Abisinden sonra kardeşine aşkk olmak gibi bir konu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Esra altuntas

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2024
8
-3
18
Merhaba bugün size bi fikir danışmak istiyorum

Ortaokulda zamanları benden 1 yaş büyük bi çocuktan hoşlanmıştım ama beğenme gibiydi fakat bu çocuk kafasına göre reddettim seni cart curt diye zırlayıp duruyodu oysaki ortada fol yok yumurta yoktu neyse bu mezun oldu liseye geçti aklıma bile gelmiyodu kardeşiyle aynı sınıftaydık bi zaman sonra birbirimizden hoşlanmaya başladık ama niye hoşlandığımı ben bile bilmiyordum o derece neyse sonra bi şekilde biz sevgili olduk sonra ben geçmişte abisinden hoşlanmamdan sebep ayrılmak istedim çünkü böyle bi olayın lafının yapılması çok zoruma giderdi hatta bu çocukda abisinden hoşlandığımı biliyodu neyse 8. Sınıftaydık sonra ben bilerek soğuk yapmaya başladım ayrılsın o bitirsin diye neyse ara ara mesaj atıyodum napıyosun tarzında korona döneminde en son bana demişti ki işte telefonum bozuldu bi kaç ay sonra konuşuruz ama bana hiçbir zaman yazmadı bende bu süre zarfında ona ulaşmak istemedim eğer ulaşırsam beni unutmazdı birnevi sevmiyomuş gibi yapmak zorunda kaldım ama beni görmeye bile tahammülü yoktu o derece nefret ediyodu sonra bunun okul arkadaşıyla yaklaşık 7 ay sevgili olduk biz ikimiz için bunlar ne ayak filan demişti sşwllsöwld, geçenlerde bi düğünde karşılaştık sürekli kaçamak bakışlarını yakaladım yazıcaktım aslında özür dilerim tarzı ama beni tersler diye korktum sizce ne yapmalıyım vazmı geçmeliyim yoksa beklemelimiyim düzelirmi herşey

ay dizilerdeki gibi baska insan yok gibi ayni aileden birilerine asik olup durmuşsunuz. koca ulkede baska adam mi kalmadi. illa o ananin babanin dogurdugunu mu alacan?
bosver kimse askindan ölmez. yenisini bulursun. daha yasin kucucuk korona doneminde 8. sinifsan. ohoo kimler gelir kimler geçer

Vazgeç önce abi sonra kardeş olmaz o iş her zaman huzursuzluk çıkar hep şüphe olur karşı tarafta gerek yok temiz sayfa açıp rahat kafayla yaşamak varken başını agritma

Kaç yaşındasın?
Aynen de öyle oldu kaç kişi gelip geçti ama benim aklım halen o çocukta abisi gram umurumda değil sadece bazen diyorum keşke en başından başlasak sadece o olsaydı

Vazgeç önce abi sonra kardeş olmaz o iş her zaman huzursuzluk çıkar hep şüphe olur karşı tarafta gerek yok temiz sayfa açıp rahat kafayla yaşamak varken başını agritma
İşte o yüzden soğuk davranmak zorunda kaldım halen abisinden hoşlanıyomuş gibi yaptım yoksa çok yıpranırdık

Biraz ağlar sonra unutur ablası fazla dizi izlemiş
O zamanları hatırlıyorum da, dünya liseden ibaret sanıyor insan. Hiçbir sorun asla bitmeyecekmiş unutulmayacakmış hiçbir aşk bu kadar güçlü olmayacakmış gibi geliyor Ergenlikten çıkınca da eski fotolara bakınca ya da eski sevgililerle olan mesajları okuyunca utançtan ölüyorlar.

Ama lise dönemi de tam kanın fokur fffokur kaynadığı dönem ya

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…