99. Geleneksel Yalova Buluşması :D

çok hoş görünüyosunuz hanımlar maş.dostluğunuz daim olsun.
yelizcim bebişin :nazar: çok tatlı sağlıklı uzun ömürlü olsun,sölemeden edemicem yeni anne olmana rağmen manken gibi hatunsun maş.şakkıdı

canlarrrr hepiniz çok güzel görünüyorsunuz :teytey:

ama en güzelide arabadaki prens :nazar:

çok tatlı yaaaaaaa o kiminse yerime öpsün nolurrrrrryerimseniben

tüm kk ların dostluğunun daim olması dileğiyle hepinize çok teşekkürler...

çok hoşsunuz sanırım ben 6 haziranada gelemeyeceğim taşınacağız toplanmam gerekiyor hafta içi vaktim olmuyor

merhaba arkadaşlar yeliz resimlerden gördüğümüz kadarıyla azıcık tanıdık seni,annen öğretmense tahminlerimiz doğrualkisalkisalkis

süpersiniz bayanlar alkisalkisalkis
bahçelievler67 arkadaşım seni gördüğüme çok sevindim vereliniortak
arkadaşlığınız daim olsun:Saruboceq:

:nazar:a.s.opuyorumnanaktan

a.s.opuyorumnanaktanteşekkürler güneş 55. keşke imkan olsada hepimiz birbirimizi tanısak. yalovalılar imtihanı olanları affettimde. imtihanı olmayıp gelmeyenler ne yapsak acaba. neyse canım bidaasefere inşallah diyelim ama 6 haziranda yokum istanbula döndüm. hepinizi seviyorum. görüşmek üzere istanbuldan.selamlar.

kızlar çok güzelsiniz..yüzünüzden gülümseme hiç eksik olmasın...Rabbbim dostluğunuzuda daim etsin inş...yaliz yavrun çok tatlı maşallah :nazar:Allah bağışlasın....a.s.

arkadaşlar eğer birgün kısmet olurda yalovaya yolunuz düşerse buluşmamıza bekleriz.teşekkürler..

annemde öğretmen babamda öğretmendi..
babam kısmında geçmiş zaman kullanışına üzüldüm..hayat işte...annenle aynı okulda yıllarımız geçti diyebilirim,ben ortaokuldaydım o dönem,depremden sonrada ist.a taşındık...senide yüz aşinalığından ötürü tanıdım,dilerim karşılıklı tanışma fırsatınıda buluruz vereliniortak 6 haziranda,gelirsem yine özdilek olsun lütfeeeeeeennnnnnalkisalkisalkis maşallah oğluşun gün boyu uyumuş,benimki bize sohbet fırsatı bırakmaz gibi geliyo bakalım hayırlısı:teytey: 6 hazirana katılım çok olsunnnn hadi bakalımmmmalkisalkisalkis

babam kısmında geçmiş zaman kullanışına üzüldüm..hayat işte...annenle aynı okulda yıllarımız geçti diyebilirim,ben ortaokuldaydım o dönem,depremden sonrada ist.a taşındık...senide yüz aşinalığından ötürü tanıdım,dilerim karşılıklı tanışma fırsatınıda buluruz vereliniortak 6 haziranda,gelirsem yine özdilek olsun lütfeeeeeeennnnnnalkisalkisalkis maşallah oğluşun gün boyu uyumuş,benimki bize sohbet fırsatı bırakmaz gibi geliyo bakalım hayırlısı:teytey: 6 hazirana katılım çok olsunnnn hadi bakalımmmmalkisalkisalkis

saffet çamdan mı bahsediyorsun asillerdenmi..babamı 3 yıl önce kaybettik..inşaallah tanışırız..

saffet çamdan mı bahsediyorsun asillerdenmi..babamı 3 yıl önce kaybettik..inşaallah tanışırız..

allah rahmet eylesin,ablam yerine ben cevap vereyim asillerde okuyoduk ikimizde,ordan tanıdık..ne tesadüf yani bizdede iyi hafıza varmış çıkarttık senialkisalkisalkisalkisalkisalkis

allah rahmet eylesin,ablam yerine ben cevap vereyim asillerde okuyoduk ikimizde,ordan tanıdık..ne tesadüf yani bizdede iyi hafıza varmış çıkarttık senialkisalkisalkisalkisalkisalkis

aaa görsem bende tanırım o zaman..

X