etmiş,o adamı eğitimine tercih etmiş,
o adamsa açgözlülüğünün cezasını çekecek...
siz karışmayın bence,sonuçta çocuk değil her şeyi yaşayıp,bildiğine göre,
kendi yolunu çizmiş,bence ona vereceğiniz en büyük ceza,
bütün arkadaşlığınızı bitirmek ve hiç görüşmemek,konuşmamak olmalı...
ben hamile bayana üzülüyorum,
Allah yardımcısı olsun,sonuçta 4 çocuk,tabiki boşanmaz,boşanmamalı da bence..
aslında adam da boşanma taraftarı değildir..işte biraz gönlünü eğlendirecek sonra
kapı dışarı...
ama yaşanılan herşey, o aile de, belki de
kapanması zor yaralar açtı ve açacak...
Allah herkese akıl fikir versin...ne diyeyim...
sevgiler...

Son düzenleme:
zaman herkese haddini bildirir....öyle bir zaman gelirki başını duvarlara vurur..şimdi yaşasın bakalım elin herifiyle....yeni sene bu günlerde hayatını nasıl kendi elleriyle mahvettiğini görmiş olcak nasılsa...çünkü bütün bu yaşananlar doğaya aykırı...insanlar değil doğa bile kabullenmez böyle bir şeyi

X