__seni çok seviyorum__

sxuxrgxuxn sevda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2008
153
0
Beyaz tertemiz bi sayfaya dokunuyor ellerim...Ucundan acıyı nefreti akıtarak zıttı beyaz sayfaları kirlettiğim siyah mürekkebli kalemim yok elimde...Bir köşeye fırlattım birdaha elime almamak umuduyla siyahı..O sayfalar geride kaldı artık...Bundan sonra mavi sıçramalı sayfama ...Umudun,mutluluğun,aşkın rengi mavi kirletmeli sayfamı tek bir köşe beyazlık kalmayıncaya kadar.Yağmur yağmur umut,mutluluk mavi mürekkeb yağmalı diyorum bembeyaz sayfalara...
Ama bilmiyorumki ben nasıl yazılır?İnsan delicesine sevgisini nasıl yazar?Ellerim kaymaz yağ gibi sayfalarda zorlanırım bitimsiz sevgimi anlatmakta.Hep hüzün işgalindeyken yüreğim ,ellerim giderdi kaleme içimdeki zehiri akıtmak istercesine..Yazdıkça dikenli teller batardı yüreğime...Şimdi o duygulardan eser yok içimde buğazıma kadar sevgi mutluluk SEN doluyum....
Kalbimin atışları bile değiştiki sen ömrüme düşeli... Sanki yüreğim sinemi delip avcuma düşecekmiş gibi hissediyorum...
Öyle olağanüstü hissediyorumki seni hayretlere düşüyorum bazen.Sahi senmisin seviyorum diyen?Kaçamak bakışlarla izlediğim,birkaç saniye bile olsa ellerini avuçlarıma aldığım sahi senmisin???Hani şu imkansızlıklara sığdırdığım , Gözbebeklerinde birkez bile yüzünü görmeden uğruna deli divane olduğum SEN!!!(Çok şükür Yarab..)
Evet imkansızlığa inandım hep ben birgün dahi bana doğru bakacaksında gönlümde sana açan çiçekleri göreceksin die umutlanmadım..Hani gözlerimi kapatıp daldığımda düşler alemine birkez bile konuk edip suretini şöylebi dumanlı ahh'lar çekip içlenmedim sana...Ama öyle değilmiş kalpler Allahın elindeymiş..
Çok değil daha birkaç zaman önce o güzel isminle sana seslenenleri kıskanırdım Siz-leri ,Biz-leri , resmiyetleri katarak seslenişlerime uzaklığına uzaklık, imkansızlığa imkansızlık katardım.Ama şimdi! Şimdi ağzım dolu dolu ''Seni Seviyorum'' diyorum . ne büyük huzur ne büyük mutluluk Rabbim...!
Nasıl sıçradı içimdeki ateş sana hiç bilemedim!Birkez bile umutlanıp seni bana vermesi için yalvarmamışken allahıma şimdi ikimizin elleri vuslatın tez zamanda gerçekleşmesi için açılıyor semaya...Ne güzel şey seninle aynı duada aynı düşlerde buluşmak..Senden ''Seni seviyorum'' cümlesini duymak , sevgini yüreğime böyle yoğun konduran yatadana olan hayranlığımı, yakınlığımı arttırdı...Çünkü Mucizeydin benim için...Rabbim diyorum ne büyüksün sen ! Olmazları olduruyorsun kudretin her suret ve sireti istediğine çeviriyor..Binlerce şükrü senalar sana....!
İyiki diyorum şimdi aşkım! İyiki başka yüreklere konmamışım.İyiki her gelenin yüreğime konup lezzetlenmesine izin vermemmişim.İyiki kendimi , tüm sevgi sözcüklerini sana saklamışım...Yoksa böyle içim ülpererek seslenebilirmiydim sana?Peki yaa senin cümlelerim titretebilirmiydi böyle gönül tellerimi?Özlenmiş değil alışılmış cümllelerle seslenirdik birbirimize...
Ruh halimi, her tavrımı ,herşeyimi kelamların belirliyor.Tüm zamanlar sana kurulu!Sen uyumuşsan uykunun,yemek yediysen yediğim yemeğin tadı var..Ömrümün başrolüsün SEN...!
