ablalarım annelerim yardım edin

anesya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2008
392
18
32
olayı bastan anlatıyım dersanede bi cocukla tanıstık hoşlandım o cocuktan neyse benle sevgili olmak istediğini söyledi bende dedim seni tanımıyorum suan birsey söyleyemem 3 gün felan konustuk işte sonra ben dedimki ona kusura bakma olmaz bu iş dedim senide kırmak istemem dedim benle oynadın dedi bende asıl senle cıksam oynamıs olcaktım dedim neyse hiç konusmaz olmustuk ve onun en yakın arkadasıyla yakınlastık ve ondan hoşlanmaya basadım kalemine cok deger verirmiş benim kalemimi o aldı kendi kalemini bana verdi beni hatırlarsın unutmaman için dedi artık her gün konusur olduk sonra bana msnsini verdi msnde kardesiyle tanıstım daha 12 yasında 2 gün gecti kardesi bana abşm sana teklif etse cıkarmısın dedi bende hemen o an atlamamk için hayır dedim 2 gün sonra ona onu sevdiğime dair bir msj çektim ertesi gün o benden ilk hoşlanan ama benim olmaz dediğim cocuk bana ne serefsizsin dedi o benim arkadasım dedi msjı okudum dedi o an sok yasadım nasıl olurda msjı okuturdu neyse ona hemen msj cektim sana güvenmem gerek die oda tahmin edemedim böle olacgını dedi sonra 2 siylede konusmadım kütüphanede 1 hafta sonra yanına gittim bana dediki senin sevgine layık değilim dedi hoşlandıgım cocuk dedim beni zaten sevmiyorsun oda dediki peki yalan söyleyen biri olamazmı dedi o mu yalan söylüyordu beni seviyomuydu bilmiyorum 1 ay gecti ikisiylede konusmaz olmustum taki bugün bana bi arkadası dediki senin için kavga etmişlerdi zor barıstırdık dedi peki seviyormu dedim bana sorma bilmiyorum dedi sizce ne peki forum nerdeyse hayatı görmüş gecirmiş olgun kişilerle dolu yada bu tür asklar gecirmiş nolur yardım edin onu siliyimmi yoksa ne yapıyım konus derseniz ne konusuyum:1no2:

evet bunlar gecici hoslanmalar ask bile degil..
bence artik ikisiyle de konusma görüsme
sende anladigim kadariyla sipsevdi birisin,
biriyle konusuyorsun, 3 gün sonra olmayip
hoop baska birine gönlünü kaptiriyorsun,
böyle kolay degil bu isler, hoslandigini zanlediyorsun sadece
ciddi bisey yok ortada.. onlarda zaten cocuk gibi
kavga etmisler.. sende yanlis yapmissin
cünkü ilk basta biriyle 3 gün konusuyorsun sonra pat diye
olmadi birakiyorsun, bu seferde onun arkadasina..
biraz ara ver böyle seylere.. zaten gecici seyler...
dedigim gibi konusma ikisiylede..
aklini basini bi topla ilk önce ondan sonra
hersey rayina girer..

güzelim çok gençsin daha... ahh ahh senin yaşında olup deli gibi aşık olmal isterdim...
ama şimdi dediğin gibi yaşın verdiği durum olgunluk yani aşk değil daha farklı şeyler arıyorsun...

bana sorarsan ikisinden de uzak dur... zaten konuşmuyormuşsun... mutlaka aşkı en güzel haliyle yaşayacağın başka biri çıkar karşına... hiiç gerek yok 2 arkadaşın arasını bozan kız olarak anılmana...

bak iste yanlis biseymis zaten hala onu düsünmen..
unutmaya calis artik onu en iyisi...
bunlar gecici hoslantilar diyorum ya,
bosver bu coluk cocuklari....

suan galiba en zavallaı onunda değiği gibi benim onu görmek bile istemiyorum

suan galiba en zavallaı onunda değiği gibi benim onu görmek bile istemiyorum

Hiç de zavallı değilsin onlar zavallı. Sen o hakareti hiç haketmemişsin ayrıca kimseyi de sevmek zorunda değilsin. Boşver daha karşına kimler çıkar şutarafagitti

ahh ahh canım benımm bence ıkısınıde salla... zaten ikiside arkadaşmış içli dışlı olmuş artık herşey özel denen bişey yok senn cektıgın mesaja kadar haberleri var yol yakınken dön derim ben..karsına daha neler çıkar......

bosver canım konusmaya bellı aralarında ıddaa olmusun zorlama kendını

iddda ya haketmedimki bunları ama artık kafama takmıyorum onla aynı ortamlarda bulunmamaya gayret ediyorum önce umut verdi bana cesaretlendim cektim sonrada dalga gecer gibi sağolun ama böleleri oldukca ne gercek ask olur nede sevgi

arkadaslar bugfün onla konustum cünkü o tek kaldı suan arkadaslarıyla küs kavga etmişler bana nedenini ısrarlarıma ragmen sölemedimi neden ben miyim dedim yok dedi sonra dedimki bana hiç yalan söyledinmi dedim 1 kez dedi sonra ne yalanı dedim ben hep yalan sölediöm dedi acaba sevmiyorum deyişidemi yalanmı seviyormu diye düşündüm bana değer verme beni düşünme dedi ya ben onu seviyorum ve ne yapacagımı bilmiyorum

çocuk sevme demiş sana peki de ve sevgini içinde yaşa dersane dediğine göre ya üniversite hazırlık ya da sbs hazırlık derslerine çalış canım üniversitede bi sürü bulursun boşver ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…