Popüler Konu 90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

İyiyim büşracım sağol hatırlanmak güzel. Sen nasılsın yavruların nasıl?

Çok şükür canım. Iyiyiz sen nasılsın? Özledik gel artik
İyiyiz bizlerde şimdilik çok şükür ☺
Temmuz ortasında köye gittim, pazar günü döndüm. Epey yoğun geçiyor günlerim. Çocuklar küçükken iyi günlerimmiş
Eylül sonuda kaynımın düğünü var. Telaşlar telaşlar... Küçüğümde anasınıfına başlayacak, bu sene işimi şansa bırakmadan kaydını yaptırıp parayıda yatırdım hesaba yok almıyoruz deseler gönderirim

Kilomu sorarsanızzzzz hiççç sormayın. Özellikle göbek ve bacaklarım çok berbat halde. Düğüne hırs yapıp veremem bu tempoda. Okul, düzen derken inşallah spor öncelikle başlayıp beslenme de düzene girer diyelim.

Eeee sizde neler var neler yokk

evet canım çocuklar büyüdükçe tabi sosyal hayata karışıyorlar ve dolayısıyla başka uğraşlar çıkıyor. hayırlısı olsun

bak bence kiloyu verirsin. 5 kilo bile versen kardır. bence gel mastefite. bak güzel ilerliyoruz. sen de katıl bir an önce. hayat meşgalesi bitmez kuzum. beklersen o kilo daha da artar ve daha çok üzülürsün. hem muhabbet de ediyoruz güzel oluyor.

ben iş ve ev arası gidip geliyorum. online diyetisyen yardımı alıyorum. güzel uyum sağladık. kilo veriyorum. menülerim daha güzel şimdi. ama iki gündür kaçamak yaptım o ayrı

onu dışında çok şükür diyorum

Gelebilecek pozisyonum yok şuan. Düğün telaşımız var zaten çocuklarla çıldırıyorum bu aralar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…