96.100 Ya Müyessir(C.C) Okuyalım (Hayırlı işleri kolaylastıran )

Hayırlı geceler kardeşlerim. Öncelikle size saygımı belirtmek isterim. Gerçekten zaman ayırıp Allahın güzel esmalarını zikretmek için çok çaba sarf ediyorsunuz. Bana eski beni hatırlatıyorsunuz. Allahın güzel esmaları gerçeği var evet. Ama hangi esma sizin esmanız bunu biliyormusunuz. Kalbi hasta olmayan biri sadece ihtiyacı olduğunu düşündüğü için kalp ilacı içerse hali ne olur? Kendini hasta eder. Esmalarda öyle.
Ayrıca haşa Allahla pazarlığa girer. Şu sayıda senin şu esmanı zikrettim karşılığında bunu istiyorum demiş olunuyor. Allaha dua ettim ve karşıma çok şükür Üveys Zikrini çıkarttı. Hergün tövbe salavat ve tevhit . Allah ve Resulunu anıyorum ve Allahtan sadece en hayırlısını diliyorum. Karşılığında çokça lütüf veriyor Rabbim. Yani Allahı anmak için onun sevgisini kazanmak için karşılığında birşey bekleyip binlerce kere esmasını zikretmeye gerek yok. Ve zamanı gelince kişinin ihtiyacı olan sır esmasını rüyasında bildiriliyor Rabbim.Lütfen araştırın hemen kesip atmayın. İnşallah bu zikirde nasibi olanlardansınızdır.
Biliyorum bana hemen karşı çıkanınız olcak. Ama bizzat kendim yaşadığım için paylaşmak istedim. Sadece Allah için. Allaha emanet olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…