Uykuya dalarken gözlerimin ucunda senide götürüyorum Ve her sabaha sen diye açıyorum gözlerimi...Şimdilerde aldığım her nefes daha kıymetli Herşey daha güzel gözüküyor gözüme..İçme sığmayanı haykırmak istiyorum ,bağıra bağıra aşk şarkıları söylemek istiyorum utanmadan..Önüme her çıkanın boynuna sımsıkı sarılmak , sabaha kadar usanmadan seni anlatmak istiyorum...=)Sen benim Herşeyimsin...!Sipsiyah , zindandan farksız bi dünya seninle anlam buldu...Ben öyle mutluyumki seninle rabbim ömrümden bir an eksiltmesin seni...!(AMİN..)
Yarınlara dair en emin olduğum şey seni sevdiğim...Okadar eminimki yarın seni daha çok seveceğimden...Ve şunu adım gibi biliyorum benden daha güzel ,daha alımlı , daha zeki birini yar edersin gönlüne ama seni benden daha çok seven birini Hayır!!!En güvendiğim ,en çok inandığım , tek silahım , kalkanım herşeyim o iki kelime....Seni Seviyorum...Bu iki kelimeden sunabilirim senli bir dünya için herkezle,herşeyle savaşacağımın delilini...
Tazecik pürüzsüz yepyeni bi ruhum var şimdilerde...Senle birlikte her zerrem değişti , yenilendi...
Öyle tutkulu seviyorumki seni varlığın ismin geçtiğinde içimden yüreğim ülperiyor...Bana hayal bile etmediğim şeyleri yaşatıyorsun sen... Dünyada Cenneti yaşamak bu olsa gerek..
Yok Yok birtanem anlatamıyorum!Kaç sayfa yazdım bak usanmadan Daha Bukadar daha yazabilirim ama anlatamam seni.Süslü süslü cümleler kurmayı beceremem ama içimden taaa yüreğimin derinliklerinden ne geliyorsa onu karalarım beyaz sayfalara.Ama anlatamıyorum işte içimdeki coşkuyu ! Cümlelerimin içini dolduramıyorum...Yazdıklarım,Söylediklerim tatmin etmiyor beni İçimde sana olan sevgiyi tam manasıyla karşılamıyor hiç bir cümle...Gönlümünde dili yokki haykırsın..! Şu içimi açsamda bi görsen ahh bi görsen sevdiğim...!
Seninde dediğin gibi '' yaşamalıyız '' biz bu sevdayı nefes nefese yaşamalıyız...!
Oluk oluk kanayan yaralarımın kapanacağından umudu kesmiştim artık.Umut ağacım yaprak yaprak kurumaya başlamıştı...Geldin ve bir cemre düştü içime...O ateşle yedirenk çiçekler açtı yüreğimde..Ömrüme özlenen baharı getirdi ellerin..Sevdam en tutkulu haliyle senin gözlerinde , senin yüreğinde döndü sürgünden..
Geldin seyri değişti dünyamın...!!!
Ne iyi ettinde geldin ...=)Hoşgeldin sevdiğim...Hoşgeldin İnce Sızım...Ve ömrüme nefesini katıp şu dünyayı cennete çevirdiğin için Teşekkürler Sevgilim....
Sana öylece uzaktan bakarken öyle çok ''Seni Seviyorum'' öldürdümki içimde...Şimdi o günlerde yuttuklarıma inat hergün binlerce ''Seni Seviyorum'' tüketmek istiyorum usanmadan..Dağa taşa herkeze haykırmak ilmek ilmek işlemek istiyorum içimin cayır cayır yandığını hissettiğim bu sevdayı...
Ve şimdi içimde biriktirdiğim sonu gelmeyecek sevmelerden birini kalemimden damlayan Sevdanın,Umudun,Mutluluğun rengi maviyle usulca bırakıyorum cümlelerimin sonuna...
Gümbür gümbür titretiyorum en gür sesimle bembeyaz sayfayı dinle bak ne diyorum....;

''KÜÇÜK DÜNYAMIN TEK MUTLULUĞU ;
SENİ çOOOK SEVİYORUM''

:asigim::asigim::asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…